Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pa ljudem se je zmešalo

pa ljudem se je zmešalo


Ali se delaš neumnega ali si neumen? Razmišljati drugače od uradnih verzij ni narobe, je popolnoma sprejemljivo in koristno.
Nagovarjati, ščuvati in izkoriščati ljudi pa ni prav. Torej podpiraš sektaše?
Razmišljajo izven okvirjev, naščuvajo labilne ljudi, jim poberejo vse in večkrat se to konča tragično?
Veš koliko nasilja, zlorab in tatvin se dogaja v imenu tega?
[/quote]
Omejen sem, ker ne vem katero sekto in kakšno ščuvanje imaš v mislih, ki se nanaša na dotično temo.
Bodi bolj specifična, ker vsaka sekta in ščuvanje še ni zločin, kot to hočeš povedati.


In po tvojem je edina politična aktivnost ustanovitev stranke?
[/quote]

Lahko ustanoviš tudi versko sekto, revolucionarno gibanje ali teroristično organizacijo s političnimi cilji in izvedeš državni udar. Prepusti se domišljiji. Od samega čvekanja po internetu in čakanja, kako se bo pojavil nek odrešenik, pa ne bo nič.

Kaj bi ti zdej rad?
A sam veš? Ker meni ni jasno. Kje jaz kaj prepovedujem? Samo pravim, da ni nedolžno, kar res ni, dokler vlači na kup naivne ljudi in jim pere možgane. Tudi menim, da je zrelo za nadzor, ker ljudje pri takih zadevah praviloma izgubijo veliko denarja, nekateri pa tudi življenja.
Pri masovnih samomorih v Ameriki so šle cele družine, otroci, vsi. Pri nas je bila znana “ašter komanda”, zaradi katere so ljudje ostali na cesti.
Tale tukaj prepričuje ljudi, da smo sredi 3. svetovne vojne – v vojnah so pa malo drugačne zakonitosti – če v to prepričaš dovolj ljudi, imaš s*anje tu.
Na koncu vedno nastradajo drugi, nedolžni, zavedeni. Tale bo poniknil in briga ga.
[/quote]

Je plačan zato, da izkrivlja pravo resnico ali pa je sam žrtev manipulacije….Škoda, ker se namenoma izkrivlja resnico.


Omejen sem, ker ne vem katero sekto in kakšno ščuvanje imaš v mislih, ki se nanaša na dotično temo.
Bodi bolj specifična, ker vsaka sekta in ščuvanje še ni zločin, kot to hočeš povedati.
[/quote]
Seveda ni vse isto. In tudi nisem napisala, da je vse isto. So pa stvari, pri katerih moramo moramo biti previdni. Manipulacija lahko pusti grozne posledice, pa naj bo to verska ali politična.

Lahko ustanoviš tudi versko sekto, revolucionarno gibanje ali teroristično organizacijo s političnimi cilji in izvedeš državni udar. Prepusti se domišljiji. Od samega čvekanja po internetu in čakanja, kako se bo pojavil nek odrešenik, pa ne bo nič.
[/quote]
In daj mi nasvet, kaj od tega si ustanovil ti?


Seveda ni vse isto. In tudi nisem napisala, da je vse isto. So pa stvari, pri katerih moramo moramo biti previdni. Manipulacija lahko pusti grozne posledice, pa naj bo to verska ali politična.
[/quote]
To je res. samo poglej kaj se zadnje čase dogaja v medijih. Ena sama ogromna globalna manipulacija, laži, cenzura…Sponzorirani članki o cepivih….
Raziskave kažejo, da še nikoli v zgodovini interneta ni bilo tolikšne cenzure in manipulacije.
Namen interneta je bil, da bo to neodvisen medij. A je na žalost izgubil svojo neodvisnost in postal podaljšana roka korporacij in psihopatskih politikov, ki zlorabljajo ljudi za svoje politične in pohlepne cilje.

