Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otrok, ki je mogoče moj…

Otrok, ki je mogoče moj…

Zdravo!

Sem v dilemi pred cca.6meseci sem bil na obisku v Londonu pri kolegici in zadeve so pripeljale v eno in v skrajno smer…naj povem kolegica ima fanta in sedaj je noseča vem pa, da sem bil takrat njen edini do njene vrnitve nazaj iz Londona….

Kaj točno je tvoje vprašanje? Kje točno je dilema?

Odgovor na objavo uporabnika
Površnost, 25.04.2024 ob 01:39

Kaj točno je tvoje vprašanje? Kje točno je dilema?

Blentavost.

Boji se, da ji je cmero naukal.

Odgovor na objavo uporabnika
Trenutek nepazljivosti, 25.04.2024 ob 00:58

Zdravo!

Sem v dilemi pred cca.6meseci sem bil na obisku v Londonu pri kolegici in zadeve so pripeljale v eno in v skrajno smer…naj povem kolegica ima fanta in sedaj je noseča vem pa, da sem bil takrat njen edini do njene vrnitve nazaj iz Londona….

Vsekakor. To bo to. Idej za zgodbice ravno nimaš.

Tega se raje veseli. Jaz sem tudi v Nemčiji, na Bavarskem eno Prusinjo napumpal. Po tistem se nisva več videla, le še pisala, potem je tudi pisanje izginilo.

 

Upam, da čez nekaj let kakšen brhek mladenič, meni podoben, pride do mene na Kurešček ali na IJS, saj vseeno, in me vpraša, če sem jaz njegovo mamo pof….l?

 

Lepo bo sprejet pri meni, pri nas. Upam, da mu bo ime Hans. Janez.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 25.04.2024 ob 05:56

Tega se raje veseli. Jaz sem tudi v Nemčiji, na Bavarskem eno Prusinjo napumpal. Po tistem se nisva več videla, le še pisala, potem je tudi pisanje izginilo.

 

Upam, da čez nekaj let kakšen brhek mladenič, meni podoben, pride do mene na Kurešček ali na IJS, saj vseeno, in me vpraša, če sem jaz njegovo mamo pof….l?

 

Lepo bo sprejet pri meni, pri nas. Upam, da mu bo ime Hans. Janez.

Ti si cepec.

Eno si napumpal? Vprašal te bo, če si mu mamo pof..al?
To je tvoj odnos do žensk in potomcev?
Gravž na kvadrat.  Ti se imaš za deda?

avtor kaj zdaj? Si ti bil v Londonu ali ona v Sloveniji? Odloči se..

Ded pa še nisem.

New Report

Close