Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejša je 15 let

Starejša je 15 let

Odgovor na objavo uporabnika
Mark dark shark, 18.05.2022 ob 22:05

K si enkrat starc maš dve možnosti:

a) da maš cash in lohk mlade sugar babes dolčkaš

b) da si usaj impotenten pa se ti ni treba s starimi ogabami matrat.

tise kar tolaž:)

Moje iskreno sožalje… če se morš po starih smrdlivih češplah basat.

Prjatu iskreno ti želim da te čimprej odreši impotenca.

U starih smrdlivih češpah se ti dick itak verjetn dobesedno izbruha!

Odgovor na objavo uporabnika
Dober par, 26.04.2022 ob 17:55

Kako bi gledali na par, kjer je on 35 ona pa 50? Oba ločena, ona z odraslim otrokom, on z otrokoma v oš. Oba s službama in ločena več kot 2 leti.

 

Mi je čisto vseeno, to ni moj problem in me niti malo ne zanimata, oz. jima privoščim srečo. Mene osebno pa šmrkavci ne privlačijo…

Taki pari v nobenem primeru ne bi smeli imeti otrok.

Odgovor na objavo uporabnika
18 5 2022, 18.05.2022 ob 23:23

Taki pari v nobenem primeru ne bi smeli imeti otrok.

KOJI KURAC RAZMIŠLJATE O OTROCIH?

TI PARI SE ZAVESTNO ODLOČIJO, DA NE BODO IMELI OTROK IN JIH V VEČINI NIMAJO. Sploh pa avtorica ne sprašuje o tem.

Naj delajo kaj njim paše. Ti pa fuck off.

tut jst poznam par. ona 55 on 34. ona misl da zgleda ko 35 letnca.. res ene stare babe so tko nadute pa uboge k lovijo zadnje izdihljaje mladosti. dejansko zgledata ko stara mama i sine. ona stara kosara v fensi dragih oblekah on pa pac… navadn mlajsi 34 letnik.. zgleda bolj 30. men je vse to tako zalostno. take stare babe ko imajo mlade moske so potrebne k**** in nic drugega. in od kdaj ima 50+ letnica lahko otroke. take so ze davnoooo v menopavzi. lepo vas prosim

verjamem pa ja da ga razume podpira mu ne tezi verjetno lahk dela kar zeli, saj stara koka dobro ve da z omejevanjem ga bo izgubila saj je to moski ki ni sposoben prevzet odgovornosti v zvezi pa se obnasat kot dec pac pa rab eno k mu pusti bit kar hoce bit. ponavad kurbir ki se naslaja nad vsem zivim ona pa se tolazi da gleda pa ze lahko. mogoce je tudi spolno odprta za kaksne trojcke, analo in orgije, ker nikol ne ve kdaj bo prisel trenutek ko jo noben ne bo vec zelel. pa ponavad so bolj skrbne ker so ze imele otroke tko da tip rabi novo mamico ki mu bo kuhala in pedenala vse medtem ko bo on lezal na kavcu in ji vsake tolk prnesu rozo. vse za trdga t***.

bolano uglavnem. tko kot macron haha.. on ves mlad lep ona pa ko mumija zraven. 🤣

To ti je bolestno. Stare babe su ogavne pa ne morejo otrok rodit ali pa so otroci defektni.

In to pomeni biološku smrt. Za familiju, rod, narod in europsku civilizaciju. Zato je takvo abnormalno parjenje isto tako dekadentno ko pederastija.

ljudje v Sloveniji niso več normalni sex jim več pomeni kot družinske vrednote

alkoholiki, drogeraši, odvisniki od sexa vsi so enaki samo substance imajo drugačne a ne Matias

Sam sem 35 in redno rihtam prijatelco 50, katera videzno deluje 38. Hčerko ima staro 25 let. Je rekla da tako dober se še ni mela. Po moje bi se bila hčera za akcijo. Ampak saj veste, da neke meje morajo biti. Včasih se mi hcera kar sramežljivo nasmeji, ko si misli kaj si spet z mamo delu, da je tolko nasmejana. Uzivite life…

Odgovor na objavo uporabnika
nemejebat, 19.05.2022 ob 06:39

KOJI KURAC RAZMIŠLJATE O OTROCIH?

TI PARI SE ZAVESTNO ODLOČIJO, DA NE BODO IMELI OTROK IN JIH V VEČINI NIMAJO. Sploh pa avtorica ne sprašuje o tem.

Naj delajo kaj njim paše. Ti pa fuck off.

