Najdi forum

Naslovnica Forum Avto.Over.Net Pomoč voznikom v prometu Opravljanje dodatnega usposabljanja za voznika začetnika

Opravljanje dodatnega usposabljanja za voznika začetnika

Pozdrav.

V letu 2018 sem konec marca uspešno dobil izpit za avto. Ker je veljavnost 2 leti mi bo čez nekaj mesecev potekla veljavnost vozniškega dovoljenja. Zanima me kaj lahko storim glede na trenutno situacijo s covid-19, saj prehodi med občinami niso dovoljeni (seveda opravljanje usposabljanja ni mogoče opravljati v moji občini).

Po mojem razumevanju imam torej dve opciji – da opravim dodatno usposabljanje (ki ga zaradi zaprtja občin ne morem) ali pa da na občini dovolijo podaljšanje vozniškega dovoljenja še za eno leto. Bi mi sploh dovolili podaljšati? Oziroma nekje sem prebral, da že od leta 2017 naprej voznikom začetnikom niti dovoljenja ne podaljšujejo več.

Lep pozdrav

Pozdravljeni, vsekakor imate še čas za opravlajnje varne vožnje in to je zadosten razlog za prehajanje med občinami. Predlagam vam, da se prijavite na prvi možen termin in ga opravite. do marca verjetno ne bodo veljali ukrepi. Lp

****************************************** Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK Litostrojska cesta 40a, Ljubljana 040/310-140, 01/518 13 56 http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

New Report

Close