Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OOOOOO SE ŽE ZAPLETA

OOOOOO SE ŽE ZAPLETA


eh….ni ti več pomoči, permejdun da ne.
[/quote]

Če te skrbi, da je ni pa pomagaj. Za začetek lahko vzameš metlo in greš doma prag pometati in pomesti.

Nisi šel po nove pogobe v Ljubljano, pa tako si se repenčil? 😀

Eee… ogroženo je zdravstvo in s tem zdravje državljanov? Pa narod nisi samo ti ali jaz ali mon. Narod smo vsi. In del naroda je za ukrepe. Sicer pa je bil moj komentar na tisti del, da je protiustavno. So ti prilepili člen, kjer piše da je vse bp.
Pri nas jih je polno prebolelo ali prebolevajo in ja, jaz temu pravim epidemija. Mogoče pa bi bilo potrebno na novo definirat kaj epidemija sploh je. Si pač proti maskam, proti cepljenju in ne vem še čemu. Smo pa v demokraciji. V njej žal prevlada večina. To je čar demokracije. Ostalo so manjšine, ki pa se morajo za svoje pravice postaviti, ampak na način, ki ne ogroža ostalih. To je vse.
Mene sicer razni antimaskarji in anticepilci ne ogrožajo, ker nosim ffp2 masko in ne hodim v množice.
Povem pa lahko, da tole pred parlamentom danes niso “narod” ampak manjšina in da sploh ne vejo kaj tam počnejo. Da se gre en zdaj dret maske dol, je proti pol naroda. Zakaj ne glasujemo in zmaga večina?
[/quote]

Ja, rpav si povedal, manjsina je ogrozena neposredno zardi corone, se rpavi ljudje 85+… Torej…?

Pi.zdo materno sn mislo ka bo šou ajga… Akcija… Sn se pripravo. Samo peli smo… Pa tak sn si želo sprobat tote lovske konice na živi tarči. Sn prav razočaran.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

??? To blebetanje brez pomena ni posledica revolucije?

Tamle maš viharca pa njemu cuzn. Jaz ti ne dam.

Al si to ti?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

hahahahhaha, tresla se je gora rodila se je ameba, hahahahhahaha…..danes se je vidlo, da Slovenija le premore kanček pameti, ker vsi uni ta bu.tasti so v LJ “protestiral” …..zdej vidiš ti Ludi be.dak in cvilajoča ovca od darwina kolk vama folk verjame ….vso to nabijanje in iskanje zarot je danes v LJ pokazalo koliko ima vrednost….ena veeeeelika rupa…..banda zahojena faulasta, raje se delat spravte ne pa doma afne guncat, socialno cuzat pa zdraho delat….pa upam, da so vsi tile “ta pametni” dobili položnice, bo vsaj nekaj imela država od vas de.bilov

Oh, tvoja pokvarjenost ti ne bo nič odpisala ampak samo pripisala verjemi.
Primerjaš dva posameznika, ki izražata svoje mnenje na forumu z masovnimi mediji in konstrukcijo državne ureditve in njenega delovanja. Kje ti je pamet? Ni je. Kje ti je “lep” obraz? Nimaš ga saj si brezobrazen.

Marijana Smodeta ljudje pomnejo in še vi sami ste dokaz za to. Kako pa bodo in če bodo vas pomnili pa je vprašanje. Marijana Smodeta so ljudje radi poslušali pa verjetno ga še danes kdo, kje pa je vaš glas?
[/quote]

Eh, ljudje – ljudje poslušajo tudi Fredija pa Murkota.

Eh, ljudje – ljudje poslušajo tudi Fredija pa Murkota.
[/quote]
Ja tudi njiju pomnejo in verjetno mnogi ne v žaljivem smislu. Mal se zamisl.

‘Šala’ , ki že prvič ni bila smešna, je stopeinštiridesetič še manj smešna.

