Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kaj je s temi poštarji

Pa kaj je s temi poštarji

A je to slučajno ista, ki ni znala z best sekreta gat naročit in je bila pošta kriva? 😁

Naj misli kar hoče, hoče pa svoj prav. Btw, za “indijski tulipan” še to, listek je napisan na roke, s kulijem oziroma je vpisano, ura, datum, itd., tega itak ne more računalniško in sprintano, saj ne ve kdaj bo pri meni pozvonil.
A ja, pa nisem nobena babica in nič si ne domišljam. Poštar je bil, je zvonil, ker se je to zgodilo že večkrat in vsakič je bil v takem primeru listek. Ne bi bilo listka če ne bi bil poštar.
In kaj imate nekateri od tega, da se vsajate in pametujete? A ste vi mogoče ta poštar in se ven vlečete?
Če bi najprej pozvonil in potem razdelil pošto v kaselce bi lahko v tem času jaz prišla dol. Ampak on je najprej delil, tudi listek in potem pozvonil in odšel.
[/quote]

Listek je najverjetneje napisal na pošti. Če želiš popraviti situacijo pojdi za njim do naslednjega vhoda in zahtevaj pošiljko.

Zvoni v blokih zato, da lahko pride do nabiralnikov in tam pusti listek. Seveda paketa nima s seboj. Nato pa naj gredo poslušne ovčke same na pošto in tam čakajo vsaj 45 minut, ker na pošti nimajo normalnega sistema razvrščanja. In se po možnosti nato ovčke še okužijo.

Mi pa imamo novega poštarja, ki nam če nas ni doma, pošiljke, ki ne gredo v nabiralnik pušča kar na vrhu nabiralnika, tako da jo lahko vsak vzame. Sem že parkrat tako našla svojo, ko sem šla mimo, pa vidim obloženo debelejšo kuverto gor…pogledam in moje, WTF. ???
Do sedaj ene pošiljke nisem dobila, je bila poslana začetek decembra, navadno tako da ni sledilne številke. Sem mislila, ker je bil december in čas praznikov ter so bili zabasani, da se je mogoče izgubila kje pri njih, zdaj pa razmišljam, da je mogoče napaka poštarja, ker jo je zgoraj pustil in mi jo je mogoče kdo od stanovalcev ukradel. Nas je čez 100 v bloku in se dogajajo tudi take stvari, tako da… je pa čisto mimo tak način, kako dokazati da nisi prejel in da ti je ni vročil v roke…

Sploh mu nisem odprla, ko sem se oglasila na domofon in pogledala na stopnišče ga že ni bilo več. Bilo pa je to mogoče največ 15 sekund od zvonjenja, ko sem pogledala na stopnišče, in 5 sekund, ko sem se oglasila. Se pravi je on že razdelil šele potem pozvonil meni.

Sploh mu nisem odprla, ko sem se oglasila na domofon in pogledala na stopnišče ga že ni bilo več. Bilo pa je to mogoče največ 15 sekund od zvonjenja, ko sem pogledala na stopnišče, in 5 sekund, ko sem se oglasila. Se pravi je on že razdelil šele potem pozvonil meni.
[/quote]
Dokler imate le vedno iste posamezne babe s poštarji in pošto težave, vse pohvale pošti. Tistih tvojih 15 sekund je lahko trajalo tudi več kot uro.😁


Vse si že pomešala, gre za poštarja. Ti pa rabiš psihiatra in zelo močna zdravila.
[/quote]

Revček, toliko časa si rabil, da si se spomnil, kaj bi “pametnega” odgovoril?:D:D:D

Jp, gre za poštarja in viharnega, ki oba ne vesta, kako se uporablja domofon. Oz. prvi se dela, da ne ve, drugi pa očitno dejansko ne ve.

Revček, toliko časa si rabil, da si se spomnil, kaj bi “pametnega” odgovoril?:D:D:D

Jp, gre za poštarja in viharnega, ki oba ne vesta, kako se uporablja domofon. Oz. prvi se dela, da ne ve, drugi pa očitno dejansko ne ve.
[/quote]In ti revica si cel dan čakala da se prikaže?


Dokler imate le vedno iste posamezne babe s poštarji in pošto težave, vse pohvale pošti. Tistih tvojih 15 sekund je lahko trajalo tudi več kot uro.😁
[/quote]

Nekdo kot si ti, ki prejme dve pošiljki v celem letu, ima bolj težko težave s pošiljko 🙂

Nekdo kot si ti, ki prejme dve pošiljki v celem letu, ima bolj težko težave s pošiljko 🙂
[/quote]
Saj bo, se boš moralo potolažit.😁


Saj bo, se boš moralo potolažit.😁
[/quote]

Pa še takrat je bentil haha. Se spomnim je limal fotke, kako ni pošiljke in kako je Pošta Slovenije katastrofa.. vsaj mislim, da je bila PS.

https://youtu.be/LftpS5_W29c


Dokler imate le vedno iste posamezne babe s poštarji in pošto težave, vse pohvale pošti. Tistih tvojih 15 sekund je lahko trajalo tudi več kot uro.😁
[/quote]

… kdo rabi psihiatra. Bedak. Provokator.

