Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kaj je s temi poštarji

Pa kaj je s temi poštarji

Smo mi imeli enega ki je listek pustil se mu niti pozvont ni dalo. Tale zdaj pa je fajn mlad in zna slovensko.

Ne vem ce se ampak posta jih je z bosne uvazala niso niti slovensko razumeli itak da nebo govoril. Ti lepo pritozbo spisi upravniku poste.

Ti postarja na coffe povabis? In pride?
To pa so veze. Mora bit pa fejst tale vas postar! 😛

Ti povem v čemu je fora? Gnida od poštarja je na pošti že izpolnil listek in ga vrgel v nabiralnik, potem pa v izogib pritožbi pozvonil in spizdil. Lahko ga zajebeš s tem da greš za njim do naslednjega vhoda in mu tam rečeš za pošiljko.

Bili si casi, ko sem mu dal flaso pira. Ki ga je v poletni vrocini z veseljem spil. Ampak to je bilo nekoc.

Jaz ko vim te poštarje, ja meni se smilijo res,na kupe blesavih reklam, namesto, da si date nalepko, da mu ne utežujete delo in potem on do dveh se mi zdi mora imeti vse razdeljeno.
Zadnjič sem se zjutraj peljala mimo pošte, na kupe paketov je bilo pred pošto, oni to že zjutraj sortirajo. Ne, to ni lahko delo.
In potem si ena domišlja, da je pozvonil in šel. ja seveda in kaj ima od tega? več ima dela s to pisarijo in s printanjem tega listka, saj to ne kracajo več na roke.
Nimam pripomb, svoje delo opravljajo brezhibno.
Verjamem pa , da ste se mnogi načakali paketov, tosem pa videl na lastne oči, to zmedo paketov pred pošto.

Točno tako. Mi smo na vasi, stanovanjske hiše, zraven hiše avto, ki se vidi s placa, kjer je nabiralnik. NITI ENKRAT NE POZVONI! Ali smo doma ali nismo, nikoli ne zvoni in vedno meče not listke. enkrat sem ga nalašč čakala, ker sem nekaj pričakovala in sem videla, da je imel listek pripravljen, je že v kaselc hotel vreči, pa sem ga začopatla in ga povprašala, kako to, da nikoli ne zvoni. Se je nekaj ven vlekel, na koncu mi je pa dal tisto pismo.

Ja, itak, pošto imam 5 km stran, not dela ena taka lena baba, da te srat prime, zunaj vedno masa ljudi, ob tem času moraš pa itak dopust vzet, da greš na pošto.

ja, po moje tudi imajo že vnaprej vse spisano.

Ja, tudi na roke še kracajo. Ene sprintajo, ene kracajo. Zakaj ne zvonijo, ne vem, vem pa da ne zvonijo, pri nas nikoli.

Ja, tudi na roke še kracajo. Ene sprintajo, ene kracajo. Zakaj ne zvonijo, ne vem, vem pa da ne zvonijo, pri nas nikoli.
[/quote]res, no nisem vedela. ker me jezi, ker ne razberem iz kje prihaja pošta na teh izprintanih.
Da ne zvonijo , res to pa potem jemljem nazaj, pri meni in mojem okolišu se to še ni zgodilo niti nisem za to slišala. Torej opravičilo. 🙂
Pa le niso povsod tko pridni kot pri nas 🙂

In zakaj bi dal nalepko, da ne želiš reklam, samo zato, da on ima čim manj dela??? Adijo pamet. to je njegovo delo raznašati letake, najbolje, da ima samo par pisemc, pa še to, dajmo raje plačati pošti za osebno prevzemanje pošte, da ne bo revež niti tega raznašal! Naj se sprehaja od bloka do bloka!

