Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa bo spet šel po gobe….

Pa bo spet šel po gobe….

moj prijatelj pustni Toni.
Naj počiva v miru.

:-)))

Cmoka za lepo jutro, preživela sem, ne boste verjeli….:-)))

ojla žverči 😉 cmokca
a ga boš dans pokopala, tonita mislim? ;(
lep dan žverčka

Čauči Lepotička!
A kej glavca buba?
cenim te!
Sp

Dobro jutro draga moja;)) si se zabavala…evo telepatija, in posta prihaja…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz – ma ne!
Druge barabe bodo to storile, zaradi mene bi lahko celo leto bil pust, ne bi imela nič kaj proti…:-))
Cmoka na lička.

Neeeee, imam trdo, veš! Sicer je bil zid kar močno poškodovan, glava pa vseeno ostala cela…:-)
Aja, če pa misliš zaradi alkiča – ma ne, sem konzumirala ravno pravšnjo mero – le tri litre Refoška…
:-))
Cmoka, prijatelj, preveri mail!

JA! Podrobnosti pa niso za tukaj gori…:-))
Cmoka na lička.

Tako je, samo da je vse pod kontrolo faraonka moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne bi o tem, prosim.

;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj se pa zdaj smejiš kot počen češpelj?! A?!
Kontrola, kontrola…….:-)

Ti lumpa, ti bom jaz dala počen češpelj ja…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala,si mi poleg ene druge,res polepšala dan!Sem ti že uspel odpisat,ti VELIKA lepotička!
Cenim te,pa saj to že itak veš.
Sp

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Še,še ,še takih!!!
Počen češpelj,ha,ha ,ha,ha,ha!!!!!!!!!!!!!!!
Ta je pa za na moj trdi disk,če smem :-))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj ti lepoto,kako znaš nasmejat ljudi!
Sp

Pazi se sprevržko, da ne boš ti ratal čespljev knedel…jih imam zelo rada in te takrat samo pohrustam!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Boš kozlala,je preveč dlak na meni!
Sp

Dlake pa obožujem, nora sem nanje, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ja?A ti pošljem sliko Francija?On je pa še bolj poraščen,kot jaz.
Sp

Francija ne maram, ker je macek na 4 tacah, jaz obozujem une macke na dveh nogicah…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kaj zdaj?A ti moram res moje nemarne dlake poslat?Pa še belo barvo so začele dobivat,eni pravjo,da je to šarmantno,pha ne vem?
Rad te imam(dokler ne pride ljubica)
Sp

ne skrbi za ljubico bom že uredila tudi z njo…ja sarmanti moski so dominantni, seksi in oh in sploh, si tak???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A potem sva pa že končala pogovor,hi,hi!
Šarmanten,dominanten,ha,ha!
Odpri TV,tam je en par mehiških limonad,tam pa so sami angeli..
Jaz pa šarmanten,dominanten,da mi pas ne poči od smeha!
Sp

New Report

Close