Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ondi-Lejči

Ondi-Lejči

Evo post samo za naju.da ne bova motila drugih.

a me vzameta medse…hahah

ajde mali…kar naprej…….vsaj eden sem ti fouš, da maš tako bejbiko..upsssssssss

lp

leta letijo - iščem stevardeso

Ondi…. nisem še odbrzela kot vlak….. Nč bat…. še sem tuki….sam kaj k je treba tud delat…..
Kaj ti misliš….zakaj se jezijo na naju? Nama ne privoščijo tega flirtanja? Fovšarija? Kaj ti misliš?

Ker se imava rada in sva na isti valovni dolžini sve nekaterim očitno trn v peti.Bova sedaj flirtala samo na tem postu in s tem pokazala,da sva fer do drugih.Srček vesel sem,da ne odhajaš…Včeraj pa sva bila tako blizu…soi pogledala mail?

Vsi ti ga hočejo not dat:-))))

Japajade:-)lejči ni taka.Ona je tako prikupna in faca.

Evo zdele bom….srček…

KAJ in KAM???

*kurca v tvojo lulčko vendar:-)))))

aha, ona nima lulčke, hahahahaha

Ima sexi,urejeno,privlačo,dišečo:-)

Ne..ne….

Taki so samo stari prenapeti starci…… Ta mladi znajo to lepš povedat…pa narest tudi….

Leyči zelo dobro mnenje.Vedel sem da bo tak odgovor Kiru:-))))

ja znajo… 3 min sexa in ti jo napolnijo, pol pa konc! To je res najlepše, hahahaha

Ti si kot speedy Gonzales ali kak zajec.Oni so hitri in nič ne ovinkarijo:-)))

Hja….včasih je pa tudi to bolje….kot pa čakanje….na pripravljenost…..napetost usahlega bajoneta kar pride z leti…..

Nastavi jo, pa boš videla!

Si prebrala in pogledala ljubezen luštna?

Sem…..bemti…za las sva se zgrešila…

Škoda res.Pa samo 10 minut si prej prišla na vrh.In jaz bi ti moral takoj ko sem prispel poslati sms.

Ja….škoda…..pa nekaj časa sem še samo v tisto smer gledala….k je bila knjiga…. pa še to kje bila z nama sem nagovarjala da greva pogledat še na drug konc….proti domu…..pa ni bila za stvar…k je bila čist ožuljena…. jest sem imela pa tko lep namen…

Če bi se najina pogleda srečala, bi se zaiskrilo in verjetno ne bi pozabil tvojih lepih oči…

Jaz upam da bi bilo tako….

Jaz sem zmeraj gor pri Lipi koder je čudovit razgled dol,veš srči.

Morava probat.In drugič ko pridem na vrh ti takoj pošljem sms…Da mi zopet nesrečno ne pobegneš.No drugič upam,da se najdeva in te častim s gibanico in čajem.Obljubim.

New Report

Close