Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osvaja me mož od najboljše prijateljice

Osvaja me mož od najboljše prijateljice

Prijateljičin mož? Ne pride v poštev. Niti malo za hec ! Ti si kriva. Tebe ne bi imela za prijateljico- nikoli.((((((

odkrito povedano, meni je bilo lažje, ko sem ugotovila, da je šel zaradi druge. ker potem mi je bilo jasno, da je on hotel nekaj drugega, ne pa da sem bila jaz toliko zanič, da z mano ni hotel več bit, kot me je mučilo. v nobenem primeru pa ni lahko, tako, da tisti, ki samo filozofirate, lahko tud kar samo ostanete pri tem.
[/quote]

Ja ni imel jajc ti povedat dokler si ni našel zamenjave s tem je pokazal da te tudi spoštuje ne saj jaz tako gledam na to
Če odide ker nisi več zanj si jaz razlagam kot ok ne mara me več me pa vsaj spoštuje kot cloveka in raje gre kot da se poslužuje prevar dokler ne dobi zamenjave, če odide z drugo ko je še s tabo v vezi pa kot da niti spoštovanja nima do tebe kot človeka
Seveda si pa vsak po svoje razlaga stvari

Na tvojem mestu bi se prvo zbudila in nehala sanjat. Res, eni ljudje ne prenesejo, da so drugi v vezah. Nevoščljivost takim kar seka ven.

Zakaj pa se pol ti tukaj ponujaš vsak dan? Pravila zate ne veljajo? Aja, samo s prijateljčinim možem ne, z ostali lahko? Ali kako?

Napačn naslov teme, bi morala napisat osvajam moža od najboljše prijateljce. In mislš si zakaj pa ne? Ful si res poštena, iskrena, se ne bi šla zahrbtnih igrc….ma za btuhat si.

V glavo. Raztresel se bo gnoj.

Zakaj pa se pol ti tukaj ponujaš vsak dan? Pravila zate ne veljajo? Aja, samo s prijateljčinim možem ne, z ostali lahko? Ali kako?
[/quote]
Kdaj se je ona komu ponujala? Ne laži.

Meni se tudi zdi, da je tole provokacija. Ali pa neka nora oseba hehe.

eni so me že prehiteli ampak skor sto posto bi rekel, da je nekdo naštudiral psiho Mon udeležencev in se zdej krohota doma, po moje se to zrelemu človeku ne more zgodit, kar opisuje avtor…., fora je v tem, da ta avtor, vseeno razmišlja o tem, če je že odprl to temo.

Ampak, nima veze, jebi ga, mi smo tukej, da ujamemo vabo, provokacija gor al dol….. Pa jst rečem, tako….. ona, kot prijateljica, dobra prijateljica, posluša to svojo prijateljico, kako hvali tega svojga moža….., njen mož doma je dolgočasen, rutina ubija, če ga primerja z možem od prijateljice, ki svojga tipa stalno hvali. Skozi zgodbe, ki jih je govorila prijateljica o svojem možu, je avtorica kao…… trznla, hja, taka je natura žensk, če še ne veste, zaljubijo se preko zgodb tistih….., katere poslušajo, posebej, če so te zgodbe jebaške.
je pa tako, tip, k idoma dobr cepa, komot še mimo grede dobr cepa, nejmu ni treba dost za kresanje..
Ona, avtorica, še ni fizično varala ampak jo rajca in tukej je poanta, o kateri jst vedno pišem, že misel ali pogled na drugega, razen svojega partnerja, je varanje, nč se pol ne izgovarjat, sej to je samo zajebancija, kaj maš za gledat po drugih telesih, če si poročen, nema, prisega je dana, zakaj pa mislite, da imajo mulimanske ženske tiste jebe na glavi…, hehe in evo, sej večina ljudi tud na zahodu tako razmišlja, avtorja/ico bi takoj na kres vrgli in jo zažgali, to se vidi po burnih reakcijah, ki jih tukej pišete proti avtorju.
jebo vas…, pa kdo na tem svetu ne pomisli na kakšno varianto >>>mimo grede