Je plačan zato, da izkrivlja pravo resnico ali pa je sam žrtev manipulacije….Škoda, ker se namenoma izkrivlja resnico.
[/quote]

Vse je možno.
Sploh na fb in podobnih omrežjih se pojavljajo organizirane skupine (od koga in zakaj ne bi vedla) , ki “sortirajo” uporabnike glede na naivnost in dojemljivost za manipulacije. vse tiste slikice otročka “joj, imam raka, pa ne bom dobil nobenega všečka” in podobna navlaka, tega je čisto preveč za naštevanje, je namenjena temu. Merijo, koliko se da vplivat na folk, s čim in kako, kaj najbolj deluje. Seveda so tudi bolj subtilni načini, verjetno sem tudi jaz že kdaj nasedla nanje, nič se ne delam pametne.
Tale model bi bil recimo že bolj skrajna varianta manipluranja, ampak kot vidimo, se še vedno najdejo ljudje, ki so čist navdušeni nad njim.


In daj mi nasvet, kaj od tega si ustanovil ti?
[/quote]

Zakaj pa jaz? Jaz se nimam za bolj sposobnega od teh, ki so na oblasti. Ti se imaš. Ti pametuješ, kaj bi moralo biti in kaj ne. Torej izvoli v akcijo uresničevanja.


To je res. samo poglej kaj se zadnje čase dogaja v medijih. Ena sama ogromna globalna manipulacija, laži, cenzura…Sponzorirani članki o cepivih….
Raziskave kažejo, da še nikoli v zgodovini interneta ni bilo tolikšne cenzure in manipulacije.
Namen interneta je bil, da bo to neodvisen medij. A je na žalost izgubil svojo neodvisnost in postal podaljšana roka korporacij in psihopatskih politikov, ki zlorabljajo ljudi za svoje politične in pohlepne cilje.
[/quote]
Se popolnoma strinjam, slej ko prej se vsaka stvar spridi in se izkoristi. Bombardiranje z vseh koncev, človek več ne ve kaj je laž, resnica, dejstvo, fikcija… Človeštvo je kakor je, na žalost.

Zakaj pa jaz? Jaz se nimam za bolj sposobnega od teh, ki so na oblasti. Ti se imaš. Ti pametuješ, kaj bi moralo biti in kaj ne. Torej izvoli v akcijo uresničevanja.
[/quote]
Kje sem jaz napisala kaj bi moralo biti? Napisala sem, da trenutno stanje ni za nikamor, ne pametujem pa kako bi moralo biti. Takole sigurno ne. In že to je nekaj, da se zavedamo, da takšno stanje ne vodi nikamor. Rešitve pa bi morali na volitvah iskati skupaj – ne pa vsak ustanoviti svojo stranko – absurd.


Kje sem jaz napisala kaj bi moralo biti? Napisala sem, da trenutno stanje ni za nikamor, ne pametujem pa kako bi moralo biti. Takole sigurno ne. In že to je nekaj, da se zavedamo, da takšno stanje ne vodi nikamor. Rešitve pa bi morali na volitvah iskati skupaj – ne pa vsak ustanoviti svojo stranko – absurd.
[/quote]

No, tole je pa tipična kavčarska izjava: ni dobro, kar imamo, moralo bi biti nekaj drugega, ne vemo pa, kaj bi moralo biti. Nimamo nobenih idej, ampak rešitev je v volitvah, v katere drugače ne verjamemo, ker ne prinesejo nobenih sprememb.

No, tole je pa tipična kavčarska izjava: ni dobro, kar imamo, moralo bi biti nekaj drugega, ne vemo pa, kaj bi moralo biti. Nimamo nobenih idej, ampak rešitev je v volitvah, v katere drugače ne verjamemo, ker ne prinesejo nobenih sprememb.
[/quote]
Ne, to je tvoja kavčarska izjava. V demokraciji, če bi to res ljudje jemali kot demokracijo, bi se državne stvari urejale na volitvah.
V takšnih Butalah pa pač to ne gre, ker je edini odgovor, ko pokažeš nezadovoljstvo, da ustanovi stranko, če si dovolj pameten.
Ljudstvo noče prevzemati odgovornosti za ničesar, posledica je da je takšna tudi politika.


