Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroka mi je skoraj pičila kača na sprehajalni poti

Otroka mi je skoraj pičila kača na sprehajalni poti


TI! Klicaj!! Ti osebno, ker si šla v gozd. Pa tvoj ker sta šla v naravo. Odgovarjal bo v gozdu kdo? Pa kaj ste čisto sf… njene babe nore. Če je provokacija potem ajde da, če pa ti to resno pa … odhebi! Ti, tvo in tvoje pleme!

Poglej s svetle plati: otroka sta pa z možem le naučila, kako naj NE hodi v naravo, ker lahko tam sreča NESTRUPENO kačo v njenem naravnem okolju. Če pa že, se je mora strahovito BATI! In metati kamenje vanjo! Le da naj to počne spretneje, kot fotr, da jo bo zadel.

Še dobro, da niste šli na kakšno kmetijo in zašli v hlev… Krave bi težko zbežale pred kamenjanjem.

Jebelacesta, doma bodte, ker predstavljate nevarnost za naravo in njene prebivalce!

Od nekoga, ki si lasti otroka (“mi”… je skoraj pičila …), pač ni pričakovati kaj drugega, kot neumnost na neumnost. Le kaj mu boš še vsadila v glavo? Področja, kot so strah, panika, nasilje, … so že uspešno pokrita. Bravo, res.

Sorry, ampak… a ti se hecaš? Greš v naravo, imaš bližnje srečanje s plazilcem, ki tam živi, in zdaj bi moral biti nekdo odgovoren za to?!? Kako je že nekdo rekel? Imam dogovor z morskim psom, da ne hodim k njemu v morje, on pa ne k meni na dvorišče. Če grem v morje, in ga srečam, pa naj ne bom presenečen. Tako pa ni k tebi prišla na obisk kača, ampak si ti zašla na njen teritorij. Samo kača ni mogla pisati na MON, se pritožiti in iskati odgovorne, ker se je na svojem ustrašila tebe, butara neumna.

če si verna – je odgovoren Bog ☺
za ateiste pa Darwin ☺

za časom! Odgovarjate na temo iz 2015!!!!!!

Vključno s tabo 😉

Kdo je odgovoren za kačji pik?

Vodja direktorata za turizem!

Črnica je črna, ne pa kira strupenjača. Črnica te sploh ne vgrizne, ker nima strupnikov, apak ubija z repom, ki deluje kot nekakšen bič. Sicer je ni prijetno srečati, neke panike okrog črnice ni potrebno zganjati.
[img]http://www.kpss.si/si/image/medium/1222[/img]


[/quote]
Ti si na lastno odgovornost svojega otroka peljala po tej poti, v divji naravi so divje živali, ene nevarne, druge ne. Paziti na otroka pred nevarnostjo moraš pa ti. Noben ne bi odgovarjal zaradi pika, ti bi morala poklicat pomoč in povedati kje ste, da bi vas našli in pomagali oz povedali ako ravnati.

Razumem, da nismo vsi enako pametni, niste krivi, da imate malo krajšo avtorica, glede na vašo pamet in slabo razgledanost ste dobili sebi primernega moža. Ampak, da sta pa še kruta oba in, da ne znata normalno vzgajati otroka v spoštovanju do narave in drugih živih bitij v njej to je pa slabo in neopravičljivo. Katastrofalen vzgled očeta, ki je metal kamenje v ničesar krivo kačo! Sram naj vaju bo, da uničujeta lastnega otroka.
Meni je, kot otroku, prijatelj vrgel slepca za vrat, od takrat se kač panično bojim a nikdar in nikoli nisem in ne bom zaradi svojih travm kaznoval ničesar krive živali. Poleg tega se moramo vsi skupaj zavedati, da imajo živali v naravi pravico živeti v miru. Mi motimo njihov mir in uničujemo njihov življenjski prostor in ne one našega. ZAVEDAJMO SE TEGA! In pamet v roke, kot pravijo modri ljudje.

Ustanovimo kačjo vardo!

Kača ugrizne je piči! Še sreča, da niste srečali medveda! A bi vanj tut metali kamenje?!! Budale! Ostante raje doma!

Kaj pa če bo na tej učni poti kakšen komar pičil tvojega otroka ali pa kar tebe, ki bo okužen z malarijo? Kako ste smešni! Zabarikadiraj se v hišo, ker tam je edina verjetnost, da česa ne fašeš. To si tako povedala, kot da tam na tisti poti ne bi smelo biti nobene živali. Povej mi, koliko pajkov, muh, komarjev in ostalega mrčesa imaš dnevno po hiši/stanovanju?

Kače niso nevarne če ne stopiš na njo ali jo dregaš. In skoraj še ne pomeni, da jo je hotela pičiti. Bilo je pač naključje, da je kača šla mimo ravno v času, ko ste šli vi mimo. In kača ne sliši, ampak čuti in ovohava.

Nauči otroka leteti 2m nad sprehajalno potjo, problem rešen. Išči rešitve, ne jamraj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close