Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osvaja me mož od najboljše prijateljice

Osvaja me mož od najboljše prijateljice

Je čist prav povedal če ve varate svoje može in si po forumih iščete curac ne pomeni da vse to počnemo
Ne sklepaj po sebi
[/quote]

Kako se lepo branita vidva.
🙂 😉

Popay si pa zdajle vse povedal več kot si hotel povedat…dajte pamet v glavo, vas res ni težko skužiti
[/quote]

men je vseeno kako ti kužiš ljudi z mano vred, jst sem o seb tukej dost povedal, vsak, k ime je kdaj bral ve, da nism nobena ovčka, o so ženske v igri…., men je tisto kar preebrem od nje odlično, predvsem pa zabavno.., čista pozitiva…. neki časa nazaj je ena upaljena pod njenim nikom pisala, kar pomeni, da v ljudeh izziva reakcije, čeprav jih ona noče in, da ji eni, ki jo kritizirajo, nekaj zavidajo v njenem stilu življenja.
Vsak ima svojo filozofijo življenja in eni gledamo na življenje in ljudi brez kakršne koli zlobe…, tukej je samo izmenjava mnenj, kot v gostilni, samo, da bi v gostilni prišlo pač do pretepa med nami, ki smo tipi, čeprav mislim, da med registriranimi in tistimi, ki pod istim nikom pišejo niti ne, ženske bi pa vreščale…. to je to..

In kaj potem, če je oddan, a to pomeni, da je mrtev in ga nobena več ne sme pogledati?
Meni so pa prav oddani največji izziv.
[/quote]

Ahh, jaaa, tudi take vas poznamo; Če ti je nekaj izziv, še ne pomeni da je to pošteno početje.

Sicer pa je ta poštenost nekaj kar ima zveze predvsem s tabo in tvojim razumevanjem sebe in sveta, Nas drugih se to ne tiče in tudi dedca na katerega ciljaš ne. Če je rit ti bo nasedel, če je dedec ti bo povedal da išči kje drugje.

Kako se lepo branita vidva.
🙂 😉
[/quote]
Ja bravo sedi čista 5,zdaj pa se reč da je popaj moj ljubavnik da se bom res lahko na ves glas krohotala tvojim neumnostim


Ja bravo sedi čista 5,zdaj pa se reč da je popaj moj ljubavnik da se bom res lahko na ves glas krohotala tvojim neumnostim
[/quote]

hehe, evo zdej sm se pa jst nakrohotall, hehe…., to dozo smeha sm rabil dons, ker sm zmatran od dela zjutrej, hehe… , eee, to…., takšni komentarji in odgovri so špica, zato Grda resnica raztura s svojimi komentarji, hehehe…., evo Grda.., za tvoj temparament.., ti si stalno mlada po duši, hehe

https://www.youtube.com/watch?v=P4UNfEwv_yw

hehe, evo zdej sm se pa jst nakrohotall, hehe…., to dozo smeha sm rabil dons, ker sm zmatran od dela zjutrej, hehe… , eee, to…., takšni komentarji in odgovri so špica, zato Grda resnica raztura s svojimi komentarji, hehehe…., evo Grda.., za tvoj temparament.., ti si stalno mlada po duši, hehe

https://www.youtube.com/watch?v=P4UNfEwv_yw
[/quote]
:)) vidiš da niso normalni, ne moreš da verjameš hahaha

Prste stran od poročenih moških, še posebej, če gre za moža tvoje najboljše prijateljice!
Zaradi takih nespametnih ljudi, so družine razbite, otroci pa nesrečni!


Ti moraš ločiti tvjo muco in tebe. Preko tebe bi rad prišel v stik s tvojo mucico.
-;))


Ja seveda pa kaj se. Kriv je izključno njen partner ker si je dopustil kaj takega v obeh primerih prvo varanje in če je nezadovoljen z ženo da vstraja ob njej.
[/quote]

A si prepričana, da mnogoženstvo dela moške strašno nezadovoljne, verjetno prej obratno: več žensk = več ljubezni = večje zadovoljstvo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Saj nisi edini, ki se tolče po glavi zaradi tega … Bog ne daj, da sedanja zve ..

Pravi moški!


Pa kaj je s tabo narobe.? z nikomer ki ga ne poznam osebno si ne pišem ZS niti me to zanima. ZS samo s tistimi ki jih osebno poznam
Če ti to delaš zakaj misliš da jaz tud.?
Tudi če bi mi kdo ki ga ne poznam poslal ZS ne odgovorim in mislim da je molk dovolj zgovoren da je jasno da ne želim komunicirati ker jaz kar imam povedati povem na forumu pred vsemi
Plus moj mož ima geslo in bi komot vse prebral
Jaz ne iščem dedca če ga ti pa me čist nič ne briga
[/quote]

New Report

Close