Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu orgazem med seksom

orgazem med seksom

Zanima me, če katera od vas nikoli ne doseže orgazma med seksom.

…hm…najhujše je če doseže orgazem po sexu!

p.s.
samo komentar sem dal .. nič drugega

LOL

Če nas malo bolj pozorno bereš, pol veš, da smo tu same take, ki sploh ne vemo, kaj orgazem je!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj, a lahko bolj natančno vprašaš????
Maš kak problem, pa želiš, da ti kaj svetujemo?????
Ker kar tako na suho ne vem, če bo kaj podatkov padlo, veš!

Ja, pol, ko ti že spiš…. in si sploh ne moreš lastit zaslug zanj, hihi….

Ja dragi, dober si bil. 🙂

Če imaš ti sama težavo s tem, da med seksom ne dosežeš orgazma, potem se mi smiliš.

Vidim, da se ti te forumske prasice posmehujejo sedaj tukaj glede tega. Me zanima, če bi se še vedno režale, če bi same imele tak problem. 😉

Poznam vsaj eno žensko, ki ima najverjetneje tudi tak problem kot ti. Ne rabim omenjat, da zna biti tečna in zagrenjena. Saj veš kaj pravijo za tečne babe… da jim nekaj manjka. 😉

Če ti med seksom pač ne pride, potem pač rabiš drugega jebača. 🙂

…forumske prasice???!!!!!!!!…na kterem forumu si si tko nabrusil zobe, Piranha? – se lahk vrneš, še opazili ne bomo…

drugače pa, spraševanje v stilu “kolk vas ne doživi orgazma” je tukaj res neumno (in hudo liči na ondija, tko da…hehe)…namreč, “anketne teme” še niso in ne verjamem da bodo kdaj tlele zaživele, pa ne tolk zaradi, mogoče tudi!!!, provokativnosti postavljenega vprašanja, kot verjetno bolj zaradi načina razmišljanja v stilu “če te kaj muči – povej, ti bomo pomagali z našimi razmišljanji in izkušnjami, če bo žalostno in boleče ti bomo držali ramo in te z bolj ali manj umestnimi pripombami tudi poskusili nasmejat…če se ti pa sam tko mal fukiš zeza pa tud ok – dokler je fukiš in ne rukiš, kar pa pronicljivi sexualni manijaki, ki se tlele zbiramo, hitro zavohamo”…

…za sex pač morš bit mal tud nadarjen…

lp :-))

No, tukaj se pa podpišem tudi jaz! :))

Dobr napisan, ni kaj dodat 🙂
Lupčka zate ljubic@ 🙂

S tem odgovorom si prihranila, da se tudi mi “razp…..” nad takšnim pisanjem.

Ljubic@, se v celoti podpišem pod tvojim postom, mislim, da bo ta post kot eno opozorilo pisatelju zgornjega provokativnega posta, da tudi če je to SVM, je treba imeti mal občutka za pisanje….pa ne kr počrez udrihat…..
Pa ne zdaj pisat, da ima vsakdo pravico do svojega mnenja. Seveda jo ima, ampak na nek bolj človeški način.

Pa brez zamere!

vračam lubčka,sneženi…sam ne se mi stopit…

:-))***

***
…kako naj povem: osebo lahko čutiš tudi skozi pisanje…res je, da za pisano besedo se marsikaj skrije, res pa je tudi, da tankočutnim ljudem to ne uide…

🙂

…ma ja, ejj…

:-))

To mi deli ljubic@, to 🙂

O presneto, hihi… kaj pa je tebe obsedlo??????
Tale s forumskimi prasicami je pa dobra….

Mislim, da smo se že neštetokrat izkazale kot prijazne in dobrodušne “pomagalke”… in zdaj si s tem svojim postom razkrinkal sebe… ne nas!
Že marsikdo je namreč prišel besen in razočaran s kakega drugega foruma, češ kako tam moralizirajo in perejo možgane, mi pa smo prijetni in prijazni. Predvsem pa VLJUDNI… Piranha, vljudni!!!!!!

Ma kaka besnoba neki ljudje… 🙂 V resnici vas večina tako kot jaz mlatijo prazno slamo.

Drugače pa mi je malomar, če se kdo pretvarja in podaja teme pod drugim nickom. Važno je, da se drugi lahko s svojimi nicki sprdate. 🙂

Da, moj post je provokativen. Ta post je tudi provokativen. Provokativen je v tem smislu, da če nimate kaj pametnega napisat, potem šparajte tipkovnico in v času delovnika delajte tisto delo, za kar ste plačani. 😉

Pa lep dan še naprej…

OK, pol pa provociraj… če te to veseli, hihi….

Lubčka!

kok je nekdo siten danes….

suša, a?

:))))

.. ali pa polna luna (jutri bo) ….. pa ne La Luna! …
hm .. al pa tud..al pa tud…tud Lunca zna bit polna….

Bistroumno:-)))))

Ljubica je res “prava”:-))))

Saj je vendar danes polna luna.

Sprašuje lahko vendar vsak kar si želi ali kar ga zanima.Če komu ni všeč naj vendar ne prebira”anketnih”postov.

New Report

Close