In zakaj bi dal nalepko, da ne želiš reklam, samo zato, da on ima čim manj dela??? Adijo pamet. to je njegovo delo raznašati letake, najbolje, da ima samo par pisemc, pa še to, dajmo raje plačati pošti za osebno prevzemanje pošte, da ne bo revež niti tega raznašal! Naj se sprehaja od bloka do bloka!
[/quote] ja ne vem potem zakaj se buniš, da se jim mudi in da ne zvonijo….
Res imajo čas stati in čakati ja, da se babica prikobaca do domofona, pa pol še dol-ven po pošto.:)
Če niste niti toliko, da jim olajšate delo. Zlobe 🙂
Ni pa to njihovo delo, da te čaka in da čaka stranke v nedogled.
Če ne bi imel kupe teh reklam, bi te imel čas čakati v nedogled in tako pri sosednji hiši, pa pri sosednji hiši. Veš ti koliko v hrib se mora kakšen poštar peljati, da odda samo te blesave reklame…meni je to absurd, da je to ponudbo pošta sploh sprejela. Zahvalite se tistim, ki vas vlečejo za rokav….da padate na te reklamne finte. Jas imam gor nalepko.
Morda poštar že ve zakaj ne more čakat, da se kira prigunca na vrata. 🙂
Seveda obstaja vodja pošte kamor bo gospa šla lahko kar osebno povedati.
Bo poštar že povedal zakaj. 🙂 je samo pozvonil.Pošta lahko preveri koliko je imel tistidan naloženega dela.

ja ne vem potem zakaj se buniš, da se jim mudi in da ne zvonijo….
Res imajo čas stati in čakati ja, da se babica prikobaca do domofona, pa pol še dol-ven po pošto.:)
Če niste niti toliko, da jim olajšate delo. Zlobe 🙂
Ni pa to njihovo delo, da te čaka in da čaka stranke v nedogled.
Če ne bi imel kupe teh reklam, bi te imel čas čakati v nedogled in tako pri sosednji hiši, pa pri sosednji hiši. Veš ti koliko v hrib se mora kakšen poštar peljati, da odda samo te blesave reklame…meni je to absurd, da je to ponudbo pošta sploh sprejela. Zahvalite se tistim, ki vas vlečejo za rokav….da padate na te reklamne finte. Jas imam gor nalepko.
Morda poštar že ve zakaj ne more čakat, da se kira prigunca na vrata. 🙂
Seveda obstaja vodja pošte kamor bo gospa šla lahko kar osebno povedati.
Bo poštar že povedal zakaj. 🙂 je samo pozvonil.Pošta lahko preveri koliko je imel tistidan naloženega dela.
[/quote]

Če je tako butast in len, da kar stoji in čaka, potem naj raznaša do 20ih zvečer. Ne vem, kako pri vas delajo, pri nas najprej pozvoni za osebne prevzem, potem pa tala v nabiralnike letake, navadno pošto. Če pa med čakanjem stranke stoji in gleda v luft, potem naj ga plačajo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če pol delovnega časa gleda v luft. Jaz reklame imam in niti pod razno ne mislim dat nalepke, sam zato, ker bi kao njemu olajšala. Če se mu ne ljubi dela opravljati, naj jo prepusti drugemu.

ja ne vem potem zakaj se buniš, da se jim mudi in da ne zvonijo….
Res imajo čas stati in čakati ja, da se babica prikobaca do domofona, pa pol še dol-ven po pošto.:)
Če niste niti toliko, da jim olajšate delo. Zlobe 🙂
Ni pa to njihovo delo, da te čaka in da čaka stranke v nedogled.
Če ne bi imel kupe teh reklam, bi te imel čas čakati v nedogled in tako pri sosednji hiši, pa pri sosednji hiši. Veš ti koliko v hrib se mora kakšen poštar peljati, da odda samo te blesave reklame…meni je to absurd, da je to ponudbo pošta sploh sprejela. Zahvalite se tistim, ki vas vlečejo za rokav….da padate na te reklamne finte. Jas imam gor nalepko.
Morda poštar že ve zakaj ne more čakat, da se kira prigunca na vrata. 🙂
Seveda obstaja vodja pošte kamor bo gospa šla lahko kar osebno povedati.
Bo poštar že povedal zakaj. 🙂 je samo pozvonil.Pošta lahko preveri koliko je imel tistidan naloženega dela.
[/quote]

Boš tudi ti enkrat star pa se boš moral “prikobacat” do domofona. Pa otročji poštarji bodo tudi enkrat stari. Pa boste takrat povedali kako je fajn, ko ti spizdi pred nosom. Nič bat, karma vse vrne. Zdaj se še lahko norčujete. Mogoče vas pa teta karma že prej štihne, pa boste bolani ali pa poškodovani, pa boste takrat povedali kako je fajn, ko ne dobiš kar ti pripada.

