Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa čakte!

Pa čakte!

Cel cajt nekaj repliciram,efekta pa nobenega!
Bo treba it v kino!Je na sporedu en dober film,samo,kaj ko si distributer pridržuje pravico do spremembe programa..
Ljubica,kje si!?

…. spet ena sluzasta resnična zgodba… neč novga na programu… sam lubica sm lubica ke… ;(((

tukaj, ce mislis mene, ampak jih imas že toliko da ne vem ce sploh ves se katera je taprava, helci si to mogoce ti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne, to pa ne!

okej, kdo pa je potem???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaj se delaš neumno mogoče? ;))))

hihihi… Sprevržić, da te nebo zagustilo :))) … jaz se sam učim…

a ti to meni draga helci…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš kaj Sonči!
tista,ki prva gate dol potegne,hja tista bi bila lahko pa pri…Pardon ljubica!
Lepa si in veš,da te nekje rad…

opala, učenec učitelju tole? ;)))
hihi, dober si cukrček, sladek kot zmerej… njamsi karamelce 😉

Dejta se hitro med sabo zment!In potem kar obe pridita!Ljubica bo že počakala,saj lahko vse tri obdelam!
Sp

ja saj sploh nimam hlack na sebi…….da me pa rad izzivas pa itak vem ker si lump…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hm, ja, sem bla mal pregroba…
ampak berem ti to, čutiš ti to? ne čitaš samo ti mene, draga Sončika, ampak tudi jaz tebe…. hihi ;))))))

Zdaj mi bo pa dal opomin pred izklučitvijo :(((

ne helci takole je, ali ne, kjer se prepirata dva , naj kar tretja dobicek ima in to je, jaz nimam pojma, ali ves ti helci in ne me izzivat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne izzzzivam…. draga Sončika… povem pa, kar si mislim, hihi… mal sem poredna, ampak lažem pa ne, to pa ne 😉

kej opomin, ukor… to je blo več v mojih cajtih ;)))
ah, ne se ga bat… sej je mila dušca… sam poglej ga kolk je dans krotk.. ;))) ane, sprevržek?

jaz tudi nikoli ne lazem in tukaj na glas povem, da nisem od sprevržka ljubica, ampak samo prijateljica ena od musketirk, smo pa trije musketirji, žvercka je druga!!!
Ljubica in vse ostalo pa sem moji Grdobki in pika!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

helci nic bat, ti kar uživaj in ne pozabi, da je tole forumcek kar tko brezveze;))) cutis to…danes sva pa lumpi do konca ali tekmujeva zakaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Trije mušketirji smo jaz, Sprevrženec in Sharky..

za sladoledk tekmujeva, čutiš to?
al pa mogoče za eno vrtničko?
lumpa si 😉

jaz pa nisem v nobeni sveti aliansi, sveti trojici, mušketirka in podobne koalicije. .. jaz sem svobodna neodvisna Hely, s svojim grbom in zastavo, ustavo in neumnostmi… za neumnosti klatit pa res ni treba bit povezan…
papaaa

Joooo, prav imaš, jaz sem tudi raje kot ptiček na veji!!! Sharki in Sprevrženec, poiskati morata još jednu osebu… ;)))

ne, ne,

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tako je Helci, prav imaš za tukaj na forumu…, ampak nekje drugje pa je lepo da si nekako povezan…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close