Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Pa je doseglo tudi šole

Pa je doseglo tudi šole

imamo jih že 38 najmanj, č3e ne še kakšnega več…
In je okužena učiteljica v šoli v kamniku in se zapira šola – je bilo treba čakati tako dolgo???
In zdaj bodo potencialno lahko tudi kužni otroci lepo kar naenkrat lahko v varstvu pri babicah in dedkih in jih ne bodo ogrožali? ker ko so bili še zdravi, bi pa jih…
nora vlada, nori odgovorni, nobene preventive, samo gašenje posledic, ko je že prepozno.

in še spet nova dva zaposlena okužena v zdravstvu – v bolnici v MS…
pa kaj je s temi dzravstveniki –
samo naj nam ne lapajo,da jih mi ogrožamo z neupoštevanjem navodil, ker ja včeraj oni je vsake obsodbe vreden – ampak je osamljeni primer norca še zaenkrat,sploh v primerjavi s tem koliko okužb je med dohtarji in kako jih oni trosijo naokoli med vse nas…
naj se zamislijo resno prvo oni!

In kaj vraga noriš???
Če so šole odprte ali zaprte, lahko svojega otroka obdržiš doma. Še nikogar nisem videla, da bi ga s pištolo na glavi prisilili, da pošlje otroka v šolo.
Če se tako bojiš, ga pač imej doma. Pika.
A misliš da ti bo v primeru, če se šole zaprejo, pripadala plačana odsotnost u dela? Ne bo.

Zdravnik in zdravstvena delavka iz Murske Sobote. Šla čez vikend smučat v Italijo. Pa to ne moreš verjeti. Še otrokom v vrtcu bi lahko dopovedal kaj, tem zdravnikom nič.

Itak, da bo pripadala plačana odsotnost z dela – sploh v JS!!!


j.ebi ti sama sebe, mene ne boš s takimi izrazi.
ja pa so jih silili – v ponedeljek je bila na srednji šoli za pošto in komunikacije v lj – v karanteno poslana ena učiteljica in par učencev, ker so bili v stiku z dokazano pozitivno na testu na eni delavnici. Ko se je novica razširila, je baje kup učencev odšlo domov, ker niso hoteli biti več v šoli, ravnateljica je pozivala, naj se takoj vrnejo nazaj, če ne bodo dobili neupravičene. Toliko o tem, da še nihče nikogar ni silil.
To info sem prebrala v žurnalu…
sicer pa je v karanteni tudi vzgojiteljica katere svojec je pozitiven in ni bil v tujini – torej se že očitno to veselo širi tudi med nami, okužil naj bi se na poslovnem sestanku v LJ…. tako,da ja ti kar nadaljuje s jebočuki, ko boš sama zbolela, si pa poj od veselja. Ker ti očitno ni jasno kaj je preventiva pravi čas.


to bi morali kaznovati – mislim, da je bilo že prejšnji teden povedano,da se to ne počne, sploh zdravniki ne… in zame je to namerno in zavestno ogrožanje drugih in bi ju morali kaznovati.


j.ebi ti sama sebe, mene ne boš s takimi izrazi.
ja pa so jih silili – v ponedeljek je bila na srednji šoli za pošto in komunikacije v lj – v karanteno poslana ena učiteljica in par učencev, ker so bili v stiku z dokazano pozitivno na testu na eni delavnici. Ko se je novica razširila, je baje kup učencev odšlo domov, ker niso hoteli biti več v šoli, ravnateljica je pozivala, naj se takoj vrnejo nazaj, če ne bodo dobili neupravičene. Toliko o tem, da še nihče nikogar ni silil.
To info sem prebrala v žurnalu…
sicer pa je v karanteni tudi vzgojiteljica katere svojec je pozitiven in ni bil v tujini – torej se že očitno to veselo širi tudi med nami, okužil naj bi se na poslovnem sestanku v LJ…. tako,da ja ti kar nadaljuje s jebočuki, ko boš sama zbolela, si pa poj od veselja. Ker ti očitno ni jasno kaj je preventiva pravi čas.
[/quote]

Vaši sveti Nemci, ki vse najbolje vedo in znajo, pravijo, da pretiravamo z ukrepi.


j.ebi ti sama sebe, mene ne boš s takimi izrazi.
ja pa so jih silili – v ponedeljek je bila na srednji šoli za pošto in komunikacije v lj – v karanteno poslana ena učiteljica in par učencev, ker so bili v stiku z dokazano pozitivno na testu na eni delavnici. Ko se je novica razširila, je baje kup učencev odšlo domov, ker niso hoteli biti več v šoli, ravnateljica je pozivala, naj se takoj vrnejo nazaj, če ne bodo dobili neupravičene. Toliko o tem, da še nihče nikogar ni silil.
To info sem prebrala v žurnalu…
sicer pa je v karanteni tudi vzgojiteljica katere svojec je pozitiven in ni bil v tujini – torej se že očitno to veselo širi tudi med nami, okužil naj bi se na poslovnem sestanku v LJ…. tako,da ja ti kar nadaljuje s jebočuki, ko boš sama zbolela, si pa poj od veselja. Ker ti očitno ni jasno kaj je preventiva pravi čas.
[/quote]

Pa kaj tebi ni jasno?? Saj imaš lahko svojo otročad doma, če je šola odprta ali pa zaprta. Ma lahko bi jih imela doma že 14 dni. Zakaj pa nisi?
Kot starš si še vedno ti tisti, ki otroku opraviči izostanek. Imej jih doma in ne teži.

