Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otroška klepetalnica

otroška klepetalnica

Kako je vaši hčerki ime?

Kako je vaši hčerki ime? Petrica??

PAMENTNA MAMA:
Ja dam vm čist prou.
TKO AL PA TKO J KONC S TO PIZDERIJO!!!
ZAPRTA J :…
HHH
Š Chat&play in slovenia vč ne dela :DDD
Sam neki but j ful weird…
Ud kr ni vč klepetalnce…
Tud nism več tuk unhappy..
zarad enga Messi-ja ku sm bla u klepetalnc in pol mi j moja BesTie puvedala de
j biu tud njen klepetalnca fnt¨¨¨
Drgač pa odkar sm u srednji šol ne nucam vč klepetalnce mam dost za klepetat z mojem frendicam
Aja pa tud en cute fnt is mojga classa j ¨¨¨
Tud dons swa bla pr športni nek skp sama…
SEJ..Na začetk leta j biu pa full tak
devu mi j use kr sm nucala. xD
Zdej mi še pomaga…
Tud Messi-ja se več ne spolmnem tud če sm mela njegiv email.
AMAPK NIKOL NISM PUSLALA MAILA:
lohk udre u moj račun ;))
-Strwberry Pie.

Morte se znat pravilno soočat s pedofili pismo ne se zdej neki usajat na vaše hčerke in sinove, ampak, če vidite, da chatajo s pedofilom, jim hitro povejte, naj se odjavi in na novo prijavi z novim imenom!! Pa kompjuter morate met v dnevni sobi, kjer boste imeli otročad pod nadzorom, da ne delajo zdej kakšnega hotmail računa, da bodo svoje nage slike čez pošljali!!
Sej zdej so te klepetalnice ukinli, da ne bo več drugih pizdarij! Kar prav je to! Če niste vi in vaši otroci dovolj odgovorni, potem pa se ne neki usajat, pač pa ne it gor.

Jaz sem proti kakršnem koli sporazumevanju mladih otrok z neznanimi ljudmi, sploh ne na nekih “otroških” klepetalnicah, ko niti ne veš, s kom v resnici govoriš!
Pri nas doma tega ne bomo dopustili!

Jaz seveda svoje hčere (12,5 let) kar tako ne pustim same na tisto Otroško Klepetalnico. Medtem, ko je bila gor, sem prišla mimo in jo malo nadzorovala, kaj si dopisuje!
In en tip jo je umes vprašal, če je že kdaj sexala, pa če jo je že kdo šlatal (saj veste…). Pa, ko je rekla, da ne, je reku, da naj ji da njeno telefonsko in naš hišni naslov, da se dobista. Malo sem gledala in on ji je najprej napisal svojo, potem pa je moja hči hotela napisati še svojo!!!!!!!
In tik preden je pritisnila tipko “ENTER”, sem hitro vskočila jaz in ji rekla, naj se pazi takih ljudi!
Vse sem ji obrazložila in ona je rekla, da kako je bila lahko tako neumna.
In nič, potem sva se odjavili od Otroške klepetalnice in od takrat naprej naša hči nima niti več interesa hodit gor, ko je podučena bolj o teh stvareh. Saj zdaj so jo pa ukinili vidim! Tako bo še najbolje!

No jaz sem še otrok ampak mam pojma.Vse sem prebrala,tiste zgodbice so izmišljene zato kr to preprosto ne more biti realno.Pa kako so lahko OTROCI tako nori morajo vedet da se NEZNANCEM NE DOPISUJE enako kot v realnem življenju,veliko je takšnih ljudi keri gnjavijo na klepetalnicah ker so malo bolni,upam da sem kaj prispevala k varnosti XD 🙂
Lp

http://www.safe.si/

Živjo! Rada bi vas uprašala (ker js sm 10 let stara ne…) če poznate kakšno otroško klepetalnico razn modrega jana.

Maš prav Taja otroške klepetalnice nebi smeli naret ker je tosamo zavajanje otrok nasplošno

New Report

Close