Če je tako butast in len, da kar stoji in čaka, potem naj raznaša do 20ih zvečer. Ne vem, kako pri vas delajo, pri nas najprej pozvoni za osebne prevzem, potem pa tala v nabiralnike letake, navadno pošto. Če pa med čakanjem stranke stoji in gleda v luft, potem naj ga plačajo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če pol delovnega časa gleda v luft. Jaz reklame imam in niti pod razno ne mislim dat nalepke, sam zato, ker bi kao njemu olajšala. Če se mu ne ljubi dela opravljati, naj jo prepusti drugemu.
[/quote]Kolikor vidim in slišim, nikjer nimajo težav s poštarji. Vsak teden se najde tu ena tipica, ki se spravi nad poštarje:). Zakaj v reali tega ni slišati? pred prazniki ste naštepali postov kako imate težave s paketi. Pa kako vam pade na pamet pred prazniki gate naročat :)))..pa nogavice ste priporočale dostavo na dom…absurd. potem pa jok , da ni paketov. zakj le jih ni? No, zanimivo, moji oddani so prišli, pa tudi naročeni pravi čas.
Pa kako, da imate toliko težav z njimi. Dobim veliko pošte, tudi paketov, ki pa jih dostavi drug poštar in tudi telegram za rojstni dan …svežo cvetlico do vrat, nobenih težav.
Morda bi se morali naučiti malo več prijaznosti do njih in do kogarkoli, pa bi prijaznost dobili v vračilo 🙂

Če je tako butast in len, da kar stoji in čaka, potem naj raznaša do 20ih zvečer. Ne vem, kako pri vas delajo, pri nas najprej pozvoni za osebne prevzem, potem pa tala v nabiralnike letake, navadno pošto. Če pa med čakanjem stranke stoji in gleda v luft, potem naj ga plačajo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če pol delovnega časa gleda v luft. Jaz reklame imam in niti pod razno ne mislim dat nalepke, sam zato, ker bi kao njemu olajšala. Če se mu ne ljubi dela opravljati, naj jo prepusti drugemu.
[/quote]Kolikor vidim in slišim, nikjer nimajo težav s poštarji. Vsak teden se najde tu ena tipica, ki se spravi nad poštarje:). Zakaj v reali tega ni slišati? pred prazniki ste naštepali postov kako imate težave s paketi. Pa kako vam pade na pamet pred prazniki gate naročat :)))..pa nogavice ste priporočale dostavo na dom…absurd. potem pa jok , da ni paketov. zakj le jih ni? No, zanimivo, moji oddani so prišli, pa tudi naročeni pravi čas.
Pa kako, da imate toliko težav z njimi. Dobim veliko pošte, tudi paketov, ki pa jih dostavi drug poštar in tudi telegram za rojstni dan …svežo cvetlico do vrat, nobenih težav.
Morda bi se morali naučiti malo več prijaznosti do njih in do kogarkoli, pa bi prijaznost dobili v vračilo 🙂

Boš tudi ti enkrat star pa se boš moral “prikobacat” do domofona. Pa otročji poštarji bodo tudi enkrat stari. Pa boste takrat povedali kako je fajn, ko ti spizdi pred nosom. Nič bat, karma vse vrne. Zdaj se še lahko norčujete. Mogoče vas pa teta karma že prej štihne, pa boste bolani ali pa poškodovani, pa boste takrat povedali kako je fajn, ko ne dobiš kar ti pripada.
[/quote]Seveda ja, kot, da je to pisala baica, ki ji nekdo zvoni in jo poštar zafrkava . Prav poštar ima čas se s tem ubadati ja. Malo manj teorij zarote si vrtite v svoji glavi in malo več prijaznosti do soljudi, pa boste to dobile tudi v vračilo.

Seveda ja, kot, da je to pisala baica, ki ji nekdo zvoni in jo poštar zafrkava . Prav poštar ima čas se s tem ubadati ja. Malo manj teorij zarote si vrtite v svoji glavi in malo več prijaznosti do soljudi, pa boste to dobile tudi v vračilo.
[/quote]Si nora? Poštarje si upala pohvalit. Čaka te pogrom. 😂😁😁😁😁

