Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu orgazem

orgazem

Moški ali čutite, ko ženska dobi ograzem in kako oz. kakšni so občutki?

lp

ti ne čutiš ?’

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Ali moški čuti, če ženska hlini orgazem?

Moški definitivno ne vedo kdaj ženska doživi in kdaj hlini orgazem. Preverjeno!
To ve samo takrat če sta že res dolgo skupaj ali pa da je dober opazovalec, kar pa večina moških ni.
Vsaka ženska doživi orgazem čisto po svoje. In moški so glede tega zelo zmedeni.
No, vsaj jas tako mislim.

Mogoče, če zadevo posplošiš. Itak pri pri meni še nobeni ni bilo treba igrati.

bodi pozoren na noznicne misice…ko dozivljamo orgazem, trzamo, dihamo globje, pa itak jaz zmer povem, nakazm da ponavadi koncava potem skupaj, najbolj zihr pa je znak, noznicne misice trzajo, cutis jih, probaj enkrat z prstom in izvedel bos kaj ti zelim povedat.

Anita, če je pravi moski, te bo prokuzil slej ko prej, sam enkrat te bo zapelju u nirvano in te bo vidu kaksna si ko se ne pretvarajs, pa mu bo drugic jasno, da se igras, no edin ce nis preklet dobra igralka ali on slab opazovalec, no ce je vajin seks kr tko brez veze, če se pa čutita, se vse zve slej ko prej, zacuti! In brez veze neki hlint…

uf, kdo je car, je car (:-P)

V bistvu to ne ampak je ne silim, če ji ni!

Alo, v bistvu pa lahko ženske doživljamo različne orgazme in različne jakosti orgazmov, tak da…
hlinjenje… ne vem če je puncam pol fajn, boljše je povedat kaj nam paše.

maicha

Kot vse kaže, te v rokah še ni imel pravi moški. Pravega moškega ne moreš prinesti okoli. Preverjeno. In naučila me je prav izkušena dama, pri mojih sedemnajstih in njenih 35…blo je fajn. In neponovljiva praksa…simpl es det!

nobody, Phoenix, AZ

New Report

Close