Toooo Miki, udri !!! opa

Domnevam da živiš v mestu, ker si torej v nekem bloku in ti kao mulci tudi zvonijo. Torej v čem je problem? Pošta je nedaleč stran od tebe, ti boš obula adidaske in lepo se sprehodila do pošte. je tako? Je. Vidiš. Boš imela nekaj šretov lepo po svežem zraku in boš zdrava. Nehaj srat po vsem. Nehaj. Poštar pozvoni ja, potem maš pa dol za pridet. Kaj bo on k tebi gor na vrata hodil, da bo gospa v plašču sredi dneva odprla? Babje zmešano
[/quote]

Pa daj ka ne vidiš da je to ena od tistih gospodinj ki si 3krat na dan čakre odpirajo zraven pa jejo čokoladne kekse s kapučinom in normalno da rabi več časa da pride do domofona gospa pa verjetno še cela zadihana ker ma očiščena 120 kil. Se poštar ne bostal ko mutav celo dopoldne zram domofona da se bojo gospa oglasili.
Pa verjetno ji res ne bi škodil sprehod do pošte še mal bi si preluftala možgane če jih seveda sploh ima

Pa daj ka ne vidiš da je to ena od tistih gospodinj ki si 3krat na dan čakre odpirajo zraven pa jejo čokoladne kekse s kapučinom in normalno da rabi več časa da pride do domofona gospa pa verjetno še cela zadihana ker ma očiščena 120 kil. Se poštar ne bostal ko mutav celo dopoldne zram domofona da se bojo gospa oglasili.
Pa verjetno ji res ne bi škodil sprehod do pošte še mal bi si preluftala možgane če jih seveda sploh ima
[/quote]

Ja vidm ja… Brezveze da jim trobim, to je vse pod kritko

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Sploh mu nisem odprla, ko sem se oglasila na domofon in pogledala na stopnišče ga že ni bilo več. Bilo pa je to mogoče največ 15 sekund od zvonjenja, ko sem pogledala na stopnišče, in 5 sekund, ko sem se oglasila. Se pravi je on že razdelil šele potem pozvonil meni.
[/quote]

POTEM PA POJDI ZA NJIM IN MU RECI ZA POŠILJKO! Potem ti bo končno jasno da tvoje pošiljke ni imel sploh s seboj. Potem se lahko pritožiš na pošto.

POTEM PA POJDI ZA NJIM IN MU RECI ZA POŠILJKO! Potem ti bo končno jasno da tvoje pošiljke ni imel sploh s seboj. Potem se lahko pritožiš na pošto.
[/quote]

Imel je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ne gre za paket, niti pismo. Ampak za nakazilo.

Imel je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ne gre za paket, niti pismo. Ampak za nakazilo.
[/quote]

Potem pa ni nakaznice vzel s seboj, v čemu je razlika? Kako veš da je imel?

Pa kaj ti ni jasno? Kako naj jaz vem, da je poštar, da bi šla dol? Lahko bi se vsaj oglasil. Kaj ku.rac ima ona pravico se ne oglasit, jaz bi pa morala zastonj hodit dol? Saj ga v tem času, ko pridem dol itak ni več. Halo??????? Naj potem sploh ne zvoni pa naj pusti listek. Problem rešen.
[/quote]
Verjetno pozvoni vsem katerim bi moral osebno vročiti pošto.
In vsem se ne more oglasiti.
Pozvoni in naprej razdeli pošto in gre naprej.

Ja seveda. Saj vedno nekaj “pozabi”. Enkrat nima posterminala, enkrat nima paketa,… zakaj pa potem zvoni? Saj listek bi dobila tako ali tako. Naslednjič naj tudi položnice pozabi pa naj jih on še plača.

Ti je že bilo obrazloženo zakaj. Zato da se ne moreš pritoževati na pošto da ti ni zvonil. Tudi ti je bilo objasnjeno kako najbolje postopati. A se s steno pogovarjamo ali kako? Bevskanje v prazno na forumu ni rešitev problema, oditi za njim in zahtevati pošiljko je. Eventuelno pritožba na AKOS. Dokler boš ovca jokala in nič naredila, te bo poštar jebal v glavo.