To, da ljudi ne bo, je bilo pričakovano glede na to, kdo je proteste organiziral. Kdo normalen bo sploh resno jemal Bidarjevo, Troho in Ličino? Ne vem, no.
Že po pol ure sta se skregala Troha in Stres in se dajala, kdo bo govoril.
Gledaš folk, ki je bil tam in se sprašuješ, kako je možno, da si neka trapa nabije na hrbet list z napisom “Earth is flat”? Kar zasmilila se mi je. Ena druga je izzivala z glodanjem jabolka, upam da je uspela pobegniti pred legitimiranjem, ker dvomim, da si je želela pojesti najdražje jabolko v svojem življenju.
Ko so jih popisali, je Bidarjeva pozvala k odhodu domov, saj resnično vse skupaj ni imelo smisla.


Buuhuuu, pejt jokcak v kot, zguba. Od mene država vsaj kaj ima. Vsak mesec mi davke in prispevke trgajo od plače. Veš kaj je to plača? To je tisto, ko človek dobi plačano, ker hodi v službo in dela. Ne pa doma sedi, bedarije po netu piše in objavlja pa se pametnega dela. Če bi res bil tolk pameten koker se maš ne bi bil socialni problem ampak miljonar.

‘Šala’ , ki že prvič ni bila smešna, je stopeinštiridesetič še manj smešna.
[/quote]Tole ni šala. Prvič.
Drugič… na zele lovim čudake, še eno se je ujelo.

Tole ni šala. Prvič.
Drugič… na zele lovim čudake, še eno se je ujelo.
[/quote]
Kar se tiče korelacije med zeljem in stopnjo čudaštva, si ti potopljen v to svoje zelje do obrvi.


Buuhuuu, pejt jokcak v kot, zguba. Od mene država vsaj kaj ima. Vsak mesec mi davke in prispevke trgajo od plače. Veš kaj je to plača? To je tisto, ko človek dobi plačano, ker hodi v službo in dela. Ne pa doma sedi, bedarije po netu piše in objavlja pa se pametnega dela. Če bi res bil tolk pameten koker se maš ne bi bil socialni problem ampak miljonar.
[/quote]

Na tvojem mestu se ne bi hvalil z nečem, kar ni za hvaliti.
No socialni problem nisem, če se to smatra na način, da bi dobival kako socialno pomoč ali kaj podobnega. Je pa socialnost širok pojem in tudi debata recimo na forumu je del socialnosti in morda kot nekdo, ki sodeluje v kaki debati pa res predstavljam komu kak socialni problem, če pa ni dovolj socializiran.

Tole ni šala. Prvič.
Drugič… na zele lovim čudake, še eno se je ujelo.
[/quote]Ti si ga na zele drkaš pol pa to ješ. Vsi smo brali tvoje gnusne fetiše. Spokaj. Tu je starševski čvek. Svinja pedofilska.

Pokrito ja, pisno. Pa ti ni nič sumljivo, da gredo to delat pred vso to ceremonijo s covidom? Misliš, da to počnejo za tvoje dobro? Retorično vprašanje.
[/quote]
Ne mi ni sumljivo. Jaz se popolnoma strinjam z nošenjem mask in razkuževanjem rok. Država ne dela za dobro posameznika, ampak za dobro vseh, torej državo samo, oziroma naj bi bilo tako idealno. Dokler bodo volitve in ne non stop zapored en in isti, bo ok. Jaz se tudi z marsikaterim zakonom ne strinjam, samo v demokraciji je tako, da večina prevlada. Potem imaš pa lahko še monarhijo, diktaturo ali kaos.


Ne mi ni sumljivo. Jaz se popolnoma strinjam z nošenjem mask in razkuževanjem rok. Država ne dela za dobro posameznika, ampak za dobro vseh, torej državo samo, oziroma naj bi bilo tako idealno. Dokler bodo volitve in ne non stop zapored en in isti, bo ok. Jaz se tudi z marsikaterim zakonom ne strinjam, samo v demokraciji je tako, da večina prevlada. Potem imaš pa lahko še monarhijo, diktaturo ali kaos.
[/quote]

Megla

Samo ne na tak način v času epidemije. Mislim, da so spisali nek zakon, ko so začasne spremembe izjema. Zato ni protiustavno. Itak nimajo pa nobenega pametnega programa.
[/quote]

Ustava je najvišji pravni akt, s katerim so urejena pravila in red v državi. Noben zakon, sprejet s polovico prisotnih, ne more izpodbijati ustave. Po tvoji logiki bi jutri lahko Janez sprejel zakon, da ni več volitev in je on predsednik vlade do konca življenja.

