Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otroška klepetalnica

otroška klepetalnica

Oh čakam že 134434325345 let da se bo odprla ful jo pogrešam!
Drgač pa je tm poln starejših anede sam de j drgač prou kul.

Za :Kkatey-Ni kul ker je nevarna

hello

hejj kako ste kaj eni odgovori se mi zdijo uredu nekateri pa ne nebom nobenih izpostavljala…
kako ste kaj upam da se zabavate na tej strani. res je zakon!!
XD

za skus so jo zaprl ve

JOV!!!!ŽIO!!!!!!
Slišala sm kk so eni ludje tok ZABITI!!!!!Čak mav,prov za prov sm tu prebrala.Boga 12-letnica,KA JO JE UN KRETENSKI 30-LETNIK POVABU VN,sm res,pč,mi otroc nasedemo 😛
Sm gle,jes raj ne bi šla vn z njim,a veste?Ker,jes se z neznanci ne DOBIVAM NA ZMENKIH!!!!!!!!!!Aja,sploh še nimam fanta.Moja prjatlca **** je na enmu izletu ka smo bli s šolo spoznala fanta ***** in on jo je skoz gledu,in sta se pč zalubila!To mi ni VŠEČ!!!!!On je en velk DEBIL!!!!!Pa dela se frejerčka(slb frajerčk je),pol pa še en fant(moj prjatu je bil,SM PRJATU!!!!!)ga oponaša,sm je tud on slb frajerčk.Un ta prejšn fnt pa se je z enim fajtu,drugmu je majco počečkal itd.KK JE LOHK ZALUBLENA V NNNJJJEEEGGGAAA???? >:-( Pol pa še,tud jes sm bla mal mal,ČIST MAL zalublena v nega,sm zdej ka vem kejšn DEBIL ,KRETEN….JE,nisem več.>:-(
JOJ **** ZAKVA SI ZALUBLENA V NEGA?????In zdej je na ist šol kt on,in tud v istmu razredu,joj so srčki,ojej ČIST JO BO ZZZAAAVVVEEEDDDUUU!!!!SOS PLS,SOS PLS!!!!!! 😛
(:-(,JOJ prov mal strah me je,ok js srčno upam da se bosta RAŠLA,KA JE ON RES DEBIL…In js vas pozdravlam še naprej.BBN(bye bye now-na svidenje!)PIŠTE MI!!!!! 😛

Uuuuu…

Tta klepetalnica…

obet

Ej tku al pa tko j že ZAPRTA ZA VEČNO.Že nehite nekii guvurit u teh starejših jst sm bla tud gor pa tud edn so mi to guvuril.Rekla sem NE!!!Tko de si sam kriu če kak starejš pride k teb ku ma tvoj naslou.
MOJA BFF J ENMU DALA NASLOV PA NI PRŠU.TO SE EDN SAM KULSKE DELAJO PA TUD PRJAZNI SO GOR.EN ČLOUK MI J NA MOI ROJST DAN ČESTITU POL PA ŠOU:VIDŠ NČ NAROBE.TUD PRJAZN FOLK UBSTAJA.
-Peeacce!!

Ooo k…Nič prjaznih ni tm sam udrasli.To mi je povedala frendica.Drgač js sploh nikol nism bla gor usi ji govorjo na klepetalnc iste reči ..rečmo a bi hodila,maš fb,lepa si.-Kaku sploh lohk ve de j lepa če jo pa ne puzna???
Zabit folk…

Jst hodm na chat&play in slovenia,tm j tud fuul takih,.Člouk tist ku j tku al pa tku kul peaace:ti si zmešana .po eni starni govoriš da j nevarn po eni da so tm sam prjazni in de j kul.DD.
Moj name j ne povem:Ja sm ress D..

zdravo komaj sem prišel na klepetalnico.prijavil sem se zato ker hočem spznati nove prijatelje

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

hej
se
je
kdo
prijavil
na
monster
high

hej se je gdo že prijavil na monster high

hej se je gdo že prijavil na monster high.

haso i mujo kva dogaja stari h?

Ja jast sem se prijavila na monster high.
Tudi dve punčke od monster high mam.

jaz pa imam fanta in to igro že zelo dougo imam koliko dougo pa jo imaš ti Cool girl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o bed

Joooj vsi vi starši ste tako proti klepetalnicam in vsi zaradi istega razloga: ne znate ukrepati, ko naletite na “pedofila”. To osebo ni pametno ignorirati, ker se spravi na drugega, dokler doseže posilstva otroka. S tem, ko s to osebo prekinete stike, povzročite, da se ta zaveda, kakšno napako stori, in je v prihodnje bolj previden. Sicer mislite, da ste storili prav, v resnici pa ste le obrnili zločinca k nemočnemu otroku, ki niti ne ve, s kom se je zapletel. Dejansko pri posilstvu, če se ta zgodi, pomagate!!! Zato vsako sumljivo osebo prijavite, če imate tak občutek, tudi policiji. Ne zavarujte le sebe, zavarujte še nemočne!
Upam, da sem pomagala.

