Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kje zaboga ste vsi danes?

Pa kje zaboga ste vsi danes?

A ste res vsi našemljeni,vraga?
Pejte se solit!
Sp

Evo maškarca je tu, sem lep sonček veš????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne maram maškar in pika!kako naj pa vem,da si ti res moj Sonček?
dokaži!
Sp

Čutiš, tako sem vroča, pa čeprav sem že zdavnaj zašlo…
Evo cmoka, sem te pogrešala, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja vroč je lahko marsikdo!da nisi mogoče župa?
ta prav sonček mi drugače dokaže,da je res on..
Sp

Ne izzivaj, taprav sonček sem in pika, ali hočeš da grem drugam???
Ali me nisi nič pogrešal danes celi dan???
Lep si, ali ves to, ko si takole razigran!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kam drugam?saj si cel dan bil “drugam”
pogrešal? PA ŠE KAKOOOOOOOOOOOOO!
lep pa nisem,ker sem iz****n in neobrit,pa še stuširat se moram,pa koga spodit s kavča,da bo prostor zame,pa še…..

ja bo treba vsak dan po malem seksat in bo skozi lepo in ne bos z……, kot pa enkrat na dva mesca…in si potem ves fuc…
Kaj pa bo ljubica rekla???Si njo tudi popedenal???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne draži Sonček!
Ljubica je šla z neko moško(!) družbo nekam srat.No,saj tolk poštena je bila,da je povedala,sam če me pa prevara,pol bom pa res….žalosten!
Tko!
Nemara pa si res Sonček!
recimo da si lepa
Sp

Ja tole zna bit pa nevarno, da ti ljubica uide, pa nisi nic ljubosumen???
Ja varas ti, vara ona in to je to in nič bit žalosten!

In lepa sem in sonček tudi, pa če se strinjaš ali ne!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jp, danes se res ni kaj dosti dogajalo v tej štalci… Razbojnika ni, Razota ni, Aria in Sharkus sta u kožuhih, Žverka je s telebajski, ipd.

Pismo, si me zrajcal prej… ma ne morm še iz hiše ku imam mokre lase in še ne smem ven (pravi mama)…

papa

Ma veš kaj!Jaz svoji ljubici zaupam bolj kot sam sebi.Ljubosumen načeloma nisem bil nikoli,če pa jo že zasrbi,naj si pa postreže,pa čeprav bo to kanarček,jebi ga!
Nemara,da postajaš lep šele zdaj,ko si že za hribi……….
Sp

Ej, pa ne verjamem da nisi ljubosumen, če imas nekoga rad, moras biti vsaj malcek ljubosumen, za zacimbico , da je potem vse se bolj hot…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Odvisno kaj tista oseba počne….
Na Sonce ne morem bit ljubosumen,ker je samo eno,mar ne?
Sp

Evo, spet te uganke, jaz te sprasujem o tvoji ljubici in da ne verjamem, da nisi nic ljubosumen, ti meni o soncku, pa kje si ti, tam pri maskarcah ali kje???Tale seks ti ni povzročil samo zadovoljstva v spodnji glavici, tu v zgornji pa se tudi nekaj meša…

Si kaj moj???cmoka! Ja sonce naj bi bilo samo eno, ampak jaz sem tudi soncek, kaj pa sedaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čuješ Sonči,spodnja glava(ne glavica) je malo razboleta danes tako,da mora zgornja ta glavno delo opravit!
Tvoj?pha,še luno so oblaki zakrili,jaz sem od žene in od ljubice(redosled ni nujno pravilen),ti si pa ne delaj utvar!
In moja ljubica,če te že tako zanima,je lepa,prelepa,tako je nežna,rrazumevajoča…več pa ne povem,ker te en drekec pekec briga.Ona je moja in ne tvoja!
Sp

Ja , ja kar tolaži se s tem, da je lepa, pa tvoja in ne moja, pa si ti prepričan v to??? pa da si jaz delam utvare…se že smejim, veš to???
Jaz mislim, da je ljubica samosvoja in tvoja bolj drekec pekec, da veš, ali pa se motim, ne vem, ves ti, si preprican u to, da je res tako tvoja????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja sem!Ker če ne mi ne bi glih zdaj pisala mail!!!!
rad jo imam,ko me tako prenaša.
Ma tud ti si lepa!
Sp

New Report

Close