Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Pa dobr naj dajo Rome….

Pa dobr naj dajo Rome….

Na Rakovo Jelšo, to bi bilo še najboljše, tam je že tako sama ciganija, bodo vsaj vsi na kupu…..?

A se kdaj kdo vpraša, zakaj jih ne skušajo naseliti v kakšnem ob obstoječih romskih naselij?

tud tam jih ne bodo vzel.ker te familije niti sami cigani ne marajo.

Naj jih vzamejo prekmurski Romi, oni bodo z njimi najbolj vedeli kako ravnati! Res, to mislim brez heca. Kako, da tega predloga nikjer ne zasledim?

Romske družine se med seboj tudi ne marajo.

Jaz pa ne štekam, kam “domov” bi Strojanovi šli. In zakaj jim ne podrejo na črno postavljenih objektov. Naj stanujejo v hiši za katero bodo plačači komunalne prispevke in davke.

Strojanovi so kot jedrski odpadki. Nihče jih noče imet.

No pa naj dajo novo lokacijo in temu kraju ponudijo dve možnosti:
1. Jedrske odpadke s katerimi imamo tudi težave, kam z njimi
2. Rome

Jedrski odpadki načeloma niso nevarni, če ne drezaš v njih.
Cigani pa pridejo tudi na dom.

Prekmurski Romi so malo prenapredni da bi vzeli Strojanove k sebi !!!

Tudi Ljubljančani nočejo Romov.V Sostru ljudje ostro protestirajo.In mit o strpnih prebivalcih prestolnice in okolice se razbline, ko milni mehurček.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

V Ljubljani živi skoraj 500.000 prebivalcev, v Sostrem pa se je zbralo nekaj deset nestrpnežev. Jih bo že Janković spravil v red.
Večina nas pa podpira naselitev Strojanovih v Ljubljani.

Sem iz Ljubljane in podpiram naselitev Strojanovih v Sostrem.

Sem v Ljubljani in podpiram Strojanovo vrnitev kamorkoli drugje v Sloveniji samo v Ljubljani ne.Tu ni svežega zraka, ni parkirišč, ni igrišč za otroke, ni prostora za njihive živali, ni vrtičkov na katerih bi si nabirali zelenjavo… (Malo za hec.)
Porkaduš, vrnejo naj se domov, pa vojaška vzgoja, ali pa v zapor.Otroci pa v šole, če bo potrebno pa še v rejniške družine.
Pa kakšen poseben zakon za rome!!!Nobenega posebnega zakona,ki bo pisan njim na kožo!Sami pravijo da so Slovenci, naj se držijo naših zakonov in pika.Tudi druge manjšine nimajo posebnih ugodnosti.
Tudi meni ni vse prav, pa nimam kam drugam, ker povsod veljajo neki zakoni, ki se jih moram držati.

Ostanejo naj kar lepo v Postojni, se umijejo, zaposlijo, socializirajo, gredo v šolo, stari in mladi, pol naj si pa kupijo, najamejo ali karkoli hočejo. Posebnega zakona pa ne potrebujejo, saj če je za nas zakon dober je tudi za njih. Ne rabijo še zakonskih dodatnih ugodnosti. Itak jih imajo že preveč. Pa pobrat socialno podporo, doklade in vse ostalo kar jim šenkuje država. Ko bodo pa v službah, te naj jim zagotovi država, se bomo pa pogovarjali, če jim še kaj pripada.

HOW TO CLEAN THE HOUSE
1. Open a new file in your PC .
2. Name it “Housework.”
3. Send it to the RECYCLE BIN.
4. Empty the RECYCLE BIN.
5. Your PC will ask you, “Are you sure you want
To delete Housework permanently?”
6. Calmly answer, “Yes,” and press mouse button firmly……
7. Feel better?
Works for me!

tramadol cod
buy phentermine saturday delivery ohio
phentermine cheap

VREDNO BRANJA

New Report

Close