Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PA MI SMO ZMAGOVALCI, CARJI, NAJBOLJŠI

PA MI SMO ZMAGOVALCI, CARJI, NAJBOLJŠI

Nisem omejen nacionalist!… Samo sem vesela, da Slovenijo končno spozna svet.
Da ne bodo govorili, da je to Slovakija…..Sa veste.

Jah, očitno ste najbolj glasne babe, ki nikoli ne spremljate fuzbala…pol so pa “naši” kar naenkrat carji…
Če bi gledale enkrat finale lige prvakov al pa današnjo tekmo, najbrž ne bi znale razločit kvalitete od podna…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tale tekma ni bla zgolj “poraz” Russije….Nekaj je na tem, težko verjamem da so Rusi “slabo odigrali” tekmo. Raje bi rekla, da so pustili SLO zmagati. Ker so v nogometu Rusi so res CARJI in so najboljši, ker so asi.
Spomnite druge svetovne vojne, kako so Rusi švaba razbili…
Tudi za tem nogometnim “porazom” se skriva sama politika.Vedi si ga, kakšen bo razplet.
Saj veste kako je blo v Moskvi – 2:1
Rusam ne gre za denar oni ga imajo dovolj.In pozna Russijo cel svet.
Samo Slovenija še bo mogla dobro potruditi, da njo spoznajo.
In verjamem, da z veliko truda in poguma bo izborila mesto pod soncem!

Toliko nebuloz, da ne utegnem odgovoriti na vse. Ni se ta tekma igrala na vaškem pikniku, kjer potem drugi strani pustiš zmagati, naj jim bo. Gre za prevelik denar, veš. Čeprav ti misliš, da imajo oni toliko denarja, da ga ne potrebujejo. Gre tudi za ponos. In gre tudi za veselje milijonov in milijonov navijačev, katerim nihče, ki bi lahko zmagal, ne bi privoščil poraza nalaš. Kakšno zvezo ima nocojšnji nogomet z drugo svetovno vojno, mi ni jasno. In ne, pač Rusi niso najboljši v nogometu. Na svetu se najde veliko boljših. Pa mislim, da nima smisla, da ti zdaj razlagam o nogometnih velesilah, ker te to niti ne zanima, pač, hočeš kvasiti bedarije in jih kvasiš.

Pa sej niste resni.
Ena tekma, ena zmaga, pa kar okol padate.
Sploh nismo carji, carji nas čakajo na SP-ju, da nam pokažejo, kako se igri streže.

pa o kakšnih milijonih premaganih vi to govorite?

A jih ni bilo enako število na igrišču?

Seveda sem vesela zmage, ampak igralci so bili enakovredni……………eni seveda boljši in to naaaaašiiiiiiiiiiiiiiii!!

Jaz pa nič ne vem, da bi včeraj zvečer igrala nogomet in celo zmagala, haha.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Pravzaprav ne, ni jih bilo enako število. A nisi gledala tekme?

Ah ta nogomet. Čisto brez veze. Raji pa kruha in iger.

Hm, SP je veliko prepomembno tekmovanje, da bi se uvrstitev kar tako prepustila…

Rusi so sli v tekmo z mislijo na samoumevno zmago. Na naso sreco jih je izdala glava. Fajn :))

Ja, stevilo igralcev je enako (no, vceraj niti ni bilo :)) ), ampak izbor igralcev pa ni enak – mi izbiramo med 2mio ljudmi, Rusi pa med 140mio, kar pa nikakor ni enakovredno.

Meni je vse tole do skrajnosti pomilovanja vredno. Že sploh to kolektivno istovetenje z “MI smo zmagali”.
Ena peščica prešvicanih in ne ravno inteligentnih tipov je drugi peščici prešvicanih in ne ravno inteligentnih tipov uspela zabrisati eno okroglo reč skozi ena vratca.

Z mano to zveze nima. In taka potreba po istovetenju mi je na individualnem nivoju zares višek bebavosti in infantilnosti, nedoraslosti.

Če bi že pristala na nek kao “nacionalni ponos”, bi me MORDA ganilo, če bi bila kaka možnost, da se Slovenijo prepozna po kakem umetniškem ali znanstvenem dosežku, ne pa po peščici prepotentnih nerazgledanih hipertestosteroncev, ki se gonijo po umazani travi.

Res, pomilovanja vredno, da folk ne preseže gonov in teženj po “kruha in iger”, kjer se preko pomilovanja vrednih razlogov (ena žoga leti skozi nek železen okvir) sproščajo najbolj primitivne in agresivne sile v ljudeh. Danes sem komaj v službo prišla, ker sem se bala, da mi bo na razbitinah od steklenic počila guma na kolesu. In to je ta velecenjeni fuzbal – samo izgovor, da lahko folk rjove in daje duška svoji primitivnosti ter potlačeni, nepredelani agresiji.

Bedno in do skrajnosti pomilovanja vredno. In res je žalostno, da folk tako množično pada na to – jasno, odraz zavesti, kakršno imamo, na svetovnem nivoju. Človek je še daleč od neke zrelosti – in dokler bo folk takole bebavil pri fuzbalu, toliko časa bo folk tudi na ostalih področjih bebav. Ko folk ob kakih grozljivih zločinih in stvareh, ki se dogajajo po svetu, vzdihuje “kam gre ta svet”, naj se spomne, da pri fuzbalu ni prav nič drugače, samo “dovoljeno” je in celo spodbujano. Na dan pa prihajajo isti goni, kot so tisti, ki v nas sprožajo odziv zgražanja in “svet je nor”.

