Najdi forum

ORSEY

Sploh nisem vedela da imajo ful hude cunje-pa sploh drage niso-res sem ful presenečena-se mi zdi dosti boljši kot HM!!
Kaj pa ve pravite???V HM sem zadnjič videla srajco ki sem jo kupila pred 4 leti v AVstriji-Halooo

… meni se zdi pa Orsey totalna ciganarija, cunje so zmečkane, plastične da vse kar poka, pa še vse je tko natlačeno.
HM je neprimerno boljši vsaj po kvaliteti, če ne še kaj več.
LP Vesna

Men full ni ušeč…ne vem…že na videz..cunje se mi ne zdijo nč posebnga…

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

isti šit

kje pa je orsay?

Orsey imaš v City parku pa v Avstriji tud.
Meni imajo v Avstriji neprimerno boljšo izbiro in lepše cunje(HM,Orsey),mi je pa HM malo bolj všeč ker imajo tudi večje številke,ker v Orseyu se najde tud kaj lepega ampak samo za suhice.
Drugače pa jaz v Lj nisem kupila še nič ker mi ni bilo nič všeč ali pa nič prov.

Jaz imam dosti stvari od tam, ko sem se v A kupovala. Me je pa prejsnji teden skor na rit vrglo,. ko sem probala eno belo bundo, pa je bil desni rokav za ene 10 cm KRAJSI kot levi.. Mislim – halllloooooo?????
No, se nasmejala sem se s sesricno in se prodajalki najlepse zahvalila.
Drugac pa nimam nic proti njihovim cunjam.

Orsay je meni totalen crap…sintetika in slaba kvaliteta… H&M pa..kaj vem.Odvisno,lahko dobis odlicne zadeve..ali pa tudi ne.Je treba pogledati…

oo, to je en pocen drek
prejte raje v italijo
tm dubiš kvalitetne stvari
pa po ne tako dragi ceni

Orsay poznam iz Nemčije…nič extra. Sem pa bila razočarana nad ponudbo v H&M v Seiersbergu.NIČ OD NIČ!Hodim v H&M že lep čas…ampak kašno grdo robo so meli pa takrat…1tedn nazaj je blo včeraj.Ojoj!Najraje pa v H&M kupujem v Nemčiji, isto velja za C&A.

New Report

Close