Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek opravičilo

opravičilo

monmonči, če slučajno tole bereš, mi prosim oprosti, ker ti nisem verjel.

Prvi korak si že naredil in to je,da priznaš zmoto. Sedaj ji moraš samo še v obraz povedati.

Beseda OPROSTI je zelo lepa in dela čudeže.

bi bilo treba, samo v živo !

se opravičujem ker ni tema zame in uletavam, pišem za druge.

 

LP

Opravičila ne bodo ničesar spremenila.

Princesa je izredno občutljiva.

To je pa redkost, da moški prizna napako in se opraviči.

Virtualen svet ni materialen svet. V resnici je neskončno bolj zahteven od materialnega sveta.

Jaz načeloma ljudem že lep čas ne verjamem več. Ko pa sem jo slučajno danes opazil na Čvek 123 sem pa videl, da deklica ni izmišljen lik. Da bi se ji pa osebno opravičil, pa mislim, da do tega nebo prišlo.

Sem Njenega Visočanstva robot.

Odgovor na objavo uporabnika
Celjski grof, 01.02.2023 ob 18:59

Jaz načeloma ljudem že lep čas ne verjamem več. Ko pa sem jo slučajno danes opazil na Čvek 123 sem pa videl, da deklica ni izmišljen lik. Da bi se ji pa osebno opravičil, pa mislim, da do tega nebo prišlo.

Lepo, torej ti svetujem, da se tudi meni opravičiš in narediš nekaj primernega v naprej, ko že imaš vse na pladnju😝🤣

Ji pa ne verjamem, da je poročena oziroma v partnerski zvezi. To ji pa ne verjamem.

Vsak post, ki ga oddam dobi absolutno neznana princesa, ki se nahaja neznano kje.

V ZS sem večkrat napisal, da je tudi komunikacija preko e-maila pod kontrolo tretje osebe.

Celjski grof, ti marsikomu delas krivico, ko nas oznacujes za moderatorje. Tko kot je mommonci zenska, mi doloceni nismo moderatorji. Ampak to je tko, ko zaradi pretekluh izkusenj mecete vse v isti kos, nic novega 🤷‍♀️

Zate Zartrose, Kokosi, Atikin, Šnelo in se koga je jasno, da niste moderatorji ker preveč neumnosti in obtoževanj o nekakšnih sledilcih in moderatorjih  drugih napišete….

Ce bi bla jaz moderatorka, bi se v prvem videlo v totalni blokadi laznivih napadacev, potem pa vizuelno in tehnicno boljsem forumu od tega kar imamo pod sedanjo mon vlado..

če komu s tem delam krivico, se mu od srca opravičujem. Takšnega (nezaupljivega), me je naredil ta kruti svet. Zato pa sem danes kjer pač sem, ker sem bil naiven in zaupal napačnim ljudem. Vem da niso vsi ljudje pokvarjeni. Samo 2 milijona 🤣

Grof, ne vseh metat v isti kos. Te je skoda. Grehe tistih pusti pri tistih, ne si kvarit sedanjosti in prihodnosti zaradi njih.

who is the Count of Celje

robotic voice, I don’t know yet

New Report

Close