Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Orgazem-kako ga dozivljate?

Orgazem-kako ga dozivljate?

Sam kaj, ko je življenje istočasno tako kruto, da ti ne da vsega..

Seveda, dragi. Kar se Janezek nauči, to Janezek zna.

Tole je pa čist men na kožo pisan. Pa jaz bi kostanj lušla, pa ti ga v usta dajala, pa ti bi kakšno poleno dal na ogenj, pa ….. – nazadnje bi pa ogenj ugasnu, midva pa sladko spala

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

In s pridom uporablja, to s pozabila. Sicer se pa še vedno učim in to mi je najslajše!

O pa ja, zaspala, ja? Prej bi še tebe ornk zakuru in sebe zraven (že mal gorim), vsi naokrog bi začel klicat gasilce zaradi požara, pa potresa, no vrhunca….

Upam da pri eni in isti- ženi? A se greš učit drugam, pa pol doma blestiš?

Sej nisem rekla kuj zaspala. Prej še mal unga izbočenga loka, pa tko

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ti pa zelo mal mojih postov bereš! Saj me je sram, no. Ne me nadret, prosim!

Nimam časa brat vseh postov, pa itak eni pišejo mal domišljijsko, da se mal spucajo tle gor, ok.Zato tud ne vem kolk si kaj leteči. A tko je to! Nič kregal, saj še sama zase ne vem za leto, 10 let v naprej, kaj ne?No prav, pa še enga; za vsazga bika se najde svoj štrik!

A b me ti pol prvezala, na štrik mislim?

No, no, a se vam svizec nič ne smili?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close