Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Opazovanje svoje žene med sexsom z drugim

Opazovanje svoje žene med sexsom z drugim

Ima kdo podobne fantazije? 🤷‍♂️

Komplet regiment Cuckoldov in Kandaulistov.

Prvi se pretvarajajo, da so zato prevarani “rogonosci” (Niso! Ker se vsi vpleteni strinjajo).. drugi ženo ponujajo za en krgo, ker je za njih pač trofejna tako kot BMW in daš kolegom za en krog, da so bolj zavistni.

De omnibus disputandum..

P.S. Aja, pa še vsi Swingerji pravzaprav..

De omnibus disputandum..

Jaz sem imel podobno željo, ki sva jo parkrat z ženo tudi izvedla, zelo zanimiva stvar, če je vzdušje sproščeno in se zadeva odvija z željo vseh, potem je vse v redu, dokler ni ljubosumja in ostane samo pri sexu, drugače pa to ni za vsakogar, večinoma se taki podvigi končajo z razhodom oziroma ločitvijo, tako da raje premisli, če bi z takim dogodkom postavil svojo zvezo na preizkušnjo, kaj pa, če bo drugi znal tvojo zadovoljiti bolje kot ti in bo z njim bolj uživala kot s tabo,.. bo takrat to še vedno tvoja fantazija, …


Ne mešajte lastnih strahov z djeanskim stanjem in statistiko. Ločitev je med swingerji celo manj, kot povprečno populacijo.

Odgovor zakaj je sila preprost: Ker zmorejo za eno veliko stopnjo biti bolj iskreni. Da lahko ta “lifestyle” živijo, se morajo ves čas o tem pogovarjati, priznati svoje fantazije, kot neuspehe.. ker včasih pač ne gre. Tudi izkušeni swingerji se ustavijo, ker enemu partnerju tisti dan ne ustreza.. od mini ljubosumja, do slabegač počutja.
Ni izisiljevanja ter vsiljevanje lastne volje.

De omnibus disputandum..

Ha, mojo lahko..,. Pa sploh ne bom gledal. Jo mam poln kufr. Čim bolje jo porihtaj. In odpelji potem s sabo za vedno.

Živjo,
Prodam rabljene ženske spodnjice. Lahko po želji izbirate barvo, tip(tangice, brazilke), dneve nošenja in dodatki(bela, rdeča ali rjava popestritev).Vem da je to pri nas še vedno tabu, zato je anonimnost in diskretnost pri meni zagotovljena. Moški in tudi ženske pišite mi na
e-naslov: [email protected].
Lahko mi pustite e-naslov in vas sama kontaktiram. Za podrobnosti (cena, naslov..) se dogovorimo po e-pošti.

Kolikšna je cena za oralo + da obdržim tvoje mokre hlačke?

Zanimiva tema….trenutno sva na začetku te poti.
Z prijetnim parom se dosti družimo,sta zelo družabna,imamo problem iti narazen, smo pa ugotovili da se radi hitro pogovarjamo o sexsu..nimamo skoraj nobenih tabujev.
Itak je iskra preskočila,prišlo je božanja, obojestranske orale…že večkrat…vsi se razumemo,se pogovarjamo.Radi bi skupaj šli na jadranje. Onadva bolj izkušena,pravita da še nista menjala.Ampak kaj če?…
Midva z mojim sva se zadnjič spogledala med tem ko je on lizal njej jaz pa njemu f….ona dva sta se pa zalizovala…ja moram priznati zanimiv utrinek v življenju.Hvala nekomu da se midva o temu pogovarjava in moralne mačke skupaj rešujeva.Mojega zelo ,zelo vzburja,meni je tudi zelo všec..ne veva pa kako je res pri njima.Pravita da je ok.Je res? Malo sumiva da njej ni vseč da se katera z njim zalizuje…fafa pa lahko.Zanimivo,ampak resnično.
Moj je meni že lani dovolil iti do konca,verjetno bom ob pravi priliki tudi izskoristila…ampak ko se pogovarjava o možnih scenarijih ne vidiva problema.Celo naju podžiga,rajca,privlači. Kako naj kot ženska rečem da ne bi sexsala z njim če sem mu ga že večkrat f……
Vprašanje je kako bosta to onadva rešila.Ker smo štirje,vprašanje če bo vsem ok.
Rajca me in to moj ve da bi rada gledala kako on drugo…mojega isto zame.
Midva se res veliko pogovarjava,druživa…skoraj vsak večer spijeva na terasi,včasih tud cel šampanjec.Teme so razne,vračava se redno na njiju.Vidiva da naju tudi med sexsom rajca če mi moj dovoli da končam na njegovem.
Ja ,kaj naj rečem….trenutno je lepo.
Kaj pravite na to situacijo?

