Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pa moram res napisat-besna na Ljubljančane!!!!

pa moram res napisat-besna na Ljubljančane!!!!

V centru Ljubljane tako širokega podhoda (15 m) ni, vsaj jaz ne vem zanj.

Mi smo vozili ženina in nevesto in smo pripeljali avto Lj registracije pred cvetličarno in v parih minutah, ko je stal na pločniku, so ga podrsali v Murski Soboti.

Mogoče misli predor pod gradom:-)

Pa tudi ta predor po moje nima 15 m širine, pejt zmerit, boš presenečena. Široko vozišče na avtocesti je mislim okoli 4m, pa računaj :))))

Sem bila nejasna, mislila sem EN PAS na avtocesti.

Jaz si bom naredila plakat A4 in ga bom prilepila s kontaktnim lepilom na šipo (je treba vsaj strgalce za steklo, da ga spraviš dol). Pisalo bo

NE PARKIRAJ KOT IDIOT, TUDI ČE SI!

jst sem to že naredila enkrat enemu staršu iz vrtca trnovo, ki me je zaparkiral, ko je prišel po otroka v vrtec, potem pa ga več kot uro in pol ni bilo. samo mislim, da sem uporabila besedo DEBIL. če se kdo spozna naj me pa pretepe 😀

Kaj pa če kakšno fejst sočno napišeš na sprednjo šipo-

in to s kakšno odsluženo šminko?

Je kdo probal? A gre dol ali se fajn spaca po šipi?

Do mojega stanovanja ni uspelo priti rešilcu, (imela sem anafilaktični napad ), ker je bila naša enosmerna ulica popolnoma zaparkirana z avtomobili neljubljanskih registracij ( zraven je parkirna hiša ), tako, da so me trogali z infuzijo, kisikom itd., pa nisem nikoli tako pop…

To sem dvakrat videla na lastne oči. Očitno je ena oseba večkrat parkirala na mesto rezervirano za uslužbence. Eden od njih je prelepil cel avto s papirjem A4: TUKAJ JE REZERVIRANO ZA PODJETJE D.O.O. Čez nekaj dni sem šla ponovno mimo in spet isti avto je bil spet polepljen: SI MISLIL, DA SE TI NE MORE ZGODITI DVAKRAT? TUKAJ JE REZERVIRANO ZA PODJETJE D.O.O.

Sem skoraj padla na tla od smeha.

draga lenamagda!

veš, to moraš pa vzeti v zakup in biti počaščena za karkoli ti naredijo ljubljančani. Ker brez njih se avtomobili sploh ne bi vozili in brez njih ne bi bilo parkirplacev, niti vulkanizerjev. Njih moraš samo hvalit ker so ljudje, ki živijo življenja katera jim vsi na svetu zavidajo, zato jih spoštuj.In ne drzni si pisati čez njih ker boš takoj obtožena diskriminacije in nestrpnosti ali pa celo genocida. To je sveti, brezmadežni narod.

Želim ti čim manj srečanj z gulipmi žabarji in upam da dobijo storilca, ampak saj to je ja normalno če to naredi ljubljančan … za kozlat!!!

LP, Oracena

Oracena, predraga spoštovana, se mi je zdelo da ne boš mogla zdržati, da se ne bi oglasila…..

joj češnjica a ti že sok ven teče od bolečin ko vidiš da obstajajo ljudje ki ne prenašajo ljubljančanov in da nisem edina? vidiš kako znaš predvidevat, sigurn si iz lj ko si tako inteligentna.

Oracena nisem iz Lj, si se zmotila. Veš oz žlehtnobe rit raste.

ČAkaj čakaj, kaj je tisti velik hrib na Bledu, da se Triglava ne vidi?

Zgleda pravzaprav kot 2 hribčka.

Mimogrede: prebivalci krajev se pišejo z veliko začetnico. Imejmo se radi!

V Franciji imajo pa za take primere zaparkiranja velike nalepke (take čez pol sprednje šipe) že natiskane in ta hudič menda sploh ne gre z običajnimi sredstvi dol.
Še vedno me pa zanima kje je tisti ta velik podhod v centru Ljubljane.

Jezus, oracena, kje zaboga si pa ti staknila tisto: “in upam da dobijo storilca…”

Kdo da ga dobi? Kdo ga sploh išče? A ti?
Pejd raje nazaj kozarce za Ljubljančani pomivat, da ne boš tu skurla malega možgana!

