Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroška sobica za 2-letnika

Otroška sobica za 2-letnika

Za otroka sva kupila otrosko sobo Flexa 3 leta nazaj -vsa potrebna oprema od omare, postelje, previjalne mize, ……. v beli barvi razen mizice in stlcki bili natur. Je zelo dobra in masivna, lahka za sestavljanje, ceprav sem imel veliko kosov za sestaviti. Edina slabost bele barve pa je, da se je sedaj po 3 letih ob ročajih začela luščiti. Dobro je tudi, da se soba lahko stalno dograjuje. Morda je slabost poleg luscenja barve, da so npr na vozickih za igracke robovi vseeno ostri na sticiscih, prav tako na sticiscih omar,vendar se sedaj skoraj 3 letni sin se ni nikoli udaril in uziva v sobi in dodatkih, ki jih Flexa ponuja. Soba je zagotovo vredna tega denarja, ki mislim da vseeno ni tako pretiran

mi imamo Bio Boy … sej je super in lepo in vse … sam za moje pojme predrago … bi raje vzela v Ikei.

B.

Tudi mi smo zadovoljni z Malim Princem, le z njihovo zaščitno ograjico ne, ker je nevarna za male otroke. Je v obliki kovinskega loka, pod njim je pa luknja, tako da lahko otrok pade skozi (naš je, pa še z glavo se je zataknil-na srečo je v bližini bil ata). Mi smo ta problem rešili tako, da smo vmes pritrdili desko, ki je vsaj deloma zaprla luknjo.

Prosim, da ko boste in če boste kupovali, na to opozorite prodajalce (ki so v Lesnini zelo prijazni)- le-ti naj obvestijo odgovorne v tovarni.

Goga

Izi mobili iz Mengša ali pa MZG iz Grosuplja sta tudi v redu, čeprav sama prisegam na Mizarstvo Zupanc v BTC-ju. Mi smo obe sobici dali delati po naročilu pri njih in smo ful zadovoljni. Se ti posvetijo, dodelajo tvojo idejo, pomagajo pri izbiri in načrtovanju, cena je pa neprimerno nižja kot od Malega princa in vseh ostalih proizvajalcev.

Mi smo od malega princa vzeli samo ograjico za posteljo in je res tako kot piše Goga – nevarno, tudi naša je padla skozi, tako da imamo zdaj založeno z blazinami.

LP od Janke

Mi smo dali delati predračun Lesnini za sobo Mali prin in je prišel 250.000 Sit, nič kaj posebnega ena dvojna omara, postelja, most čez posteljo in enojna omara.
Janka ali lahko poveš, koliko je prišla soba pri Mizarstvu Zupanc.

Hvala in lp.

No dobili smo sobo.
Naročili smo jo, se mi zdi 16.10.2004. Dobavni rok naj bi bil 60 dni, mi pa imamo sobo od petka 26.11.2004 že doma.

Dobra točka za Lesnino.

Mi imamo Mali princ.
Sobi sta tip top opremljeni, čeprav sta hčerki še majhni. Imamo tudi ograjico v obliki loka in ni varijante, da bi katera padla dol ali se zataknila, ker smo jogi montirali na zgornjo višino (od dveh možnih).

Opreme je kar precej (postelja 120×200, velika omara, ozka omara, dve nočni omarici na koleščkih, pisalna miza (velika), omarica in predalnik) za ceno okoli 300.000 SIT. V Lesnini.

New Report

Close