Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Pa povejte!

Pa povejte!

Vse je v umu!

Če čutiš, da ti nekdo ni več všeč ali da ti je odveč, oz. ti je všeč druga oseba, z globjega čustvenega vidika (zveza) potem je že to varanje, da živiš s to osebo in se družiš z njo, kot da je vse ok (če ne ve o tvojih razmišljanjih).

Potem šele pride do telesnega stika (ročice, objemi, poljubi,…….) in vse to delaš z mislijo, da ti je ta drugi všeč, čeprav si v nekakšni zvezi še s prvim.

Prekini s prvim, priznaj si+mu, da ti ni všeč, pa se ti ne bo treba ubadat, kdaj je varanje in kdaj ne. Predvsem je to varanje sebe, pol tvojega partnerja.

Moraš res vse povedat;))…Kir, želim ti čudovito poletje,preživi ga na svoj način…in ne pogrešaj me preveč vse dni, ko me ne bo tu;)),grem pošlatat njega, ki ga že zelo zelo pogrešam, prepustila se mu bom vsa, zlila se bova v eno, divje bo;))super kombinacija-morje in jaz;))…hihi…čao!

Enako želim tudi jaz tebi in veš da te bom pogrešal! Njo bom pa varal vsak dan, sploh ko si napisala kaj boš vse počela z njim! No, samo po 24 ur na dan, kaj pa je konec koncev to proti večnosti…

Že pri prvi alinei bi se počutila prevarano in tudi vedela, da varam.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

New Report

Close