Bodo Avstrijci povzeli dosežek zgodovinske slovenske revolucije s temeljnim zaključkom, da je zemlja ploščata?
[/quote]

jaz sem zaspal če sem bil z nočne pismo. Tle za brezveze čakal do dveh kakšna revolucija bo, da bom vsaj preko neta prisoten ko bo slovenski narod pisal nov list papirja in ko bo vse padlo v Sloveniji.. Klinach evo nč, za brezveze, boljš da bi šel takoj ob osmih zjutrej spat.
Zdeje gledam tu na vseh možnih postajah in po cajtngih berem, pa nikjer nič v živo. Sem mislu da bo vsaj ORF kej v živo naredu še pol zvečer – recimo kakšna oddaja:
Slovenija – ure po revoluciji ali kaj v tem smislu. Nč… Mogoče da še bo kaj kasneje…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

jaz sem zaspal če sem bil z nočne pismo. Tle za brezveze čakal do dveh kakšna revolucija bo, da bom vsaj preko neta prisoten ko bo slovenski narod pisal nov list papirja in ko bo vse padlo v Sloveniji.. Klinach evo nč, za brezveze, boljš da bi šel takoj ob osmih zjutrej spat.
Zdeje gledam tu na vseh možnih postajah in po cajtngih berem, pa nikjer nič v živo. Sem mislu da bo vsaj ORF kej v živo naredu še pol zvečer – recimo kakšna oddaja:
Slovenija – ure po revoluciji ali kaj v tem smislu. Nč… Mogoče da še bo kaj kasneje…
[/quote]
Na, ti jaz prilepim ključno in s tem se je tudi končalo.😁

[img]http://shrani.si/f/L/t0/28zID15N/1/zajeta-slika5.jpg[/img]


Na, ti jaz prilepim ključno in s tem se je tudi končalo.😁

[img]http://shrani.si/f/L/t0/28zID15N/1/zajeta-slika5.jpg[/img]
[/quote]

kva sem to slišal vse dons… Baje ko se test nardi, ti tista palčka poškoduje en predel, da postaneš pokoren, potem da če se cepiš postaneš zombi, potem je gospod nazorno reku, da je v cepivu čip, preko katerega te bodo nadzorovali s 5G in te kadarkoli bodo hoteli tudi ugasnili. Kot na dalinca me bodo ugasnili preko G5 in potem sem zaspal in zdaj me ti zabiješ še s tem da je zemlja ploščata. Hvala bogu za ta protest, ki je svetu odpru oči!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

kva sem to slišal vse dons… Baje ko se test nardi, ti tista palčka poškoduje en predel, da postaneš pokoren, potem da če se cepiš postaneš zombi, potem je gospod nazorno reku, da je v cepivu čip, preko katerega te bodo nadzorovali s 5G in te kadarkoli bodo hoteli tudi ugasnili. Kot na dalinca me bodo ugasnili preko G5 in potem sem zaspal in zdaj me ti zabiješ še s tem da je zemlja ploščata. Hvala bogu za ta protest, ki je svetu odpru oči!
[/quote]

Če si že bil cepljen, nisi zaspal, ampak so te izklopili s pomočjo tega čipa. Pa ne jej koruze, ker vsebuje ‘hormonske motilce’ – po teorijah teh slovenskih vedežev od nje postaneš gej (so pred leti razložili v eni oddaji na rtv slo pred Referendumom o družinskem zakoniku).

Kaj je pa hotel tisti bumbar, ki je norel s tistim križem naokoli? Je povedal?

New Report

Close