Izgleda da te je moj komentar precej vrgel iz tira.

Odgovor na objavo uporabnika
Xxx, 19.05.2022 ob 11:25

Sam sem 35 in redno rihtam prijatelco 50, katera videzno deluje 38. Hčerko ima staro 25 let. Je rekla da tako dober se še ni mela. Po moje bi se bila hčera za akcijo. Ampak saj veste, da neke meje morajo biti. Včasih se mi hcera kar sramežljivo nasmeji, ko si misli kaj si spet z mamo delu, da je tolko nasmejana. Uzivite life…

Tudi jaz, redno servisiram 48 letnico, sam 37, ni lepšga. Čudovito se imava. Ne menjam, otrok ne marava.

Odgovor na objavo uporabnika
18 5 2022, 19.05.2022 ob 11:28

Izgleda da te je moj komentar precej vrgel iz tira.

Se oglaša “tista”, ki ne ve v rubriki NOSEČA z bivšim, pa so njeni podatki javno izpostavljeni? CARICA!!! se je fajn nabijat na dva kola? si ponosna? partner še bolj:)

Kako si Tamči? Hormončki pa to? te daje kaj, da ne veš ali veš na kateri kol si sedla? Na dva se nabijaš ne? Nisi prav ti ta iz rubrike “noseča pa ne veš-oziroma veš, da si z bivšim? Si se prepoznala? kako je kaj na morju?

Odgovor na objavo uporabnika
kurbe, 17.05.2022. ob 05:47

svašta…..


Situacija:


Ženska v svoji mladi raztresenosti namerno pozabi na zaščito, moški v svoji zreli zaupljivosti pozabi na previdnost …(neiskrenost, lazi, igre, manipulacija za tvojim hrbtom?).



Posledica:


Potencialni očka izve za svojo gensko vez s prihodnostjo z nekajmesečno zamudo …(ze ve kdaj bo rodila? Jun.,jul ., avgust?,).



Vprašanje:


Koliko otrok, rojenih “v taki iskreni ljubezni” je tako prijokalo na svet?

Še več; koliko “srečnih očkov” je stopilo v tako past? ( ko zenske (mama in partnerka) vzamejo stvari v roke?).

Kurba svetovnega kova si amo ti…manipulatorka , lažnivka, prevarantka, blednica, prazna jadnica, brez vrednot! nick: [email protected] (031-444-014),

Drugače kot z prikrito in prisilno nosečnostjo ga ne moreš obdržat, boga revica.

revčku očetu naivnemu pa naj nekdo spiše, kako se mu kurbica na dva kola nasaja, saj je spisala nekje, se pohvalila.  [email protected]

 

Kako si Tamči? Hormončki pa to? te daje kaj, da ne veš ali veš na kateri kol si sedla? Na dva se nabijaš ne? Nisi prav ti ta iz rubrike “noseča pa ne veš-oziroma veš, da si z bivšim? Si se prepoznala? kako je kaj na morju?

veš eni smo tko butast, da znamo celo IPju sledit:)

Odgovor na objavo uporabnika
kurbe, 17.05.2022. ob 05:47

svašta…..


Situacija:


Ženska v svoji mladi raztresenosti namerno pozabi na zaščito, moški v svoji zreli zaupljivosti pozabi na previdnost …(neiskrenost, lazi, igre, manipulacija za tvojim hrbtom?).



Posledica:


Potencialni očka izve za svojo gensko vez s prihodnostjo z nekajmesečno zamudo …(ze ve kdaj bo rodila? Jun.,jul ., avgust?,).



Vprašanje:


Koliko otrok, rojenih “v taki iskreni ljubezni” je tako prijokalo na svet?

Še več; koliko “srečnih očkov” je stopilo v tako past? ( ko zenske (mama in partnerka) vzamejo stvari v roke?).

Kurba svetovnega kova si amo ti…manipulatorka , lažnivka, prevarantka, blednica, prazna jadnica, brez vrednot! nick: [email protected] (031-444-014),

Drugače kot z prikrito in prisilno nosečnostjo ga ne moreš obdržat, boga revica.

revčku očetu naivnemu pa naj nekdo spiše, kako se mu kurbica na dva kola nasaja, saj je spisala nekje, se pohvalila.  [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
japajade884, 19.05.2022 ob 11:45

Se oglaša “tista”, ki ne ve v rubriki NOSEČA z bivšim, pa so njeni podatki javno izpostavljeni? CARICA!!! se je fajn nabijat na dva kola? si ponosna? partner še bolj:)

Jaz sem on in ne ona. Z dolgim in debelim tičem. Za več kot 2 pesti (20 cm) + cela glavica. Zdaj pa izračunaj koliko je to skupaj.