Berem v tej temi kakšne kritike imate nad poštarji. In se čudim, ker sama imam izredno dobre izkušnje z njimi in s PS.
Ne vem, kje živite vi. V stanovanju (blok, večje mesto), kjer živim, vedno pozvonijo, počakajo, ko je kakšno priporočeno pismo ali paket in vedno me počakajo da pridem dol (čeprav včasih traja res kar nekaj časa) in ga prevzamem. Vedno prijazni. Vse pohvale poštarjem.
Zdaj sem že 2 meseca pri starših, na vasi, druga občina, manjša. Opažam, da je tu drugače: poštar pozna vsakega po imenu in osebno. Kdaj zjutraj vstane, kdaj je doma, kdaj ni.
Jaz imam res same pohvale nad poštarji in Pošto Slovenije.
Poleg tega, precej naročam na dom in preko spleta. Do sedaj sem imela edino delno negativno izkušnjo samo z GA aparati. Pa še to so mi hitro rešili (naročeni aparat je dostavna služba dostavila z minimalno poškodbo embalaže, GA aparati so takoj ponudili delno refundacijo škode).
Ne vem no, dosti naročam preko PS in drugih dostavnih služb in vedno sem imela zelo dobre izkušnje. Se mi zdi potrebno to povdariti, glede na vse negativne komentarje.

Si nora? Poštarje si upala pohvalit. Čaka te pogrom. 😂😁😁😁😁
[/quote]:))) pa jas to vem, preden oddam komentar 🙂 in oddam ga “vedno” natanko tako, da se prepoznajo.

Kaj zdaj si videl al videla? Si desc al babše? Premal zele tlačiš, bi imelo boljši vid.

Kaj zdaj si videl al videla? Si desc al babše? Premal zele tlačiš, bi imelo boljši vid.
[/quote]

Naj misli kar hoče, hoče pa svoj prav. Btw, za “indijski tulipan” še to, listek je napisan na roke, s kulijem oziroma je vpisano, ura, datum, itd., tega itak ne more računalniško in sprintano, saj ne ve kdaj bo pri meni pozvonil.
A ja, pa nisem nobena babica in nič si ne domišljam. Poštar je bil, je zvonil, ker se je to zgodilo že večkrat in vsakič je bil v takem primeru listek. Ne bi bilo listka če ne bi bil poštar.
In kaj imate nekateri od tega, da se vsajate in pametujete? A ste vi mogoče ta poštar in se ven vlečete?
Če bi najprej pozvonil in potem razdelil pošto v kaselce bi lahko v tem času jaz prišla dol. Ampak on je najprej delil, tudi listek in potem pozvonil in odšel.

Naj misli kar hoče, hoče pa svoj prav. Btw, za “indijski tulipan” še to, listek je napisan na roke, s kulijem oziroma je vpisano, ura, datum, itd., tega itak ne more računalniško in sprintano, saj ne ve kdaj bo pri meni pozvonil.
A ja, pa nisem nobena babica in nič si ne domišljam. Poštar je bil, je zvonil, ker se je to zgodilo že večkrat in vsakič je bil v takem primeru listek. Ne bi bilo listka če ne bi bil poštar.
In kaj imate nekateri od tega, da se vsajate in pametujete? A ste vi mogoče ta poštar in se ven vlečete?
Če bi najprej pozvonil in potem razdelil pošto v kaselce bi lahko v tem času jaz prišla dol. Ampak on je najprej delil, tudi listek in potem pozvonil in odšel.
[/quote]Si ti blesava al kaj ti je?
Ti je napisala, da se poštar ne bo šel igric. Pol mona ti je že napisalo, da si kura, zdej se boš pa na njo spravljala, oddaj pritožbo. Ustno, da bojo meli o tebi podatke, da boj tud oni vedli kira jih je. be. To pa ne upaš?

Naš poštar pa nese pošto sosedi, ki je starejša in bolehtna.

Pa kaj ti ni jasno? Kako naj jaz vem, da je poštar, da bi šla dol? Lahko bi se vsaj oglasil. Kaj ku.rac ima ona pravico se ne oglasit, jaz bi pa morala zastonj hodit dol? Saj ga v tem času, ko pridem dol itak ni več. Halo??????? Naj potem sploh ne zvoni pa naj pusti listek. Problem rešen.
[/quote]Maš besednjak kot en star pijanc 😂

Da ne bo kter od vas pametnjakovicov spet blokiran na MON-u pol bote pa spet jokcal 🤣🤣🤣

Saj te razumemo. V tvojih krajih še niso jemali domofona, zato nimaš pojma, čemu je namenjen in kako se uporablja. Saj baje je debilom pol oproščeno in so nebesa njihova, tako da ti nekaj tolažbe vseeno ostane.
[/quote]
Vse si že pomešala, gre za poštarja. Ti pa rabiš psihiatra in zelo močna zdravila.

New Report

Close