Ne, to je tvoja kavčarska izjava. V demokraciji, če bi to res ljudje jemali kot demokracijo, bi se državne stvari urejale na volitvah.
V takšnih Butalah pa pač to ne gre, ker je edini odgovor, ko pokažeš nezadovoljstvo, da ustanovi stranko, če si dovolj pameten.
Ljudstvo noče prevzemati odgovornosti za ničesar, posledica je da je takšna tudi politika.
[/quote]

Kakšne državne stvari naj bi se urejalo na volitvah? Od kdaj so volitve namenjene urejanju zadev? In da nezadovoljne skupine, ki imajo ideje, ustanovijo stranko, je povsem legalen in legitimen demokratičen odgovor na situacijo.

Kakšne državne stvari naj bi se urejalo na volitvah? Od kdaj so volitve namenjene urejanju zadev? In da nezadovoljne skupine, ki imajo ideje, ustanovijo stranko, je povsem legalen in legitimen demokratičen odgovor na situacijo.
[/quote]
Zame to, kdo vodi vlado je stvar državnega pomena, ki vpliva na vse nas. Vpliva na vse tri veje oblasti, torej vpliva tudi name, nate itd.
Je pa pa res, da so pri nas volitve in čas pred njimi ter po njimi samo še maškarada?
In če se nebi urejale stvari državnega pomena, kaj pa se potem sedaj tako skače v zrak, ko je jajo premier?

Tale je pa ziva sramota svojemu ocetu!
Garant ga je delal postar!
[/quote]

Poštar ga ni delal, ker je tako podoben svojemu očetu, da ne bi mogel bit bolj. Sem ga inštruirala, pa je malo “mejen”, tako, da…

Tip je total usekan

PRIPRAVE NA GESARO IN ZAČETEK NOVE DEMOKRATIČNE REPUBLIKE AMERIKE

ZA VSE ZASPANCE IN DVOMLJIVCE in vse tiste, ki še vedno mislite, da je Q, GESARA, tretja svetovna vojna in celotno delovanje predsednika Donalda Trumpa samo teorija zarote in pravljica brez konkretnega ozadja, vam sedaj zastavljam zelo pomembno vprašanje?

ALI BI ZNALI POVEDATI, KATERO ZASTAVO OBEŠAJO NA KONGRES?

Verjamem, da vas večina ne prepozna te zastave.
Dosedanja zastava, ki ima razpršene zvezdice v modrem kvadratu, je zastava satanistične kabale in ta zastava je vezana na korporacijsko pogodbo in je bila umaknjena, ker ZDRUŽENE DRŽAVE AMERIKE kot korporacija, ne obstajajo več.
PRAVA AMERIŠKA ZASTAVA IMA V MODREM KVADRATU ZVEZDICE V OBLIKI KROGA.
To je zastava DEMOKRATIČNE REPUBLIKE AMERIKE iz leta 1776 IN TO JE ZASTAVA, KI BO ODSLEJ PLAPOLALA NA VRHU BELE HIŠE, KJER BO DONALD TRUMP LAHKO PREDSEDNIK ŠE NADALJNIH 8 LET – torej dva mandata po štiri leta, prvi mandat se ne šteje, ker je bil oddelan v korporacji ZDA).

LEP VEČER IN VELIK OBJEM VSEM SKUPAJ.

Napisal: Matej Rotovnik
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Matej Rotovnik vsem sporoča, da se je “preselil” na MEWE:
mewe.com/i/matejrotovnik

ZDA bi bilo itak treba razparcelirati na posamezne zvezne drzave, da bi zgubile svojo prevlado v svetu. Enako bi bilo treba narediti s Kitajsko in drugimi drzavami, ki imajo vec kot kaksnih 20 milijonov ljudi. Bi bilo hitro manj vojn.

Sem kar naklonjena raznim teorijam zarote in verjamem, da kjer je dim, je tudi ogenj. Je pa Rotovnik res skrajen, a ni edini. Poznam nekaj ljudi, intelektualcev – naravoslovcev, ki so tudi verjeli v večino tega, kar je oznanjal on, a iz drugih virov. Tudi sama sem do neke mere verjela in čakala, da se uresničijo napovedi. Pa se ni zgodilo nič, datume ključnih razkritij so sproti prestavljali. Moram pa reči, da mi je bilo v času korone kar v uteho razmišljanje, da se rojeva novi in boljši svet.

