Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa povejte!

Pa povejte!

Kje se za vas začne “sex” in ali ste s tem prevarali partnerja, če z neko drugo osebo počnete naslednje:
– pri objemanju in strastnem poljubljanju?
– pri otipavanju spolovil?
– pri oralni obdelavi?
– šele ko moški spolni ud potisne v vagino?

Ker ima vsak o tem svoje mnenje, prosim za vaše odgovore

Ip

hmmmmmm, zanimivo vprašanje…

sicer pa, če pride do objemanja, poljubljanja, otipavanja itak pride do penetracije;)))

zdaj pa zares…jaz menim, da je oralc že seks…

Pri meni se vse začne že v glavi, misel na njega na poti domov,kako mu bom povedala, da si ga želim, kaj mi bo delal, kako se bova…

O prevarah pa ne bi izgubljala preveč besed, vsak po svoje gleda na to, za nekoga je že pregrešna misel prevara,pogled, dotik… za nekoga tipkanje tukaj na tem forumu, za drugega pa tudi orala ali en f*uk kar tako na brzino brez čustev ni prevara…sploh nekateri moški imajo pri vsem tem drugačna razmišljanja kot ženske, zato brez veze o tem, kakor komu paše!

Pa me sploh bolj zanimajo šenska mnenja, ravno zato ker vem da imate žeske drugačna merila!
Nisi mi pa odgovorila kdaj se zate začne sex!

sex vsaj zame ni zgolj natepavanje, ampak:
-misel na njo,
-koliko jo imam rad,
-koliko sem nor nanjo,
-kako si jo želim,
-kako komaj čakam da pridem domov, da ji dam poljubček,
-da jo objamem,
-da ji sežem v gate po pogladim po ritki,
-da ji prinesem tortico in jo gledam, ko se masti z njo,
-da jo gledam, kako se smeji,
-da ponoči, ko se zbudim, jo pokrijem, ko je odkrita, in jo gledam, kako mirno spi,
-da jo zjutraj čakam na hodiku, da greva v službo, ona pa še vedno v spodnjicah teka po stanovanju in ureja make up,
-da se pa strasnem sexu objameva, in se pregovarjava, kdo bo ustal in šel po kozarc piva in ga prinesel,
-da komaj čakam, da pride iz službe,
-da ko spusti svojo lepo glavico, dvigne tiste rjave očke, se nasmehne in me pogleda s tem njenim pogledom, me še zdaj, ko tole pišem, stisne pri srcu, pa čeprav sva že tri leta poroena,
-da vem, da me ima rada in ne navsezadnje,
-da jo imam neizmerno rad

Glede prevare bi rekel tole:
ko so enega ameriškega igralca vprašali, kje je uspeh njegovega dolgega zakona, je povedal, zakaj bi šel po sendvič ven, če ima dober zrezek doma

Sem ti napisala, da se pri meni začne vse že v glavi…torej seks se začne pri meni že, ko pomislim na njega, na vse ostalo kar sodi zraven…in nato samo še nadaljuje do konca…

Kdaj je zame prevara, ko bom začutila, da to ni več to,da me ne čuti, da ni več moj…da je ob meni, pa ga ni… in bom prepričana, da za vsem tem stoji neka druga,ja, to je zame prevara in me sploh ne bo zanimalo je seksu al ne, se je le poljubljal ali le mislil na njo…kajti čutila ga bom in jasno mi bo vse. Ej, pa kot sem dejala, brez veze mi je pisat o tem, prevara gor ali dol, ne morem pisat za nekaj kar ne vem, sam bog ve, kako bi-bom pa v resnici odreagirala, ko bi to doživela. Saj veš lahko si pameten v naprej, ko pa to dejansko dozivis je pa lahko vse čisto drugače…

Eni pravijo, da je prevara vse tisto, kar ne moreš povedati partnerju, se pravi ,da počneš nekaj in tega ne smeš zaupati partnerju, ker veš, da bo prizadet, mu ne bo okej, ker veš, da če izve za to, bo ogenj v strehi;))na trenutke bi se še strinjala s tem…

Evo Kir, to je to, kar sem ti želela dopovedati tudi jaz, ko sem napisala, da se pri meni seks začne že v glavi, misel na njega…

Veš da se popolnoma strinjam s tabo? Tudi zame je prevara že mislel, ki si jo ne upam povedat njej.
Kolikokrat je bila potem že prevarana zaradi tebe? Neštetokrat!

Res zelo dobro napisano, ni kaj! Samo o am.igralcu in sendviču – pri nas pa je izrek: sosedova voda je vedno bolj mrzla od domače!

hm.. jaz pa gledam nekako na to takole…

ce je partner z mano v vseh pogledih zadovoljen razen v sexu ne vem zakaj bi ga omejevala, ker ce ni niti malo zadovoljn v sexu se zacne se ostalo krusiti zato me ne moti, da ima se kaksno partnerico za sex (seveda predpogoj, da jaz to vem) dokler se midva v ostali receh se vedno dobro razumeva.

isto pa pricakujem od svojega partnerja.

hmm Marjanca, ni ravno tisto kar sem spraševal

hahah, tukaj pa si malo drugače zastavil vprašanje……………
in moj odg. tukaj je………….zadnja dva.

hvala, mojčka!

no mislila, sem da lahko ven razberes, da zame to kar si nastel ni varanje, ce ne vpliva slabo na odnos s partnarjem oz ga celo izboljsa vcasih 😉

Kdaj pa se zate potem sex začne? Oralni odnos, penetracija šele?

no, sex se zacne ze s poljubom sem pozabla napisat ja :))) sicer ce se ne nadaljuje ni sex.

samo zame to ni varanje partnerja…

ma tezko izrazim pisno svoja misljenja 😉

Razumel sem, Marjančka, hvala!

hehe ok;)
kaj se vidimo kaj na Šmartinskem jezeru?? :))))

Lahko. Povej vsaj kako te spoznam. Kar mucko opiši, bom takoj vedel

hehe vidis enega velikega crnega psa, eno mlado punco in enega malo starejsega gospoda… to smo mi 😉

Čaki, jaz sem spraševal po tvoji mucki vendar, ne o psu ali starejšem gospodu (spremljevalec?)

aha, prestrašila si se!

ne ne ..v sluzbi sem 😉

nimam macke :))))

ma ja, gremo skoraj vsak vikend mi trije tja, se malo spocijemo od vsega, ce bos res tam povej, pa se spoznamo 😉

Če nimaš mačke, maš pa luliko, no.
Bom povedal, jasno

New Report

Close