Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otr.JOPICA H&M z motivon jelen

otr.JOPICA H&M z motivon jelen

Kupim otroško, pleteno jopico z motivi jelenov, ki se je prodajala to sezono v trgovini H&M. Zelo bi bila vesela, številka pa od 9-12 mesecev ali pa večja.
Kupim po ceni nove.

kakšne barve pa je ta jopica?

Kako sem vesela, da se vsaj kdo zanima za moj problem….

Jopica je bele – bež barve, volna je kot naravna in aplikacija, pravzaprav, vštrikani jelni so temno rjave barve, tako bolj skandinavsko-tirolski motiv. je na gumbe in pa tudi štrikani pašček, bež barve—Jaz sem za sebe kupila isti dizajn tako , da bova z otrokom za hec enako oblečena, ampak otroška jopica se je pri pranju na nič stopinj čisto uničila, grozno… na etiketi , deklaraciji piše, da se lahko pere strojno na 40 stopinj…
Vem, da je zaradi velike ponudbe oblek v H&M nerodno prepoznati model ampak vseeno, ali mogoče vi prodate opisano jopco?

Žal ne, moja nečakinja ima v tej zimi kupljeno jopico z jelenčki. ampak je ta oranžna in od Zare.

Sem mislil, da ste mogoče ponesreči zamenjali proizvajalca, a kot sedaj vidim, ne gre za to jopico, tako da vam žal ne morem pomagati.

Veliko sreče!

Maja, pa zakaj za boga ne greš nazaj in jim vrneš z deklaracijo vred. Če je deklarirano pranje, potem imaš pravico do zamenjave ali pa povračila denarja!!!!!

Always look on the bright side of life!!!

New Report

Close