Starejši imajo načeloma radi mlajše, mlajše pa se nekako boljše počutijo ob starejšem, ampak potem ko pridejo do podatkov, da gre moški npr. celo 20 let prej v penzijo in bi rad življenje preživeli kako drugače kot da čaka, da žena pride domov .. .Takšnih stvari je ogromno … Potem pa ženska pride v taboljša leta, moški pa takrat že usiha.

Saj ni pravila, 15 let je malo, če se dva zares razumeta (ampak je to res druga generacija), ampak nekako je boljše 5 + ali 5 – let.

Odgovor na objavo uporabnika
hntmnt, 19.05.2022 ob 12:11

Starejši imajo načeloma radi mlajše, mlajše pa se nekako boljše počutijo ob starejšem, ampak potem ko pridejo do podatkov, da gre moški npr. celo 20 let prej v penzijo in bi rad življenje preživeli kako drugače kot da čaka, da žena pride domov .. .Takšnih stvari je ogromno … Potem pa ženska pride v taboljša leta, moški pa takrat že usiha.

Saj ni pravila, 15 let je malo, če se dva zares razumeta (ampak je to res druga generacija), ampak nekako je boljše 5 + ali 5 – let.

Končno nekdo s pametjo. Hvala.

Opravičilo:) potem te tudi ni za/prizadelo:)

Sam sem 35 in redno rihtam prijatelco 50, katera videzno deluje 38. Hčerko ima staro 25 let. Je rekla da tako dober se še ni mela. Po moje bi se bila hčera za akcijo. Ampak saj veste, da neke meje morajo biti.

Ma kaj si ti za en luzer!!! Tvoja meja bi morala biti, da ne skačeš po toliko starejši ženski, ampak si dobiš mlajšo, seveda ta 25 letno.

Edino to bi bilo higienično za moškega s ponosom. In kot 35letniku tebi pritiče samo in izključno 25letnica. Seveda pa bi se moral za njo verjetno malo bolj potruditi kot za obupano starko, ki lovi še zadnji seks svojega lajfa.

On isce mamico ali sponzorko (verjetno oboje), njej se je pa malo odpeljalo, da se to sploh gre.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 19.05.2022 ob 16:45

On isce mamico ali sponzorko (verjetno oboje), njej se je pa malo odpeljalo, da se to sploh gre.

hahahhahah, odpelalo? babnca uživa, ker jo mladi nabija, ti pa v jok, ker te tvoj letnik ne pojaha zadost….to te daje

Odgovor na objavo uporabnika
modriiiii, 19.05.2022 ob 16:56

hahahhahah, odpelalo? babnca uživa, ker jo mladi nabija, ti pa v jok, ker te tvoj letnik ne pojaha zadost….to te daje

Ne seri. Nobena, ki da kaj nase ne bo mladenicu igrala sponzorke in mame v zameno za seks. Kje imajo pamet zenske, ja jasno da ima mlad staro (zanj je pac stara) za kes. Kaj pa drugega, da je nima morda zaradi mladosti in lepote.? Dejte se ze zresnit.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 19.05.2022 ob 17:01

Ne seri. Nobena, ki da kaj nase ne bo mladenicu igrala sponzorke in mame v zameno za seks. Kje imajo pamet zenske, ja jasno da ima mlad staro (zanj je pac stara) za kes. Kaj pa drugega, da je nima morda zaradi mladosti in lepote.? Dejte se ze zresnit.

kdo pa govori o tem kaj ima on od nje…nikjer ni napisala, da je sponzorka…???

pri 50 babe niso več tako nore, da bi bile sponzorke (mame 35) letnemu…

sponzorje imajo 20-25 letne, vendar te okrog 40-50, ker mlajši keša nimajo

 

Odgovor na objavo uporabnika
modriiiii, 19.05.2022 ob 17:08

kdo pa govori o tem kaj ima on od nje…nikjer ni napisala, da je sponzorka…???

pri 50 babe niso več tako nore, da bi bile sponzorke (mame 35) letnemu…

sponzorje imajo 20-25 letne, vendar te okrog 40-50, ker mlajši keša nimajo

 

tu gre vse za win-win kombinacijo…ali ali…vsak ima od nekoga nekaj…50 letnica, noče otrok, hoče fuk, 35 letnik še noče bit resen in ima rad mir…in fuk brez skrbi. vsakomur svoje.

New Report

Close