Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroška sobica za 2-letnika

Otroška sobica za 2-letnika

Ali ima kdo kakšne predloge, glede opremljanje otroške sobice za dvoletnika. Danes gremo namreč po ogledih in morda se odločimo. Navijam sicer za Malega princa, pa vendar me zanima, kaj priporočate? Kje se splača nabaviti opremo za sobico.
LP VesnA

Mi smo kupili program Bio boy iz Celja v natur smrekovem lesu. Deluje zelo toplo in prijetno. Vzeli smo pograde, ker imamo še dojenčico, sin je pa itak navdušen, da lahko pleza gor in dol. Naj povem, da je masivna in zelo stabilna.

Lp, Serga

Mi pa smo se odločili, da naš malček v sobici zaenkrat potrebuje le posteljico, mizico in stolčke. Vse ostalo pohištvo bo dobil kasneje. Zaenkrat je njegova soba ena velika igralnica.
LP, Tana.

Flexa, neka Danska firma! Zgleda zelooooo lepo!

Uf… Flexa je čudovita ampak čisto predraga.

Verjamem ja!
Jaz bi jo kupovala po etapah tako, da ti do vstopa v šolo ravno znese 🙂

:-))) jaz tudi mogoče do študijskih let!

V lesnini imajo Flexi program. Če ti je ta predrag, imajo podoben program samo ne v prvem nastropju ampak v pritljičju.
Mislim da se reče natur program.
Imajo mizice, pa predalnike, pa postelje in omare, vse v natur barvi.
Je zelo podoben programu flexi, vendar cenejši.

Lp

Kje se Flexa kupi?

V lesnini na Brdu.

a so to tiste postle, ki imajo zraven še stvari (šotorčke in podobno)? In je ta program tudi v beli barvi?

Mi imamo Malega princa in smo zadovoljni.

Serga, koliko ste dali za pograd in kakšnega ste kupili ?
Mi se tudi odločamo za Bio boy (ki je sicer nič cenejša kopija Flexe).
Koliko imaš stare otroke ? Mene je strah za našega dveletnika, da bo preveč plezal….

Podobno kot Tana smo se tudi mi odločili, da še ne bomo kupovali “končne” sobe. Tako da ima naš zaenkrat v sobi francosko posteljo (140 cm širine, da lahko zraven njega spim še jaz ali mož :)))), mizo, stol, dva regala (enega za obleke, enega za igrače), en predalnik in en lesen zaboj na kolesih- oboje kupljeno v OBIju. Ker je vse pohištvo iz natur barve, gre kar lepo skupaj. Ko bo večji, pa bomo skupaj izbrali sobo.

Ja to je tisto, vendar imajo samo v natur barvi.

Kupili smo pograd, enega nad drugim z lestvijo + omara z vrati in dvema spodnjima predaloma + dva samo samojstoječa regalčka z vratci in dvemi odprtimi policami + predal na kolesih za pod posteljo + dva jogija – vseskupaj 200.000 sit, pri Slovenijalesu na 9 obrokov.

Narediš si razpored sam s programom flexa.dk, potm pa naročiš v Rutarju in je dobavni rok (pravilno bom napisala) 100-140 dni.

V lesnini je dobavni rok za flexi program 60 dni. Tudi za ta drugi cenejši program je 60 dni.

Ja takrat 1/2 leta nazaj so meni v Rutarju tako razložili. Verjetno je prodaja stekla in je zdaj hitreje hvala bogu! LP.

Dobavni rok za Flexo v Lesnini Levec je 35 dni (preverila prejšnji teden).
Zanimivo, a ne ? Sploh če vsi v isti firmi naročajo !

Ja tudi naša tamala ima v sobi samo posteljo in eno omaro za cunje ostali del pohištva pa je še lepo zapakiran na podstrešju. Se pravi da ima tisto kar rabi ostalo pa je prazbo da se lahko igra.
Kupili pa smo jo v Slovenijalesu za cca 80.000.
Ker menim, da jo bo prerasla oziroma da ko bo večja bo hotela malo bolj resno sobo.

Ps. Zdi se mi, da je važno da prostor narediš topel. Mi smo ga z raznimi slikcami po steni z raznobarvnimi škatlami in policami.

Kako 35 dni, če sem pred 2 tedni naročila in so mi povedali da je potrebno čakati najmanj 50 dni.

Dobra si da maš 50 dni men so nabili na 130 ampak pol leta al pa leto ne vem točno nazaj :::))))

To tudi mene zanima. Mislim, da so v Lesnini zelo površni in govorijo neke povprečne podatke. Se jim ne ljubi nič točno pogledat.

Tako so mi rekli prejšnji teden v obraz, ne po telefonu. Tam sem bila, ker se odločam med Bio boy in Flexo.

Ja bomo videli če se bodo držali. Naročili smo jo in naj bi jo dobili okoli božiča. Saj tako so obljubili. Upam da bo res.

New Report

Close