Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroka mi je skoraj pičila kača na sprehajalni poti

Otroka mi je skoraj pičila kača na sprehajalni poti

Ha, ha, ha … Upam, da ste se umiril, Ha, ha, ha …

Primitivec nepismeni!

PS – sem ženska in je osebno ne poznam, sem si pa z njenimi odgovori že marsikdaj lahko pomagala tudi sama, s tvojimi pač ne.[/quote]

ti se najprej odloč kaj si po spolu pol se pa pejd advokata pa bo… razen če mislš da je brca opravilno nesposobna pa rab viteza na crknjenem konju…[/quote]

Sem pismena in sem šla prav preverjat, kako sem napisala

Prav nikjer se ne da razbrati, kakega spola sem, bedak nepismeni, ki kot po navadi nekaj predpostavlja in kot ponavadi nekaj predpostavlja brez narobe in brez veze!

Nauči se brati in prebrano pravilno razbrati in šele potem napiši odgovor, brez primitivnih žalitev in z nekim smislom glede na odprto temo!!

Še vedno pa čakam na 5 tem, kjer je bil tvoj odgovor tak, da je pomagal. Ne gre?

Bejba! Tebe morajo bit pa res veseli, ko se kje prikažeš! 🙂 Vsak slej ko prej naliti na mino, če boš tako naravovarstveno vzgajala.

Vau, kakšna carica, da ste gada opazovali na 2 m! Kar tako, bejba!
Jes jea, pa goža bomo božali ……….. !

Ko bo tebe (naj ne mulcev) usekal nekdo nazaj – no takrat se pa spet oglasi![/quote]

Verjamem, da ni v tvojemu dometu, zato se le pazi, kdo te kdaj od kje useka![/quote]

Seveda ni v njenem dometu.

Primerna obutev in oblačila in je.

Odnos do živali in narave mora bit. Vsaj dokler še imamo kaj od tega.

Mene bolj zanima kdo je odgovoren, da se ti prosto sprehajaš in ti je dal dovoljenje za reprodukcijo!

Ljudje že tako ali tako preveč silimo v naravo in izpodrinjamo prostor živalim. Ti pa tu vsa šokirana, v naravi se boš živalim mogla prilagodit ti. Prav tako trapast pa je tudi tvoj mož, da gre metat kamenje v žival…bravo…res bravo, egoisti smotani :). Najboljši so mi tisti, ki najdejo kačo na dvorišču in jo ubijejo, da vidim enega takega joj…

Gotovo miško po vrsti ni bil Taipan ali Črna mamba:)

Oprosti, če nisi prepričana za kako kačo je šlo kako si lahko pisala skoraj, ga je pičila kača. Drugo pa kaj hudiča delate tak vik in krik, kače so v svojem naravnem okolju, kjer se sprehajamo. Tretjič otrok ti joče zato, ker si z svojo brezglavostjo reagirala kot si in svoj strah prenesla na vse okoli sebe. Če se jih ti bojiš ne rabijo še otroci to zaznat. Poučit jih je treba lepega obnašanja v naravi in kaj narediti v takem primeru. Metanje kamnov pa je daleč najbolj nizkotno dejanje, kar ga lahko naredijo starši pred otrokom. Pojdita malo v šolo in se poučita v kačah. Kača če ima se kam umaknit se bo umaknila brez vika in krika in ni ji treba kazati kdo je glavni. Prosim, da se o tej neprimerni reakciji pogovorite v krogu družine. VIK IN KRIK ZA ENO BELOUŠKO KI PAČ IŠČE HRANO.Sramotno in neolikano in predvsem nepoučeno, najbolje,da otroke do njihove polnoletnosti zavijete v vato in jih priklenete za računalnik.

skoraj sem crnil od smeha…kdo je odgovoren da je kaca v naravi :))))))) po drugi strani pa je zaskrbljujoce kaksne budale hodijo po tem svetu. To je verjetno ena familija, ki je drugace 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} casa prisotna v sopingcentrih, ostalih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v parku, zdaj pa so se podali v divjino 🙂

Ha, ha, ha … Tudi jaz jih tako ocenjujem …

Kam si pa ti mislila, da si prišla??? To je NARAVA! Otroke v šoli (ki uporabljajo takšne učne poti) učijo o morebitnih nevarnostih v naravi. In ti si mislila kaj? Da boš imela tam postavljeno stražo, ki te bo varovala?? RAJA LJUBLJANČANSKA!!!!


Ti lahko vse PRIČAKUJEŠ in ZAHTEVAŠ, ampak na žalost ni tako lahko odstraniti za vedno vse kače iz učne poti in okolice.

Najprej sem mislila da je pač post o kači in o tem kako ste se prestrašili, kar je razumljivo, potem pa vidim da pričakuješ da kač na učni poti ne bo, mi je jasno da ste iz bloka. Par dni nazaj smo imeli kačo v poštnem nabiralniku in kar nekaj se jih potika okol hiše. Ja smo se prestrašli ko smo jo not našli, ampak pričakuje pa noben ne da bo kača upoštevala da je nabiralni za pošto in ne njene skrivalnice…

Ta črna kača je verjetno črnica, ki jih je na krasu in obali ogromno, to je neke vrste gož, nestrupena in plašna…. Je del naravnega ekosistema, uničuje škodljivce, skratka kač se res ni treba bati, ker se same umaknejo samo čas jim je treba dati in malo gledat pod noge.

