Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OPRAVIČILO ZA ČEBELICO

OPRAVIČILO ZA ČEBELICO

Ker je Mariči na poti in nima kompjuterja ( še ) v avtu, gre tole opravičilo preko zajčka.
Namreč prepozno ji je pripeljalo, da tisti ” p….. dim ” pomeni nenamerno pozabljeno vpisano ime čebelice v postu kjer Mariči vse skupaj lepo omenja, le čebelice ne. To pa verjetno zato, ker misli, da je čebelica le zajčkova :)))))))
narobna interpretacija in globoko opravičilo čebelici od mariči !!!!!!

Jap, včasih smo zabiti :))

Mora bit pa res kriza, ja….da je dvakrat kliknjeno…..

Huh, se ne smem spomnit, ko sem Pandi enkrat pozabil omenit, kaj sem imel hudiča :)))))))))))))

Lepo je meni rekel nono…..Saško….nikoli ne naštevaj ljudi, da oni ne naštejejo tebe :))))))))))) ha ha kaj sem pameten…

Meni je pa uni pičkin dim tako lepo izpadel….se mi dopade, če ima kdo muda psovat kle na forum…v živo….in vsem na očeh….

…pička, pička, pička, pička….kurac, kurac, kurac,,,,,

:))))))))))))))) na pa sem spet posvinjal temo :(((

jah, saj no :))))
pa kva s mi posvinjal spet temo pizdarija, no !

:)))))))))))) pizdu mater, tud jest sem mislu, da ma tist pičkin dim čist drug pomen…. Ma u kurac…. k pa napol berem.. to je to..

in točno tega se probavam izogibat Saško, kar je tebe dragi nono učil…. orko dindijo 🙂

Ampak, jebenti paše tud mal zaklet.. pa upam, da nau Primož zdej tole radiral… :)))))

Jani je tud posvinjal temo… sori zajček, sori čebelca, sori Marička :))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

jest sem verjetn skoz zabita:)
nč ne štekam
pa ka poli
sej vem da je KUL

čbelce so pridne pa letajo okol pa med zrihtajo – tq

se pa že vnaprej opravičujem ker ne vem če sm kšno orto neumnost spet jest kje ušpičla – sej pravim da bom enkraaaaaaat tud jest bolj klever škrat ratala:))

zajček mi prov nč ni doons pomagu šmrkkkkkkk:((

zdej dobi pa sam enga Cmoka-jaaap

ta druzga dam pa Ježku ker je tko moder:)))

Ker ste vsi pozabili, da čebelica res pika ampak nikol gmajnarjev :))
Na, zdaj še ti Jani svinjaš, kako ne bi zajček obupano dvignil tačke in se sesedel…ni rešitve za ubogi svet.

Jebo mater, kako moreš, Jani !

A ne moreš malo pazit na jezik, u pizdu mater no :))))))))))))))

…to me spominja na našega prfoksa od “tehnike” v osnovni šoli, ko nam je v enem stavku zabičal, da zahteva, da uporabljamo čisto Slovenščino, če ne, da nas bo “pršraufau”….in to s smrtno resnim frisom, še vedel ni, kaj je rekel.

joj, samo ne me prosit, da ti tole razložim please, raje ti cel teden loščim čevlje !
cmoka!

jest ne morem več :):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Moški svet, a ne ?

ha ha ha aha :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ne, ampak vajino pisanje me spravlja v smeh…
da mi ne bi šla še gor delat sranja, prosim !

Veš kako pravi Mlakar…..če imaš puhno ret, se mwrš dosti botu usr’t ! :))

… je tudi ena bila vajena takega besednjaka , tako
da sebe niti slišala ni , kako “sočna ” je njena špraha ,
otroci so se pa ob njej učili seveda …. pa se je nekoč
sosedi potožila : “Naši otroci tudi tako kolnejo ket porka duš ,
pa jaz ne vem , kje so se ti hudeči klet naučil ” !

Kaj je lepo brat , kaj olajša !

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) pjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :))))))))))))))))

ja, olajša :))))))))))))))))))))))))))

Hahahaha , vidva ventolčka , hahaha ……

Hahaha , ročna !

.. se počutim kukar un ta mičkan muc , k je šel
zvečer s ta starima dvema na plot mijavkat …hahahaha

Nič zaug , ročna !

Na , čebelca , tle imaš zdej opravičilo , hahahaha , kaj
je nastalo iz njega , hahaha

Ročna , ventilčka !

hahahahaha :))))))))))))) nioba… ročna !!!!!:))) lep večer :)))

hahahahahHAHAHAHAHAHAHA OJEJ HAHAHAHAHAHA MA RES STE NORCI!
uhh MEN SOLZE LIJEJO:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close