Ti je že bilo obrazloženo zakaj. Zato da se ne moreš pritoževati na pošto da ti ni zvonil. Tudi ti je bilo objasnjeno kako najbolje postopati. A se s steno pogovarjamo ali kako? Bevskanje v prazno na forumu ni rešitev problema, oditi za njim in zahtevati pošiljko je. Eventuelno pritožba na AKOS. Dokler boš ovca jokala in nič naredila, te bo poštar jebal v glavo.
[/quote]

🤣🤣🤣 Kako bodo pa na pošti vedeli, da je poštar zvonil? Ali pa, da mogoče ne dela zvonec? Pa saj ni edina. Saj to se dogaja povsod, vedno. Tudi pri nas velikokrat recimo nima pos terminala. Pa pri sosedih tudi ne. Če recimo nima pos terminala ga nima za nikogar ali pa enim laže. Saj to, da poštar zajebava v glavo dokler kaj ne narediš je njegova nepoštenost. To da nekdo zajebava v glavo zato “ker lahko” je njegov bolan karakter.

Lahko ti povem iz izkušenj, 9 let na pošti. Nekateri niso za poštarja, mogoče si imela še to nesrečo, da je bil kakšen študent. To menjavanje ljudi iz terena na teren je zaradi tega, da sorry izrazu, jebanju ljudi. Se navadiš na teren, spoznaš že mal ljudi in oni tebe, pa te vržejo na drug teren. Poznal sem dost terenov, bil na 4 poštah pa nisem bil vreden nič. To kar je on naredil, jest nisem nikol. Je pa bila situacija, ko sem zvonil, čakal nekaj časa, napisal listek in odšel naprej, po 1 uri me pokliče šefica in reče, da nisem zvonil, da naj grem še enkrat nazaj in oddaj tisto pošiljko. Ok in pol je blo tako, da sem šel nazaj, pozvonil, pride ven in sama prizna, da se je zlagala šefici, da nisem zvonil, ker se je tuširala pa ni mogla pridt ven. Tud taki primeri so z strankami. Sem rad delal s strankami, ni blo to vzrok, zaradi tega da sem dal odpoved. Vzrok je bil mobing na pošti, delal veliko, uničil si življenje, domov sem prišel uničen, dopusta poleti nisem imel nikoli, ker nimam otrok, nadur sem imel vsako leto čez 200 ur, plačanih na koncu 30, koristit jih nisem mogel. Kakšen dan je bila norišnica od tistih bedastih reklamah, ja in to je blo treba zložit, ni blo stroja, da bi zmetal reklame skupaj. Svetujem ti, pokliči na pošto, da ti nej še enkrat prinese, sam bodi doma in ga počakaj pred vhodom, boš takoj vedla al je študent al en butl poštar, k ne upa govort. Do stranke sem bil vedno prijazen pa tud če stranka ni bila prijazna do mene. Sam v 9 letih so ble bolj pozitivne stranke kot pa negativne, se pa seveda najdejo. Lohk še velik zgodbic povem, to je blo bolj k ne na kratko 😊

Lahko ti povem iz izkušenj, 9 let na pošti. Nekateri niso za poštarja, mogoče si imela še to nesrečo, da je bil kakšen študent. To menjavanje ljudi iz terena na teren je zaradi tega, da sorry izrazu, jebanju ljudi. Se navadiš na teren, spoznaš že mal ljudi in oni tebe, pa te vržejo na drug teren. Poznal sem dost terenov, bil na 4 poštah pa nisem bil vreden nič. To kar je on naredil, jest nisem nikol. Je pa bila situacija, ko sem zvonil, čakal nekaj časa, napisal listek in odšel naprej, po 1 uri me pokliče šefica in reče, da nisem zvonil, da naj grem še enkrat nazaj in oddaj tisto pošiljko. Ok in pol je blo tako, da sem šel nazaj, pozvonil, pride ven in sama prizna, da se je zlagala šefici, da nisem zvonil, ker se je tuširala pa ni mogla pridt ven. Tud taki primeri so z strankami. Sem rad delal s strankami, ni blo to vzrok, zaradi tega da sem dal odpoved. Vzrok je bil mobing na pošti, delal veliko, uničil si življenje, domov sem prišel uničen, dopusta poleti nisem imel nikoli, ker nimam otrok, nadur sem imel vsako leto čez 200 ur, plačanih na koncu 30, koristit jih nisem mogel. Kakšen dan je bila norišnica od tistih bedastih reklamah, ja in to je blo treba zložit, ni blo stroja, da bi zmetal reklame skupaj. Svetujem ti, pokliči na pošto, da ti nej še enkrat prinese, sam bodi doma in ga počakaj pred vhodom, boš takoj vedla al je študent al en butl poštar, k ne upa govort. Do stranke sem bil vedno prijazen pa tud če stranka ni bila prijazna do mene. Sam v 9 letih so ble bolj pozitivne stranke kot pa negativne, se pa seveda najdejo. Lohk še velik zgodbic povem, to je blo bolj k ne na kratko 😊
[/quote]Zanimivo. Povej še kakšno zgodbico.

New Report

Close