Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa dajmo o tem:

Pa dajmo o tem:

… sredi noči včasih kar nekaj bluzim, tako da sem od začetka res mal zmeden.. Na pol v snu začnem plezat po njej in seksat, sploh ne vem zakaj. Ali se mi kaj takega sanja, iz navade ali iz potrebe? Šele nekje na sredini sem buden… Potem pa mi zjutraj po navadi skuha in servira kavico predno se zbudim, me objame in pove kako starstno sem se ljubil z njo ponoči. Halooo???

Kaj če je kriva moja psihiatrinja? a Mirellca???
Smo si tudi pri tem podobni? Strahotno me zanima

:-)))))))

bova obdelala to na terapiji, naroči se pri moji tajnici, na račun nakaži 100 eur za uro…vse se da:)

Na kratko pa naj samo pojasnim, da to, kar se ti dogaja pomeni beg od realnosti in neizživetost. Da ti tvoja zjutraj kavo skuha, pomeni, da vsaj mojega imena nisi izrekal ali pa da je hvaležna za vsak tvoj premik, pa četudi je v sanjah:))))

veš tisti vic: se pogovarjata sosedi, pa ena reče…kako pa to, da si svojemu zajtrk prinesla v posteljo, pa kavo skuhala, če je bil pa včeraj na mrtvo pijan, ko je prišel domov….pa reče žena: ko sem ga zvlekla v posteljo, pa ga začela slačit…mi je rekel: oprostite gospodična, pustite me na miru, jaz sem poročen!

:-)))))), priden fant, skor kot tvoj

Vidim da bo res potrebna poglobljena terapija, glede nakazila ne skrbi, le kartico moram moji vzet iz torbice:-)))

Preveč pohanega poješ, To vpliva na testosterone.

Očitno:-)))
Kaj pol predlagaš?

samo tinstano.

na pari kuhano in nesoljeno!
veliko manj boš švical, pa tudi manj energije boš imel ponoč in se ne boš kobacal po ženi….

… ali pa če si ga kar odrežem:-))))

Ja, to bo pa ziher najboljša rešitev!!!!!!

:-)))))))))))))))))))))

Ja, to bo pa ziher najboljša rešitev!!!!!!

:-)))))))))))))))))))))

Če imaš kužeka, ga njemu vrži, da se bo z njim igral….hehe

….kak sem hudobna……. :))))))))

Hmmm …
pravzaprav ne vem, če smo si ravno podobni.

Za svojega vem, da če že ponoči “name pleza”, se definitivno najprej zbudi, potem pa začne s plezanjem.
Tudi meni se zgodi kvečjemu tako, da se zbudim, potem me prešine, da bi, potem pa grem v akcijo …

Tole, kar se tebi dogaja, ljubi naš KIR, tole pa verjetno res terja eno pošteno psihoterapijo. Pri kaki dooooobri psihiatrinji … ampak dobri ne mislim na delovnem področju, pač pa vizualno, hehe …

Pa da bo imel potem drisko,psiček:-(

kir, sem se spomnila na tole tvojo temo, pa ne o tem, kdo kuha kavo, to je že jasno…
pravzaprav zelo trdno spim ponavadi, nevemkaj bi moralo biti, da bi se zbudila, še bebico on prvi sliši, danes pa – polna luna ali kaj – skratka gotovo niso bile sanje, ampak sem kar lepo realno čutila, kako me je sredi noči začel poljubljat po ramah, po vratu, po hrbtu… ma ni me ravno izljubil, ampak-skratka, pododbni simptomi kot jih imaš ti, čeprav jaz ne bi rekla, da gre za neizživetost al kako je to že definirala mirella, ker midva sva se cel večer prav strastno ljubila, tako da mislim, da bo potrebna redefinicija

---------- le vent nous portera...

Pazi draga naya da še tebi kdo kakšne terapije ne predpiše:-)))

Sicer je pa tvoje večerno in nočno ljubljenje dokaz, da TUDI Mirela nima vedno prav

naya, če bi bolj natančno brala…je on napisal, da je potem izgovoril moje ime!?!? Če ti ni neizživetost???

Moj se večkrat tako, sredi noči, tudi po večernem sexu…še “zbudi” in takrat je še bolj vse intenzivno in nič kaj “neizživeto”…dokler ne bo začel klicati kake “maričke” na pomoč, pol bom pa tud z njim morala se malo “pogovorit”

KIR: mirella….ima VEDNO prav;)!!!!

ne, mirella, to je napisal nekje drugje, ne v tem postu, vsaj jaz ne vidim. če pa se še vedno navezuje na tistega prej, potem pa ja, imaš prav.

…škoda, da ponavadi trdno spim;)

---------- le vent nous portera...

Če že nimaš, pa narediš da imaš vedno:-))
Celo to, da daješ le njemu, drugi se pa le slinimo:-(((

Deda zamenjat naya, pa boš morala celo uspavalne tablete jest:-)))

HA, HA, HA
joj, joj, joj

hahahaaaaaaaa, ha ha aaaaaaaa

zakaj, kir, saj mi pred spanjem uresniči vse želje 😉

---------- le vent nous portera...

Hudo dragi norTON, se ti ne zdi?

To ti je sam zato, ker Mirella tako trdno spi:-)))

a, a

Lepo, sam še lepše bi bilo, če bi ti jih še med spanjem:-))

kir, a ni to protivladna…
…če bi mi jih še med spanjem, delovna produktivnost odpade, pa gospodarska rast bi bila posledično nižja

:)))))))

spet rabim norTONov podpis

---------- le vent nous portera...

New Report

Close