P.S. Vem, da se tudi tukaj MLAJŠI izdajate za odrasle z zgodbicami, kaj se je pripetilo vašemu izmišljenemu otroku. Tako nepismeno lahko pišejo le froci…

Pa se nekaj:
pomagam vsem puncam in fantom s klepetalnic in forumov, ko se po seriji pogovorov odločite za stik v živo. VEDNO se zmeni za nek malce bolj blizji kraj, zelo natancno se zmeni za lokacijo ( npr. ljubljana, bavarski dvor pod abanka znakom) in se zmeni za tocno dolocen cas( npr. 2:00 popoldne). Ko napoci ta dan, pridi v tem primeru na bavarc dvajset minut pred 2:00, vendar okoli 50m stran od znaka in opazuj, kdo stoji pod njem( da se prepricate, ce je tudi on prisel preverit polozaj. Ko cakas, glej naokoli, ce kdo gleda proti znaku. No, recimo, da je ura ze dve, pocakaj se dvajset minut!!! Oseba se bo prikazala. Ce mislite da je to to, pocakajte se nekaj minut, da se prepricas, ce je to dejansko ta oseba. Ce se ti zdi drugacna, kot se predstavlja, ne hodite blizu!!
Pa se par nasvetov:
– imej lazni mail, kjer se dopisujes z ljudmi, pravega jim izdaj po srecanju v zivo
– pred srecanjem v zivo ne izdaj svoje telefon cifre, da ne pride do nadlegovanja
– za srecanje v zivo se zmenite se s prijateljem/ co ( zaradi varnosti)
– srecanje v zivo naj bo v okolju, kjer je veliko ljudi!!!

se opravicujem za vse pravopisne napake in pomankanje čšž- jev, ker se mi ne da pisat;)
upam, da se bo tole malo upoštevalo
lp,
Beekii

kok so ene ženske zafrustrirane tle gor , przadete, sploh une zs pruga dela postov, kr use je okk.

a ste normalne, da je to za otroke okk???

z malčkom svojih let se lohk pogovarja tud u parku k gre z mamco . na pa prek neta – lol

se prov vid da ene spadate na raven onih k iščejo prek neta.

FUJ,FUJ,FUJ,FUJ,FUJ,FUJ,FUJ,FUJ,……..(neskončno)

sicer pa ene tko al tko nimate nč prot, ko tle berem .
:((( boge vaše hčerke,….

JAZ MISLIM, DA JE TISTA KLEPETALNICA ZA OTROKE ZELO NEVARNA. ENKRAT JE MOJA 9-LETNA HČI HOTELA IT GOR, PA SEM SE TAKO RAZJEZILA NANJO, DA SEM JI ZA POL LETA PREPOVEDALA RAČUNALNIK.
SEM PA ZELO VESELA, DA SE JE ZDAJ ZAPRLA IN OTROCI NE BODO VEČ ŽRTVE PEDOFILOV! :))

Petricaa! Vaša hči je odvisna. Tukaj ni kaj. Treba bo poiskati pomoč, kot psihično, tudi tako, da jo bo spravilo iz ‘začaranega kroga’ Verjamem, da jo imate zelo rada in da vam je težko, da vam je težko vendar sploh verjeti, da se je vaša(prej netežavna) hči, zapletla v ta krog. Vendar treba je ukrepati. Skratka, jaz svetujem: En dan je ne pustite v šolo(ker tam jo lahko pričaka tisti tip), nikamor je ne pustite, pač pa zaklenite(vem, da je kruto, če pa ne gre drugače :/) v sobo, ki nima oknov(varnostni ukrep, če bi slučajno želela pobegniti skozi okno(sliši se smešno, vendar ni prav nič smešno, če se to res zgodi(nujno pa v sobo brez oken, če živite v bloku, ‘nizko’, ali pa pritličju, v hiši…))), in medtem poiščite pomoč. Pogovorite se z njo o teh stvareh, če ne gre, poiščite pomoč. Npr, se dogaja tako:

1. primer:

(V-vi, H-Hči)

V- Pogovoriti se morava.
H-(vas ignorira)
V-Če se ne bova, mi ne preostane drugega, kot, da ti poiščem pomoč.
H- Mir mi dej!

(tako se nadaljuje, noče in noče)

Pri tem poiščite NUJNO pomoč!

2. primer

V- Pogovoriti se morava.
H- O čem?
V- O tebi…
H-Oh, ne!
V- Ja(vztrajate)!

(na koncu privoli, vas posluša in se strezni. Reče, da Vas bo ubogala.)

Najverjetneje je, da bo 1. primer, ter dekle ne bo želelo spregovoriti o njenih težavah, saj se njej, odkrito rečeno, kar dela, se ona pravzaprav ne zaveda(če je pijana, zadrogirana)… Ne ve več, kaj je prav in kaj narobe. Tistega 34 letnega moškega, pa je treba prijaviti! On je pedofil! Prijaviti ga je treba, in preprečiti, da bi se še drugim otrokom zgodilo kaj takega!

Upam, da sem pomagala,

Leah

PeAcE!

New Report

Close