Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek One Way Ticket za balone v obliki slona

One Way Ticket za balone v obliki slona

ja to ti pa čist verjamem, sploh če ga ima v svojih rokah(zakon mislim), hahaha!!!

Kaj ti je tako zbegalo misli, ninej?

hahaha, meni jih ni zbegalo, tebe očitno bega, ker ne znaš razvozljati tega enostavnega stavka.

a ti moram razložit, tako kot tri letnemu otroku, ti samo povej???

Meni je to najboljši intervju kakega politika. Zakaj? Ker je končno enkrat nekdo novinarjev dal vedet, da se delajo bogove, pa to niso, da mislijo, da so mega inteligentni, pa niso, da si lahko vse privoščijo. Kar ponavadi si, pa jih nihče ne ustavi. Inteligentno se je treba zezat iz njih. Pa kaj jim naj še enkrat na dolgo in široko razglaga svoje videnje stavri, napisali pa bodo spet samo tisto, kar bodo hoteli. Klinc jih gleda in to jim je treba pokazat.
če pogledate intervju s pahorjem zraven, kako grdo sta se ga lotila. Kot enga bolnika in manijaka. Totalno nespodobno. Ko nekoga odpišejo, a potem pa lahko hodijo po njih? Samo pahor jima pač ni bil kos kot Janša.

K sreči so takšna mnenja le še zadnji, obupan poskus prikriti izgubo nadzora nad položajem in izgubo zaupanja volilcev ter s tem morebiti na slepe kure in neumne ovce, da bi volile SDS.

SDS je preteklost, do novega leta se bo sesula, članstvo bo odšlo, Janša bo pa z Urško ostal kot veliki vodja male stranke, ki ne bo več imela vpliva na politično dogajanje v Sloveniji.

In kdo je rekel, da ni pravice na temu svetu?[/quote]

Pa mislite, da bo Urška ostala z luzerjem?

SDS bo PUŠNILA!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Jo bo pa Pahor vzel.

Res še enkrat preberi kaj sem zapisala. Prepričana sem pa tudi, da ti ne bi dal roko v ogenj za kateregakoli politika. Eno je simpratiziranje in podpora, drugo pa je brezpogojno verjeti v nekoga v stilu zanj dam roko v ogenj, da nikoli ne bi…
En mal mem, če pa je bilo razumljeno drugače, pa se ti opravičujem. Ne kratim tvojih pravic.

Tako kot en mal mem malikuje Janšo so najbolj goreči nekoč malikovali Tita.


Če se zmagovanju reče “pušenje” potem so zmagali!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

New Report

Close