Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu oralni sex

oralni sex

Punce, no tudi fantje, kako končajo vaši korenjaki, a malo pogasite naokoli ali končate v usta. Moj je blazno navdušen, kadar konča direktno v usta. Pravi, da je občutek boljši. Meni pa okus sperme ni ravno najbolj všeč, no saj ne rečem da mi ne paše, tudi moj orgazem je taktrat bistveno močnejši, ker imam občutek, da ga imam pod kontrolo. Pač sperma zame nima najboljši okus. Kako pa je pri vas?

Meni v bistvu niti ni do nevem kakšne orale. Res da včasih rad ližem, če mi ga pa fafa ona, ni to isti občutek kot seks. Tako, da orale niti ne prakticirava pogosto. Za razliko od nekaterih, ki tu vidijo nekaj kar očitno jaz ne.

mogoče ti ga pa ne zna dobr 😉

Okusa sperme ne občudujem, zato v moja usta redko konča. Sploh si pa oba želiva orgazem, ko se tiščiva drug drugega, zato končuje v meni. Orala je pri nama del predigre.

tudi jaz tako mislim, ker moj bi rad nonstop, mogoče je problem v tem da tvoja ne zna, poskusi ji povedat kaj ti paše pa boš mogoče tudi ti želel nonstop to…

orala je zakon… itak je treba tudi seksat v klasičnem pomenu, ampak se mi zdi orala ful pomembna… In zna prekleto pasat, če partner obvlada… Sicer pa jaz ful uživam pri tem, ko dajem, ne le ko sprejemam… enostavno me ful razrajca občutek in pogled na odprto mokro češpljo, nabrekle sramne ustnice in ščegetavček…. Stvar, ki je ni za zamudit, če hočeš met dober seks.

V usta tko bl rajca, drugac je pa tud fajn ce jo samo po obrazu al pa po joskicah …

aha

razlicno, posrkam, če mi to ne paše vedno, zakamufliram po sebi, ce tudi ti ne, usmerim kam drugam, moznosti velik, samo domisljija naj dela…

Žemljica, najboljše je končati v usta, posebno če dobro pocuza…

he he he… je nekaj na tem ja… ok, tud v obraz ni slabo,

sploh je pa blem kar se mene tiče… ko prihaja je tak fajn, da mi dostkrat sploh ni za prekinit in spreminjat poze…pa hvala bogu si lahko privoščiva glede zaščite

Zna zelo dobro, bi rekel, da celo najbolje izmed vseh do sedaj, ampak ni to to. Raje ga imam v vagini kot v ustih.

Meni je všeč, kadar jih faše v lase 😉

New Report

Close