Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OSEBNI DOHODEK

OSEBNI DOHODEK

No hvala Bogu, da je posijalo sonce!

So nam že skoraj plavutke zrasle!

Ker vas veliko sodeluje na tem forumu, vas povprašam, koliko vas je s srednjo šolo in koliko dobite neto osebnega dohodka mesečno. Upam, da bodo vaši odgovori realni.

Lep dan vam želim še naprej.

Mica

130.000 (brez vožnje in malice), delam v tajništvu v državni upr.

Sonce? V Lj. ni sonca 🙁

250.000 (brez voznje in malice), diplomacija

250.000 s srednješolsko izobrazbo, to je pa kar lep denarček. Ali smem vprašat kakšno vrsto del opravljaš v diplomaciji?

168.000 sit, brez vožnje in malice, zaposlena na ministrstvu

VanjA, kje pa ti delaš v javni upravi

Švoh. 110.000,00 brez malice in vožnje.
Delam v prometu. Moglo bi bolje…

serga, na katerem položaju pa si? Mogoče veš koliko dobijo tajnice na ministrstvu?

Asistent nadrejenim, vse mogoce – od tajniskih del, do prevajanja, priprava sestankov, organizacija itd. Se nimam kaj pritozevat. Rada hodim v sluzbo.

Različno nekje od 130 – 150.000 sit z prevozom (hrano imamo v službi). delam pa 3 turnuse in nedelje pa praznike. Trenutno sem na porodniški, drugače zaposlena v bolnišnici.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Delam kot poslovni tajnik v direktoratu za okolje, beri tajnica generalnega direktorja na ministrstvu za okolje, količnik 3,50 + dodatki, delam pa vse, kar zahteva direktor, telefoni, pošta, gradiva za vlado, usklajevanje predpisov…………in še bi lahko naštevala

Zdravstvo.

Super, hvala bogu, da je nekdo plačan pošteno! In to resno mislim!

Ancika, a rabite pomoč, takoj menjam, hi,hi,hi…………………..

Kolikšno imaš pa ti plačo MICA?

LP

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Vcasih je tolk dela, da bi pomoc res rabili 🙂 Te obvestim:)

Joj, joj sem čist pozabila vpisati moj podatek, se globoko opravičujem.

Moj neto je 168.000,00 Sit, pa se mesečno spreminja.

Ma hudič je, dnarja je vedno premalo.

Ancika, če resno misliš, se priporočam, sem predolgo že na tem delovnem mestu (8 let), pa verjetno še novega šefa dobim.

LP, Serga

Kako se pa pišeš Vanja, mogoče se poznava – službeno mislim; moj priimek je Brglez.

Mica, kje pa ti delaš

Ubogih 100.000.,, plus malica in prevoz.
Delam pa pri zasebniku kot “tajnica” beri deklica za vse od sprejemanja naročil, pisanje faktur, obdelava prejetih računov……
Veliko premalo. Ker pa ni vse v denarju še vedno vstrajam(10 let).
Ker imam dva majhna otroka in sorazmerno blizu službo in to od po.do pe. nekako odtehta.
PS. Počasi pa bo tudi čas, da se premaknem.

120.000 – brez dodatkov
150.000 – z dodatki (nočne, prazniki…)
160.000 – še z prevozom, vse skupaj

Sem pa zdravstveni tehnik!

Porodnišo imam 150 tisoč!

delam v drž. up. in imam z dodatki 125.000 sit, s prevozom in prehrano pa 170.000 sit.
Lohk bi blo bolš.

Serga!
Na zalost o tem ne odlocam jaz, pa honorarcev tu prakticno ni, ti pa lahko dam par nasvetov:
– izbrusi znanje tujega jezika ali se bolje da znas vsaj 2 – 3 tuje jezike (moje celotno delo namrec poteka izkljucno v tujem jeziku)
– ce ti nekdo namigne, da se bo pojavilo kaksno novo delovno mesto, da nekdo odhaja drugam, da se odpira npr. novo veleposlanistvo, takoj napisi prosnjo (se predno je zunaj kaksen razpis, velikokrat ga pa sploh ni, saj se ze prej “najde” kaksen, ki je primeren – pomeni, se je pravi cas zagrebel, se veckrat javi, vprasa, skratka mu je ZELO veliko do tega, to pokaze in take potrebujejo in hocejo! Takega ponavadi prej vzamejo – seveda ce tudi drugace ustreza kriterijem)

New Report

Close