Ok, jasno mi je, da sem prestara, da bi bila partnerju prva punca, ampak nikdar ne bi bila pa druga zena ali druga koruznica.
Ce se je nekdo odlocil svoje zivljenje deliti z neko zensko, potem ta ni vec zame, pa je lahko se 100x locen! Hocem biti prva izbira!
[/quote]

Pravilno. Zakaj bi bila nekomu druga violina. Če je nekdo oddan je to alarm in pove več kot 1000 besed! Vsaj zame tako velja.


kako lahko sebi praviš najboljša prijateljica nekomu, če takšne počneš in tako razmišljaš.
Ti veš kaj je in kaj pomeni biti prijatelj? Kaj šele najboljši prijatelj?
Daj to prebrat prijateljici tej, če si vsaj malo poštena oseba, da ta prijateljica uvidi, koga ima za prijateljico v resnici.
[/quote]

naj to naredi. Najbolj smešno bi bilo če pa ona avtorico sploh niti za prijateljico nima. Kaj šele bestico. Velikokrat je to hecno, ker nekdo nekoga ima za best frenda. Drugi ga pa komaj prebavlja. Videno velikokrat v reali. In tisti tega sploh ne vidi, ker ne želi videt.


eni so me že prehiteli ampak skor sto posto bi rekel, da je nekdo naštudiral psiho Mon udeležencev in se zdej krohota doma, po moje se to zrelemu človeku ne more zgodit, kar opisuje avtor…., fora je v tem, da ta avtor, vseeno razmišlja o tem, če je že odprl to temo.

Ampak, nima veze, jebi ga, mi smo tukej, da ujamemo vabo, provokacija gor al dol….. Pa jst rečem, tako….. ona, kot prijateljica, dobra prijateljica, posluša to svojo prijateljico, kako hvali tega svojga moža….., njen mož doma je dolgočasen, rutina ubija, če ga primerja z možem od prijateljice, ki svojga tipa stalno hvali. Skozi zgodbe, ki jih je govorila prijateljica o svojem možu, je avtorica kao…… trznla, hja, taka je natura žensk, če še ne veste, zaljubijo se preko zgodb tistih….., katere poslušajo, posebej, če so te zgodbe jebaške.
je pa tako, tip, k idoma dobr cepa, komot še mimo grede dobr cepa, nejmu ni treba dost za kresanje..
Ona, avtorica, še ni fizično varala ampak jo rajca in tukej je poanta, o kateri jst vedno pišem, že misel ali pogled na drugega, razen svojega partnerja, je varanje, nč se pol ne izgovarjat, sej to je samo zajebancija, kaj maš za gledat po drugih telesih, če si poročen, nema, prisega je dana, zakaj pa mislite, da imajo mulimanske ženske tiste jebe na glavi…, hehe in evo, sej večina ljudi tud na zahodu tako razmišlja, avtorja/ico bi takoj na kres vrgli in jo zažgali, to se vidi po burnih reakcijah, ki jih tukej pišete proti avtorju.
jebo vas…, pa kdo na tem svetu ne pomisli na kakšno varianto >>>mimo grede


Kdaj se je ona komu ponujala? Ne laži.
[/quote]

Oo, pa še kako se ponuja. Piše tako , da točno ve, da bo všečna. Resna in poročena, to poudarja, a komaj čaka da se plete z moškim spolom v raznih debatah o seksu, varanju ipd.
Večina vas je samo preneunih in vas takele manipuilatorke scat peljejo, kadar hočejo.

Oo, pa še kako se ponuja. Piše tako , da točno ve, da bo všečna. Resna in poročena, to poudarja, a komaj čaka da se plete z moškim spolom v raznih debatah o seksu, varanju ipd.
Večina vas je samo preneunih in vas takele manipuilatorke scat peljejo, kadar hočejo.
[/quote]

Pustijo se zmanipulirati in niti sami ne vedo, kdaj so se ujeli v to past. Se strinjam s tabo.

Jaz si predvsem nebi želela biti na mestu te ”prijateljice”.

