Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Operacija

Operacija

Pozdravljeni, monovke in monovci, 🙂

Eno vprašanje za tiste, ki ste bili v preteklosti že hospitalizirani.

Koliko oblačil ste si nesli s seboj v bolnišnico, če ste tam ostali dalj časa? Ali oni to tam kaj operejo?

Vem da moram nest pižamo, pa copate, pa higienske pripomočke…

Če slučajno dobim vmes menstruacijo…Moram imet pri sebi svoje vložke?

Vem da so vprašanja malo hecna, pa vendar. Ima kdo izkušnje?

Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
bolečina, 27.05.2022 ob 18:34

Pozdravljeni, monovke in monovci, 🙂

Eno vprašanje za tiste, ki ste bili v preteklosti že hospitalizirani.

Koliko oblačil ste si nesli s seboj v bolnišnico, če ste tam ostali dalj časa? Ali oni to tam kaj operejo?

Vem da moram nest pižamo, pa copate, pa higienske pripomočke…

Če slučajno dobim vmes menstruacijo…Moram imet pri sebi svoje vložke?

Vem da so vprašanja malo hecna, pa vendar. Ima kdo izkušnje?

Hvala.

Hospitalizirana za kaj? Ko sem bila jaz na operaciji, sem vzela samo spodnje perilo in higienske pripomočke (zobna pasta, zobna ščetka…). Dve gospe sta bili v isti sobi z mano. Ena je rabila vložke, pa so rekli, da imajo samo plenice, pa ji je druga gospa dal vložek, potem pa ji je mož od doma prinesel. Dobiš pižamo, tako da oblačil ne rabiš. Saj pravim, je pa odvisno zakaj, kje in koliko časa boš.

Oblačil ne rabiš, ker se moraš preoblači v bolniška. Lahko pa si neseš kakšno haljo.

Dobila sem spisek, kaj moram prinesti s seboj v bolnico.

Operirana bom na hrbtenici.

Včasih si pižamo dobil tam, zdaj jo moraš prinesti s seboj, pa jutranjo haljo tudi…pa copate, pa tablete, če jih jemlješ…Ni da ni…

Očitno se je spremenilo vse…

Odgovor na objavo uporabnika
bolečina, 27.05.2022 ob 21:45

Dobila sem spisek, kaj moram prinesti s seboj v bolnico.

Operirana bom na hrbtenici.

Včasih si pižamo dobil tam, zdaj jo moraš prinesti s seboj, pa jutranjo haljo tudi…pa copate, pa tablete, če jih jemlješ…Ni da ni…

Očitno se je spremenilo vse…

Jaz sem bila lani v bolnici so mi dali njihovo pižamo ..haljo si pa lahko vzameš pa seveda spodnje perilo pa stvari za higieno, tudi zdravila ki jih jemljem so mi tam dali jih nisem imela zraven ..nisem pa bila operirana samo na preiskavah.

Ja, prinesi cim vec svojih stvari.

To je zaradi korona rezima tako.

Srecno, da se tumor nikoli vec ne ponovi in da bos resena bolecin ponoci ter ostalega kar si pisala. Veliko zdravja.☺🤗

New Report

Close