Otroka nauči da to ni nič takega in da so kače del narave. Delat paniko pri otroku ga bo samo še bolj prestrašilo in to za prazen nič.
Mene so v otroštvu vedno strašili…kače to, kače ono, skratka zrastla sem s strahom pred kačami…neumnost.

Sedaj ko hodim v gozd, hribe, …sem se naučila da so kače del okolja, ker jih srečujem na svojih poteh in se ne tresem več od strahu pred njimi. Ko jih vidim ko kje ležijo se ustavim in jih gledam ker so mi fascinantne živali, one pa nazaj opazujejo, ko jim je dovolj se same počasi umaknejo.

Že res, da sem jaz odgovorna za otroka, ampak če gremo na sprehajalno pot, kjer piše UČNA POT potem pričakujem, da je ta pot varna za otroke in tudi za odrasle. Kaj tukaj ni jasno?[/quote

Najbolje,da zaposlimo varnostnike, ki bodo odganjali vse kar leze in gre na vsaki potki skozi naravo, da bodo takšni cepci kot si ti vsaj kdaj v življenju videli gozd.

Pol si pa ziher iz betonskega mesta.res mescanski ludje ste pa ena posebna sorta.kaj te pricakujes da bos sla v šumo pa ti bodo vse živali odstranli da boste veselo skakali pa se drli in smetili za sabo.ne bodi zmesana lepo prosim.kace so ble.so in se bodo.drugace pa za kras velja pravilo visoka obutev ce se ze sprehajate ker dol jih mrgoli na soncu.drugace je pa modras najstrupenejsa kaca v evropi.ni pa smrtno nevaren ob primernem zdravljenju.nic bat nebo vas pozrla.ce pravis da je bila cela crna pa je bila kobranka ali pa belouska te pa niso strupene.znajo pa ugriznat in mas lahko kr fajn infekcijo.ni pa smrtna.

Kdo pa je odgovoren, če na takšni poti klopa dobiš?

Radi bi učno pot po naravi, pa vas naravi moti?
[/quote]

Ti, ker si šel v njegov resor, njegov naravni habitat. In jasno, če se ti ne zaščitiš, si si sam kriv, če kaj od njega fašeš…..


a ste se kaj naučili na učni poti? :)))

Verjamem, da si se ustasila, ampak narava je narava. Tudi ce je ucna pot, je se vedno narava. Otroka ti najbolj poznas in ga bi mogla ti najbolj znati pomirit da tako pac je, ampak glede na to da ste bili ocitno vsi ful panicni je logicno, da je otrok tudi! Raje mu razlozi da tako pac je, ne pa da isces odgovorne. Ce nisi pripravljena otrok od malega navadit kaksna je narava, ga pac zapri v stanovanje! Ampak hudic, tam so pa komarji!! Kdo je odgovoren? Mogoce ti, ker mu nisi prepovedala vstopa, ali narava??? Torej se tvoje stanovanje popolnoma nic ne razlikuje od napisa ucna pot! Ravno par dni nazaj sem svoja dva otroka (3in4leta) peljala na sprehod, vmes sem ju ucila,kako moramo iti po goši, ki je nepregledna. Moramo biti glasni, z zaprtimi cevlji in s palico pred samo umikamo stvari da se mas morebitna kaca ustrasi. Cez ar minut sem naletela na kaco. Sama sem se skoraj polulala, ampak tega nisem pokazala otrokom! S palico sem kazala na njo in jom pravila, da se nas je ustrasila in da gre stran. Oba sta ko gledala zanimanjem, nobeden ni panicaril in verjamem, da tudi ce jo sama kje srecata ne noata metala kamenja ampak pocakala da gre…

To je provokacija, je tako?

Zakaj bi bila? Saj če te čebela piči, jo tudi neseš na DNK analizo, da ugotovijo, od katerega čebelarja je, pa ga potem tožiš.

Ker gre za apiterapijo, ti čebelar prav lepo izda račun. 10 evrov na glavo.

Ker gre za apiterapijo, ti čebelar prav lepo izda račun. 10 evrov na glavo.
[/quote]

Ne, pa ne. Potem ga tožiš še za prisilno zdravljenje.

Ker gre za apiterapijo, ti čebelar prav lepo izda račun. 10 evrov na glavo.
[/quote]

Ne, pa ne. Potem ga tožiš še za prisilno zdravljenje.
[/quote]
On pa tebe za ubijanje čebel. So there.


Butasti odgovori za butasto vprašanje. Kdo je odgovoren? Pa ne se zezat, no.

Ja matr no… jaz še vedno navijam, da bi tako kot za avto, tudi za imet in vzgajat otroke bilo potrebno neke vrste dovoljenje. Ker tu sta se našla dva, ki jih ne bi smela imet.
Boge kače, boga narava, boga zemlja…res.

Kdo je odgovoren, da je otroka v naravi skoraj pičila (nestrupena) kača..
Ne morem verjet..

New Report

Close