Tip je trol ali pa je faca ki služi na naivnih ljudeh.Se tudi njemu krčijo možgani ali pa služi na naivnih ljudeh.Je pa lepo spremljat koliko ljudi je vedno bolj naivnih in pod nivojem opic.

Naivnim opicam pa ne zna razložit kake oblike je zemlje,koliko je dolga,zakaj lahko s prostim očesom kot tudi s teleskopom vidiš postajo ISS,žarnica je tudi majhna ko pa sveti pa je svetloba velika.Zakaj žarnice ne vidiš na 100 metrov,ko pa jo prižgeš pa vidiš svetlobo,on vidi oblake za soncem,jaz jih ne vidim,vidim pa vsak mesec drug horoskopsk znak za soncem.Govori o piramidah,stonehenge,ne pove pa zakaj so bili narejeni,kdaj so bili narejeni in kaj predstavljajo.Ne pove kaj je great year.Primerja na milijarde let oddaljene galaksije,katera svetloba rabi milijarde let,da pride do nas in nekaj kar vidimo danes,je ta pozicija bila pred miljardi leti.

 

Planeti ki so nam blizu,nikoli niso na istem mestu in če sem lani videl saturn in jupiter moram danes gledat v popolnoma drugo stran neba.Tudi ostale galaksije,zvezde na nebu niso nikoli na istem mistu.Se spreminjajo.Tudi horoskospki znaki nikoli niso na istem mestu.

 

Zemlja je za njega ravna,ne pove pa kake oblike je.Je v obliki križa,Davidove zvezde,tpkovnice – ker imamo gore,nekdo je kavo polil in imamo blato,drugje je nekdo polil vodo čez tipkovnico,ali pa zgleda naš planet kot polulan kakec nepravilne oblike?

 

Govori o številkah 33,666,nima pa pojma o Fi,Pi in da se zato to vse pojavlja,ker ljudje želijo meti vse povezano z astrologijo,egiptom in zato imajo te številke na svojih zastavah,logotipih,znamkah,…

Veliko govori,nič ne pove.

 

Ti ljudje ki mu sledijo pa gledajo samo tla in v telefon in ne gledajo v nebo da bi videli kake neumnosti kvasi.

Faaaak!  Sem si to zdaj od blizu pogledala…

Tip je nevarno nor. Genialni idiot.
Kolikor ima sledilcev, vsem je treba častit enosmerno v Ameriko, če nočejo, pa s kladivom po glavi in potem vreči čez rob ravne Zemlje.
Uf, zadnja faza.

Odgovor na objavo uporabnika
smreka863, 01.03.2024 ob 19:17

ZDA bi bilo itak treba razparcelirati na posamezne zvezne drzave, da bi zgubile svojo prevlado v svetu. Enako bi bilo treba narediti s Kitajsko in drugimi drzavami, ki imajo vec kot kaksnih 20 milijonov ljudi. Bi bilo hitro manj vojn.

A ZDA nimajo zveznih držav? Afrika ima prevlado v svetu, ker je toliko držav v Afriki? ( https://youtu.be/LvKONiRHgkU?si=qpUZznU2Soa436OY )

Tp so pač neumnosti, razni teoretiki zarot kot je ROBI9 in razne naivne CrazY FroG, ki jim nasedajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni edini, 01.03.2024 ob 19:50

Sem kar naklonjena raznim teorijam zarote in verjamem, da kjer je dim, je tudi ogenj. Je pa Rotovnik res skrajen, a ni edini. Poznam nekaj ljudi, intelektualcev – naravoslovcev, ki so tudi verjeli v večino tega, kar je oznanjal on, a iz drugih virov. Tudi sama sem do neke mere verjela in čakala, da se uresničijo napovedi. Pa se ni zgodilo nič, datume ključnih razkritij so sproti prestavljali. Moram pa reči, da mi je bilo v času korone kar v uteho razmišljanje, da se rojeva novi in boljši svet.

In taka neintelektualna preprosta kot si ti si šla meni pametovati? Meni???!!! 😀 😀 😀

New Report

Close