Ja, dokler bo fuzbal (ali variacije na to temo) vrhunec, je svet res nor, človek pa neinteligenten.

samo1,

a ti veš koliko ruskih milijonerjev in milijarderjev je bilo včeraj na takmi? Prav zaradi nogmometne tekme so se dali pripelajat, samo za nekaj uric?

Ne rečem, da med njim ni kakšen bebec, ampak vsi ne morejo biti bebavi in neintelignetni. Ker bebci in neinteligentneži nimajo astronomskih bančnih računov.

O cem ti to meni?

Vem, bilo je cca 60 letal, od tega cca 30 privatnih in to ne majhnih.

Nekaj dni nazaj je Slovenija zelo osebno dozivljala nesreco alpinista, nekatere ste(so) bile celo zelo osebno prizadete, ceprav ga niso niti poznale…

Zdaj pac ljudje dozivljajo osebno veselje ob zmagi 11 plus se nekaj ljudi. Ali ni lepse radostiti se ob lepih novicah?
In verjetno ima tudi nekaj zveze s teboj, sicer ne direktne, pac pa posredne, mogoce zelo posredne, ima pa jo. Vsi mi smo koscek enega velikega mozaika in se tako nepomembna stvar ima vpliv na nas in mi na njo.

Sklepam, da si visoko izobrazena in inteligentna oseba. Torej odtisni Slovenijo v svet na podlagi kakega svojega izjemnega dosezka, pa bomo vsi skupaj tudi na tebe ponosni :))

Prišli so Rusi kod CARJI, in odšli kod CARJI….
Lepi, čisti in urejeni, pa še varovali so njih.
A kakšno razdejanje so pustili naši…Kakšno svinjarijo!!!!….
O tem je treba razmisliti!!! In tudi o tem, da glavno besedo bodo mogli reči na SP-ju.
A jo bodo???…Polj so pa res lahko carji. Zdaj bodo mogli dokazati.

Pa za nas je uvrstitev na SP enako kot za Nemce zmaga na SP.
Ljuba dusa, nas je samo 2 mio! Pa kako ti to ni jasno?

“Meni je vse tole do skrajnosti pomilovanja vredno”
Revatti, ti si pomilovanja vreden – sicer so to tvoje besede , pa precej neinteligenten – tudi tvoje besede, saj so inteligentni ljudje preprosti in ne tako naduti. Nadutu se skrivajo za svojo omejenostjo. Pa nehaj mlatit prazno slamo, lepo preskoči post pa bomo vsi srečni, negativcev je že tako preveč.
Bravo Slovenci in vsa Slovenija !!!!

Revatti, v celoti pritrjujem tvojemu mnenju, čeravno zveni v sedanji evforiji precej bogokletno.
Ah,kaj češ vedno sem bil ateist :))))
Če že kruha ni ( oziroma ga je vedno manj), pa imejmo vsaj igre.

Ne lastim si prav nobenih zaslug za to, da je 11 slovenskih državljanov premagalo 11 ruskih državljanov – enako ne delim evforije ob zmagi. Težko razumem, ampak sprejmem dejstvo, da so nekateri ponosni, ker so tamali premagali tavelike.
Zame je bil včeraj srečen dan, ker je stric premagal bolezen.

Jaz sem tekmo gledala, navijala, živčkala….in sem vesela, da so zmagali naši. Sem zelo zadovoljna z igro naših- čeprav jim še manjka. Vsaj tiste samozavesti, ko pridejo pred gol in potem nekaj mečkajo.
Ampak to so podrobnosti v katere se je zdaj v tem trenutku brezveze poglabljati.

V bistvu pa se strinjam s teboj. Liga prvakov…to se tekme, da gate trga. Res. Nogomet na nivoju. Napeto, borbeno od začetka do konca. Ampak to so profesionalni igralci, ki igrajo za velike vsote denarja. In to je druga zgodba…….zdaj ne paše sem. Ok.

Veselimo se, da smo med najboljšimi in da so včeraj “roko na srce” naši imeli popolno kontrolo nad igro. In zmagali.

BRAVO!!!!

Tako je. In če sem v vsakem drugem sporočilu brala o tem, kako zelo veliko je on naredil za vse nas, ko je lazil po gorah, potem so, se opravičujem, tudi ti fantje včeraj veliko naredili za vse nas. Tudi če vam za fuzbal dol visi. SP pomeni denar.

SP v nogometu je najbolj gledano športno tekmovanje. To gleda cel svet, tam je 32 reprezentanc, ne 150, kot na Olimpijadi. To je velika promocija za našo državo, škoda, da enim od vas to zgleda ni jasno.

A dej no?
Kaj pa basket, a zarad udeležbe na SP v basketu (in seveda drugih športih) nas pa ljudje nič ne poznajo in za svetovno nacijo še živimo v Jebivetrju?
Če dobi medaljo naš športnik v za omejence manj atraktivnem športu, kot je nogomet, to ni promocija Slovenije?
Bodo recimo fuzbalerji presegli 12-to mesto košarkarjev izpred treh let?
Bomo videli, kje se bodo športniki bolje odrezali drugo leto – v Turčiji ali v JAR!

Oprosti, ampak nobenega športa se ne gleda toliko, kot se gleda nogomet. In če hočeš promocijo, oprosti, noben met kopja, nobeno smučanje, oprosti, tudi košarka ne, ne pridejo blizu in nikoli ne bodo prišli.

New Report

Close