O pliz se pravi človek ne sme debatirat na forumu ker to pomeni da hoče takoj varat
Pa a ste nekateri sploh zdravi v glavo
Ne vidim forumasev niti me ne zanima kako izgledajo, da bi bil pa men kdo vsec bi ga morala videt in se fizično z njim družit, ne pali pri meni čvek čvek brez obraza,ce pri vas to zažge pri meni pač ne
Kaj vse se ne boste napletli

Avtorica, upam, da veš, da si podn od prijateljice in gnoj od ženske.

Verjemi pa, da se vse vrača in vse plača in tudi za tvojo hudobno rit palca raste.

Oo, pa še kako se ponuja. Piše tako , da točno ve, da bo všečna. Resna in poročena, to poudarja, a komaj čaka da se plete z moškim spolom v raznih debatah o seksu, varanju ipd.
Večina vas je samo preneunih in vas takele manipuilatorke scat peljejo, kadar hočejo.
[/quote]

Sicer se zna sama odlično branit ampak vseeno….Pletete kvečjemu vi, ki jo non stop napadate, vprašanje je zakaj tako napadete ene, ki stalno pišejo pod istim nikom in kaj imate od tega…. Ženska je odlična in glih zarad tega, ker stalno poudarja, da je poročena, pač opisuje svoj stil življenja, že v startu nakaže, da s te moke ni kruha, čista preprosta logika…., po moje, noben tip niti ne poskuša z osvajanjem, v čem je fora ljudi, ki v vsem vidijo štrikanje, negativo, men nikoli ni bilo jasno…., eeejjjj, te debate tukej so razvedrilo in zabava za vse nas…. grde, lepe, debele, suhe, visoke, nizke, izobražene, neizobražene itd. itd….

Sicer se zna sama odlično branit ampak vseeno….Pletete kvečjemu vi, ki jo non stop napadate, vprašanje je zakaj tako napadete ene, ki stalno pišejo pod istim nikom in kaj imate od tega…. Ženska je odlična in glih zarad tega, ker stalno poudarja, da je poročena, pač opisuje svoj stil življenja, že v startu nakaže, da s te moke ni kruha, čista preprosta logika…., po moje, noben tip niti ne poskuša z osvajanjem, v čem je fora ljudi, ki v vsem vidijo štrikanje, negativo, men nikoli ni bilo jasno…., eeejjjj, te debate tukej so razvedrilo in zabava za vse nas…. grde, lepe, debele, suhe, visoke, nizke, izobražene, neizobražene itd. itd….
[/quote]

Popay si pa zdajle vse povedal več kot si hotel povedat…dajte pamet v glavo, vas res ni težko skužiti

Oh, a je problem ZS poslati in se privat dobiti?

Glede na to da še tega nihče ni napisal bom jaz:je ena meja ki se je ne prestopi in ta je vsakršno koli namigovanje na sex pri prijateljih.Midva z ženo ima kar nekaj kolegov-parov in niti na pamet mi ne pride kaj takega.In ne,nisem moralist,enostavno nekje moraš potegnit črto.

A pol nič ne špilate grupnega, pa to.

Oh, a je problem ZS poslati in se privat dobiti?
[/quote]
Pa kaj je s tabo narobe.? z nikomer ki ga ne poznam osebno si ne pišem ZS niti me to zanima. ZS samo s tistimi ki jih osebno poznam
Če ti to delaš zakaj misliš da jaz tud.?
Tudi če bi mi kdo ki ga ne poznam poslal ZS ne odgovorim in mislim da je molk dovolj zgovoren da je jasno da ne želim komunicirati ker jaz kar imam povedati povem na forumu pred vsemi
Plus moj mož ima geslo in bi komot vse prebral
Jaz ne iščem dedca če ga ti pa me čist nič ne briga

Popay si pa zdajle vse povedal več kot si hotel povedat…dajte pamet v glavo, vas res ni težko skužiti
[/quote]

Je čist prav povedal če ve varate svoje može in si po forumih iščete curac ne pomeni da vse to počnemo
Ne sklepaj po sebi

Za avtorico te teme – citirano drži!
Sama sebe vidiš precej nerealno.

New Report

Close