Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PA MI SMO ZMAGOVALCI, CARJI, NAJBOLJŠI

PA MI SMO ZMAGOVALCI, CARJI, NAJBOLJŠI

PREMAGALI SMO RUSE. MI, DVOMILIJONSKI PRITLIKAVCI SMO DALI VETRA RUSKIM MEDVEDOM!!!!!

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Res, da smo dvomilijonski, nismo pa pritlikavci. Mi smo VELIKANI!!!!

Lep pozdrav !

Fino ja, super.

Ma če jih je pa 70x več kot Slovencev! Zdaj smo pa res VELIKANI!!!

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Tudi, če ne bi visela na forumu, bi vedela… Sosedje spuščajo rakete in vriskajo od veselja… 🙂

Pri nas je kot za silvestrovo, pa nismo daleč od Kašlja, tako da mogoče celo vidiš osvetljeno nebo.

Lep pozdrav !

Nč ni fino,ker je šel sodelavec na tekmo in zdaj se ga bojo nažrl, tko da bom do ponedeljka sama garala!!!!Bemti !

SLOVENIJA : RUSIJA
DAVID : GOLJAT

BRAVO, NAŠI!!!!!!!

Moji sreči ni konca. Verjela sem vanje, ves čas sem verjela vanje.

BRAVOOOOOOO!!
Sem pa bila živčna….

Prokleti cigani ciganski…to ni fuzbal, to je zegn!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Samo da se ne bodo na svetovnem pa spet skregali in šli po prvi tekmi zaradi oslarij domov… 😉

Kaj ti veš o fuzbalu? Nič. Še en dokaz več, da nisi moški. Bejži si ogledovat svoje mišice, se polivat s parfumi in si deplirat vse do zadnje dlake.

JUHUHU!!!!!!!!

bravoooooo naši!!!!!!!

hahahhh…bo pahor kopačke pucal:))))))

Kaj ti veš o fuzbalu? Nič. Še en dokaz več, da nisi moški. Bejži si ogledovat svoje mišice, se polivat s parfumi in si deplirat vse do zadnje dlake.[/quote]
Vem zadost ,da vem kakšen zgleda vrhunski, povprečen in nikakav fuzbal…in odkar pomnim, je naš fuzbal nikakav…tko kot košarka do letošnjega leta…pa me pri košarki sploh ni motila prisotnost čefurije, ker so razturali…pri fuzbalu so pa isto čefurji, pa še nikakvi zraven..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ti si preprosto težak, DRRR.

Kaj ti veš o fuzbalu? Nič. Še en dokaz več, da nisi moški. Bejži si ogledovat svoje mišice, se polivat s parfumi in si deplirat vse do zadnje dlake.[/quote]
Vem zadost ,da vem kakšen zgleda vrhunski, povprečen in nikakav fuzbal…in odkar pomnim, je naš fuzbal nikakav…tko kot košarka do letošnjega leta…pa me pri košarki sploh ni motila prisotnost čefurije, ker so razturali…pri fuzbalu so pa isto čefurji, pa še nikakvi zraven..[/quote]

Ti nisi normalen človek.


Vem zadost ,da vem kakšen zgleda vrhunski, povprečen in nikakav fuzbal…in odkar pomnim, je naš fuzbal nikakav…tko kot košarka do letošnjega leta…pa me pri košarki sploh ni motila prisotnost čefurije, ker so razturali…pri fuzbalu so pa isto čefurji, pa še nikakvi zraven..[/quote]

Ti nisi normalen človek.[/quote]

Men se zdi normalen, sam zdele mam pa občutek, de je on Rus…..

Ti nisi normalen človek.[/quote]

Men se zdi normalen, sam zdele mam pa občutek, de je on Rus…..[/quote]

Ampak res :)))))))))

Bili smo nadležen mrčes na hrbtu ruskega medveda….Zdaj smo zmagovalci!!!!!!! SLOVENIJA GRE NAPREJ!!!

Prov nasmejala sem se zdej do solz.Rus….ta DDDR je bogi u glavo

Pa vi niste zmagovalci, carji, najboljši…..
Ampak so oni, kateri so na Han….ić !!!!!
Pravih slovencev v ekipi na prstih prešteješ…..
Tako, da prepišite pošteno zmago “našim dole”….
Bravo! Ste pravi zmagovalci !!!!!!!!!!
In še enkrat čestitke bivša Jugoslavija!!!!!!!!!!!!!!!!!

PHA !! Si kej jezna ? A zdej bi bla pa rada že od dol ?! A ne bi bla raj Rusinja ?! :-))))))

Joj, je pa hudič, če je človek omejen nacionalist in se potem ne more veseliti tako velikemu dogodku, kot je uvrstitev na svetovno prvenstvo.

New Report

Close