Če bi mele tvoje frendice RAZČIŠČENE POJME (!!!), bi zadevo prijavile policiji!!! Parkirajte raje po pločnikih in podvozih po Bledu, ne se vlačit po Ljubljani, še posebej če ne poznate osnov parkiranja………o ja ja

Draga lena Magda,
v Centru LJ ni nobenega podhoda širokega 15 m. Niti v njeni okolici ne, sploh pa ne takega, kjer bi bili stalno parkirani avtomobili. Predlagam ti, da se za laži opravičiš in tega v izobig podobnim situacijam, v nadaljnje ne počenš več.

Če si povedala vse, povej še kje je v Lj podhod širok 15 metrov, pod katerim so ves čas parkirani avtomobili. Mislim, eni se pa greste, res.

Lena Magda, še malo pa se boš lahko podpisovala lena magda z debelo ritjo.

po moje sta s hčerko zamešali mesta in kraj “zločina” sploh ni Ljubljana

Če si že besna, potem bodi besna na tistega, ki je to naredil, ne pa kar apriori na vse Ljubljančane. Pa si morda pomislila, da je lahko gume prerezal tudi kak neljubljančan?

Sicer pa tudi mene razbesnijo taki “lokalci”, ki svoj avto pustijo na najbolj nemogočih mestih, pa čeprav je prepovedano.

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/922750.png[/img][/url][url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/av487735.jpg[/img][/url]

Tudi meni (MB table) so v Lj naredili veliko škodo na avtu. Verjetno se je nekdo sprehodil po avtu oz. čez avto, se ustavil na strehi in še malo poskočil. Škoda je bila velika, in tudi avto ni več to kar je bil.

LP!

Vsi vemo kako je, �e v dru�ini vlada le prepir,
vse narobe gre zarad o’itkov in zamer.
�e pa dru�ina sk’p dr�i, vse probleme re�it zna.
Tako kot za dru�ino, tud za narod to velja.

Aj jaj jaj, lepa si Slovenija,
aj jaj jaj, le mal preve� si skregana.
Aj jaj jaj, Slovenci nehajmo ga srat!
Dejmo, dejmo, dejmo raje bolj sodelovat!

Ko smo postali samostojni, sem si mislu zdaj pa bo,
vi�ji standard, red in mir, okolje pa popucano.
A vrstijo se prepiri, skor vsak dan je nov �kandal,
sodelujejo pa tisti, ki se grejo kriminal!

Aj jaj jaj, lepa si Slovenija,
aj jaj jaj, le mal preve� si skregana.
Aj jaj jaj, Slovenci nehajmo ga srat!
Dejmo, dejmo, dejmo raje bolj sodelovat!

Nam vsake tolko ka�ejo kaj v parlamentu se godi,
pol pa ure in ure gledamo kup skreganih ljudi.
Se ne znajo zglihat, vse vrti se le okol replik,
ko �lovk jih gleda kolne, kri�a se, al i��e �trik!

Aj jaj jaj, lepa si Slovenija,
aj jaj jaj, le mal preve� si skregana.
Aj jaj jaj, Slovenci nehajmo ga srat!
Dejmo, dejmo, dejmo raje bolj sodelovat!

Na vseh podro’jih kregamo se za naprej in za nazaj,
dr�ava pa postaja zadrogiran kupleraj.
Je vedno ve� nasilja, vedno ve� obupanih ljudi.
�e tko bo �lo naprej, za narod perspektive ni!

Aj jaj jaj, lepa si Slovenija,
aj jaj jaj, le mal preve� si skregana.
Aj jaj jaj, Slovenci nehajmo ga srat!
Dejmo, dejmo, dejmo raje bolj sodelovat!

�e bi Slovenci sk’p dr�ali, hitro bi naredli red,
ja, �e b’lj bi sodelovali, mislu sem in �ou na skret.
Sedu sem na �koljki nekaj ur, totalno zbit,
ni hotla sodelovat z mano niti lastna r..

Aj jaj jaj, lepa si Slovenija,
aj jaj jaj, le mal preve� si skregana.
Aj jaj jaj, Slovenci nehajmo ga srat!
Dejmo, dejmo, dejmo raje bolj sodelovat!

Aj jaj jaj, lepa si Slovenija,
aj jaj jaj, le mal preve� si skregana.
Aj jaj jaj, Slovenci nehajmo ga srat!
Dejmo, dejmo, dejmo raje bolj sodelovat!

glej, jaz v postih vse pišem z malo, še ljubljana, ker si velike ne zasluži. Če pa nudiš inštrukcije SLOVENŠČINE pa daj ven oglas, jaz jih ne rabim

Smešna si, veš.

New Report

Close