Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus opozoril pa je tudi na zmedo v sistemu, saj tistih, ki niso kazali znakov okužbe, po njegovih besedah sploh niso želeli

opozoril pa je tudi na zmedo v sistemu, saj tistih, ki niso kazali znakov okužbe, po njegovih besedah sploh niso želeli

S tretjim okuženim,Rokom Borštnikom, so se pogovarjali v oddaji 24UR. Povedal je, da je bil v Maroku celo v isti sobi s prvim okuženim, opozoril pa je tudi na zmedo v sistemu, saj tistih, ki niso kazali znakov okužbe, po njegovih besedah sploh niso želeli testirati. “Šele potem, ko so vztrajali, da bodo poklicali medije, so jih testirali in drugi primer je bil potrjen na osnovi tega. Naslednji šok pa je prišel pred kratkim. Da je tretji primer potrjen, sem izvedel iz medijev, torej preden so poklicali mene. Na poti iz Benetk v Ljubljano sem bil v stiku z ostalimi sedmimi potniku v Goopti kombiju in me do tega trenutka glede tega niso vprašali še nič,” je povedal. Doma je z ženo in trimesečnim dojenčkom več ur čakal, da je sploh vzpostavil stik z zdravnikom, še pravi.

“logika” našega nedelujočega, skorupiranega in osiromašenega zdravstvenega sistema je seveda preprosta – čim manj testiranj, da bo čim manj uradno okuženih. Ljudje naj kar mislijo, da imajo gripo in ležijo doma. Ko bo masovna epidemija, pa bodo odgovorni že na varnem na kakšni jadrnici…. 🙁

Točno tako, odgovorni ne bodo odgovarjali, krivi za stanje bodo vedno drugi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Prvo pravilo duhovnosti in višje zavesti je, da je vsak sam odgovoren zase.

New Report

Close