Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kaj vam je s to kemoterapijo zadnje čase?

Pa kaj vam je s to kemoterapijo zadnje čase?

Skoraj vsak dan post o škodljivosti kemoterapije, teorijah zarote, načrtnem “ubijanju” onko bolnikov … ne pravim, da je kemo ok, se pa vsak sam odloči. Jih pa kar nekaj poznam, kljub diagnozi po kemo živijo še naprej povsem običajno.

Ne berem tiste teme, sem pa prebrala eno zelo zanimivo in dobro knjigo pisateljice Anne Boyer: Trdoživa, ki govori prav o tem. Je znanstvena, zapomnila sem si recimo, kako je morala jemati zdravila, ki se ne razgradijo in potem pride to v pitno vodo in kako ji je žal, da ljudje potem to uporabljajo. Nekaj v tem smislu. Je še veliko drugih zanimivih dejstev v knjigi, a to sem si najbolj zapomnila. Na koncu knjige ali že celo vmes sem jokala.

Vsaka kemoterapija pomeni smrt. rak se vrne prej ali slej. Bolniki običajno živijo dlje, če se ne udeležijo kemoterapije.

Zakaj je kemo postala tema? Ker kovid cepiva povzročajo pravo epidemijo rakastih obolenj.

Verjemite v stroko in znanost!

Odgovor na objavo uporabnika
onko586, 29.03.2024 ob 16:30

Vsaka kemoterapija pomeni smrt. rak se vrne prej ali slej. Bolniki običajno živijo dlje, če se ne udeležijo kemoterapije.

Zakaj je kemo postala tema? Ker kovid cepiva povzročajo pravo epidemijo rakastih obolenj.

Verjemite v stroko in znanost!

Stoka ima rešitev za vsak problem.

Za problem, ki ga sama ustvari.

Brez denarja ni stoke in zato se denar mora obračat.

New Report

Close