Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa še ena “pametna”……

Pa še ena “pametna”……

In na kateri nos jih bova vlekli? Moj ali tvoj????

Z in brez ni zame praktično nobene razlike. Je pa “z” problematično tok, ker je treba odpirat slabe patente škatelj, jih zmeraj imeti nekje pri roki itd. Kot pa sem spoznal prav tu na forumu, imajo nekateri moški problem z erekcijo, če si nataknejo kondom. To je pa druga zgodba…

Relativno si tole dobro opisal. Toda meni bi šlo na bruhanje, da bi svoji bodoči partnerki rekel, naj se gre testirat! Vedno sem imel navado, da sva si vse povedala, pa tudi vedno izbiral take, ki se niso dale dol ravno z vsakim…

:-)) Saj ji nisem tega tako povedal! Šla sva pač oba, zaradi drugih zadev, pa sva obenem še to naredila (kaj se pa zamudiš? Predvsem je dobro, da človek ve, da ni okužen s HIV-om – ki ga lhko dobiš tudi po čisto drugačnih poteh – npr. če si krvodajalec, če si dobil transfuzijo, če si se kje slučajno nabodel na kako odvrženo iglo itd). Glede izbire partnerke in tega, da si vse povesta (kar je tudi stvar zaupanja, ki sem ga omenil), se popolnoma strinjam. Tudi jaz sem glede tega izjemno previden (doslej se je večkrat pokazalo, da z razlogom).

Apropo tele škatle in embalaža….

Midva to vzameva kot del igre…. eden se z embalažo je*be, drugi ga pa medtem spravlja ob pamet… še bolj ludo pa je, ko mu ga jaz natikam…. in pol mora lepo pridno čakat…. jaz pa se naslajam nad njegovo nepotrpežljivostjo…. njamsi…. včasih pa on to zrihta tako, da sploh vem ne, kdaj se je “oblekel”….. za pikico ga zmanjka….. pa je že nazaj not….

Aja, midva ga uporabljava kot kontracepcijo, torej ga natakneva samo takrat, kadar želivo končati lepo sestavljena skupaj, sicer pa ne… ker sva že dolgo krvodajalca in veva, da sva “čista”….

Pa če bo kdo vprašal, zakaj taka kontracepcija – mam kolegice, ki so farmacevtke. In so rekle, da če bi ženske vedele, kaj si delajo s hormonsko kontracepcijo, bi jo ČISTO VSE vrgle v smeti…. tudi one so jo…. in jim verjamem.

O erekciji pa….. hja, pri nas na srečo ni teh težav…. če bi pa ble, bi pa že našli kaj drugega…..

Jah, jst sem sicer vprašala acjom, ampak tud tvoj odgovor je ok, tko, da hvala. Mene je zmotu tist večinoma se itak konča pri oralnem seksu. U bistvu, zmotu me je samo VEČINOMA, ker men bi ob taki predvidljivosti ratal dolgcajt. Ampak, ok, smo pač različni. Je to tud čist ok, ane?:)))

New Report

Close