Vaši sveti Nemci, ki vse najbolje vedo in znajo, pravijo, da pretiravamo z ukrepi.
[/quote]
očitno se ti primerjaš z Nemci, jaz sploh ne vem kaj oni pravijo, niti ne vem kaj delajo – razmišljam s svojo glavo in kaj bi mi morali narediti, da zajezimo virus. Sploh trdim, da ni na mest nobeno primerjanje s sosednjimi državami, saj imamo mi krepko manjše in tudi slabše razpoložljive zdravstvene kapacitete – in bi morali biti že iz tega razloga pri nas ukrepi usmerjeni v zajezitev virusa še zato toliko bolj restriktivni in res naravnani na zajezitev.

Sošolec s faksa pozitiven. Iz moje skupine. Začetek odštevanja inkubacijske dobe.

Nemci in Francozi pravijo, da bi morala meja z Italijo ostati odprta.

Ko se bo tole obrnilo, ko se bo pogledal začetek, bomo lahko rekli, da so veliko večino okužb v Slovenijo prinesli ZDRAVNIKI, zdravniki, ki so hodili smučat v Italijo, čeprav bi morali vedeti, kaj se tam dogaja.


Učiteljica je okužena, ki je bila v Italiji, Dva zdravnika v Prekmurju:-). zgleda, da so učitelji in zdravniki dobili popust in so šli smučat v Italijo, heheh. Je napisal na tujem forumu v Italiji en možakar, da so v Sloveniji okuženi samo zdravniki, heheh.

Kitajska bo drugi teden počasi, začela spuščati ljudi iz tega mesta, da bodo šli lahko na dopuste in delati bodo začeli, no cela Kitajska, tam kjer so bile karantene. Bo zdaj preklicano vsak čas.

Na srečo so včeraj spustili že pet jih domov naših zdravnikov hehe, in ostalih deset ali pet ta teden, deset jih pa sploh ni v bolnici ampak v samoizolaciji.

Upam, da ne širite lažnih novic in če so preverjene in resnične povejte še akteri fas je to

Nemci in Francozi pravijo, da bi morala meja z Italijo ostati odprta.
[/quote]

Kiitajska odpira meje tam kjer je bila karantena. Ljudje bodo vsak čas dobili poziv, da se lahko prosto gibljejo, gredo na dopust, na Kitajskem so virus zajezili oziroma je pod kontrolo. Povedal zdaj predsednik.

Kakor jaz vidim, problem ni meja. Niti ne vemo za primer, da je Italijan prišel v Slovenijo in koga okužil. Vemo samo za primere, ko Slovenci smučajo in izletujejo po Italiji, potem pa virus prinesejo domov.

Kiitajska odpira meje tam kjer je bila karantena. Ljudje bodo vsak čas dobili poziv, da se lahko prosto gibljejo, gredo na dopust, na Kitajskem so virus zajezili oziroma je pod kontrolo. Povedal zdaj predsednik.
[/quote]

Pred tem pa so najmanj mesec dni izvajali zelo radikalne posege in si sedaj lahko dovolijo sprostitev ukrepov. Italija pa je sedaj tam, kjer so oni bili mesec dni nazaj.

Ja, zdaj naenkrat meja ni problem, če pa ne bi napovedali zapore, bi vsi tulili, zakaj je meja še naprej odprta. Ni problem, ja. Sami strokovnjaki, ki na pamet veste, kje je problem.

Pa kaj tebi ni jasno?? Saj imaš lahko svojo otročad doma, če je šola odprta ali pa zaprta. Ma lahko bi jih imela doma že 14 dni. Zakaj pa nisi?
Kot starš si še vedno ti tisti, ki otroku opraviči izostanek. Imej jih doma in ne teži.
[/quote]
ker nimam otročadi, ti nesramnica. kaj so ti naredili otroci,da jih žališ. Poglej si kaj se dogaja na ginek. kliniki v lj – po tvojem izrazoslovju komaj rojena otročad in njihovi straši tudi ogroženi zaradi takih brezbrižnežev kot si ti, ki so med dohtarji velepomembnimi, ki širijo okužbe.

Sram te bodi. Ti želim,da ne zboliš, če pa slučajno, pa pojdi brati tvoje nesramne in nonšalantne komentarje.

Milijardo hočete potegnit, minister počivalnik, se mora zato veliko govoriti in razpredati..


nisem govorila o faksu, nikjer nisem tega napisala…govorila sem o srednji šoli – če se to nanaša name
gre za ta članek, ki sem ga prebrala:
https://www.zurnal24.si/slovenija/deset-dijakov-poslali-v-karanteno-343060


nisem govorila o faksu, nikjer nisem tega napisala…govorila sem o srednji šoli – če se to nanaša name
gre za ta članek, ki sem ga prebrala:
https://www.zurnal24.si/slovenija/deset-dijakov-poslali-v-karanteno-343060
[/quote]

vprašanje je bilo namenjeno temu sporočilu;
hvala nijz hvala ministrstvo za zdravje
11 Mar 2020 11:54
Sošolec s faksa pozitiven. Iz moje skupine. Začetek odštevanja inkubacijske dobe.

Marjana Šarca v zapor, ker ni ukrepal in zaprl meje, ko se je začelo v Italiji!

vprašanje je bilo namenjeno temu sporočilu;
hvala nijz hvala ministrstvo za zdravje
11 Mar 2020 11:54
Sošolec s faksa pozitiven. Iz moje skupine. Začetek odštevanja inkubacijske dobe.
[/quote]
FE Ljubljana

New Report

Close