Odgovorni ste le zase in svoje počutje.. ostali za svojo lastno.
Če ni ravno očitno, da je nekdo v drugem paru v to prisljen.. je torej OK, dokler se vsi strinjate.

Je pa tako, da tudi izkušeni swingerski pari poročajo o tem, da kdaj pač ne gre. Je takšen dan, teden ali mesec.. in takrat je pomembno poslušati prav tistega, ki ne zmore in upoštevati njegove želje.. brez spodujanja in predvsem siljenja!

Prav je tisto, s čimer se vsi strinjajo.

De omnibus disputandum..

Midva sva to večkrat prakticirala. Včasih tako, da je kakšen prišel do naju ali pa kje drugja, včasih pa tako, da je šla sama. Tudi mini GB sva sprobala v Sun gardnu.

Mene rajca misel, da mojo jaz in se en žgeva. Samo ne vem, kako bi bilo drugi dan s pocutjem :/

Žgala bi jo ze celo noč, samo zjutraj bi mi bilo pa verjetno slabo….ali pač ne… ?

Vem, da je ne bi rabil veliko prepričevati, malo že zaradi morale njene…ampak preprical bi 100% vsako v MFM, pa tudi svojo….

    Zaenkrat samo pri fantaziji…

Odgovor na objavo uporabnika
vednoskupaj365, 25.04.2021 ob 17:59

Zanimiva tema….trenutno sva na začetku te poti.
Z prijetnim parom se dosti družimo,sta zelo družabna,imamo problem iti narazen, smo pa ugotovili da se radi hitro pogovarjamo o sexsu..nimamo skoraj nobenih tabujev.
Itak je iskra preskočila,prišlo je božanja, obojestranske orale…že večkrat…vsi se razumemo,se pogovarjamo.Radi bi skupaj šli na jadranje. Onadva bolj izkušena,pravita da še nista menjala.Ampak kaj če?…
Midva z mojim sva se zadnjič spogledala med tem ko je on lizal njej jaz pa njemu f….ona dva sta se pa zalizovala…ja moram priznati zanimiv utrinek v življenju.Hvala nekomu da se midva o temu pogovarjava in moralne mačke skupaj rešujeva.Mojega zelo ,zelo vzburja,meni je tudi zelo všec..ne veva pa kako je res pri njima.Pravita da je ok.Je res? Malo sumiva da njej ni vseč da se katera z njim zalizuje…fafa pa lahko.Zanimivo,ampak resnično.
Moj je meni že lani dovolil iti do konca,verjetno bom ob pravi priliki tudi izskoristila…ampak ko se pogovarjava o možnih scenarijih ne vidiva problema.Celo naju podžiga,rajca,privlači. Kako naj kot ženska rečem da ne bi sexsala z njim če sem mu ga že večkrat f……
Vprašanje je kako bosta to onadva rešila.Ker smo štirje,vprašanje če bo vsem ok.
Rajca me in to moj ve da bi rada gledala kako on drugo…mojega isto zame.
Midva se res veliko pogovarjava,druživa…skoraj vsak večer spijeva na terasi,včasih tud cel šampanjec.Teme so razne,vračava se redno na njiju.Vidiva da naju tudi med sexsom rajca če mi moj dovoli da končam na njegovem.
Ja ,kaj naj rečem….trenutno je lepo.
Kaj pravite na to situacijo?

Midva sva tudi par…Ca vaju zanima pisita na [email protected] pa se kaj dogovorimo

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5933, 12.03.2024 ob 06:12

Midva sva tudi par…Ca vaju zanima pisita na [email protected] pa se kaj dogovorimo

 

konj…. tri leta si prepozen

Ko bi ta parcek2002 bil maaalo bolj resesn… ce je sploh parcek, tudi nebi bilo slabo.

Skratka o njemu/njima nic kaj pozitivnega za pripomnit. Govorim o parcek2002… Skoda casa. Pa LP

Svetovno

Men he tud en kolega predlagal da bi bilo fino da me drug tip fest zalije med sexom, potem pa se kolega. Da ga to ful rajca k bi imela polno sperme…

Z mojo nisva še tako daleč, ampak jaz imam kr močno željo da jo obdela še kakšen. Sedaj se samo pogovarjava med seksom o teh stvareh

New Report

Close