Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa še ena “pametna”……

Pa še ena “pametna”……

Velikokrat slišim, ko se pogovarjamo o kondomih, kako jih ne on ali ona ne mara. Da je to sex brez filinga, brez neke sexualne “napetosti”.
Pa me zanima; glede na to, da ste tukaj večinoma sami “zreli” ljubimci in ljubimke, vaše mnenje glede sexa s kondomi.

Kondom absolutno pri nekom, ki ga nisem dobro poznala (nov partner), anali in v primeru pregradne zaščite zaradi pozabljene KT ali pavze pri KT (tiste dalj časa).
Odkrito povedano mi je absolutno večji užitek brez kondoma. Je pa res, da moški običajno pri meni zaključijo pri oralnem… Ups:)))

ja, saj večinoma se itak konča pri oralnem; to je največji užitek za oba!
Kaj pa v primeru, če druga zaščita ne deluje ali pa , če ji ne zaupaš?

Pri pozabljeni tabletki kondom, ob priporočenem jemanju me pa zaenkrat tbl še niso pustile na cedilu, tako, da jim zaupam. V času dojenja kondom. Smo se šli tudi na pazi brez zaščite, ampak to ni to. Jaz se nisem mogla sprostit. Potem je že bolje s kondomom.

Večinoma se konča pri oralnem??? Dej mal razlož tole…

Drgač pa: kondom no way…

Pri meni se. Kako? Običajno sem jaz prva zadovoljena, potem pa pride desert za partnerja. Saj veš, kaj je orala? :)))

Pizdarija ti povem! Vedno, ampak vedno jih prinesem s sabo, ampak v tisti nasladi… Vem, da sem zdrav a ravno zaradi pohotnosti razsodnost popusti in slepo verjamem, da je ona tudi. In potem še nekaj dni razmišljam, “kaj pa če ….”

Obljubim, da bo z današnjim dnem drugače.

:))) Je odveč, a ne? Ampak potem par dni kasneje si pa tudi verjetno misliš, da bi ga vsaj nataknil. Potem se ne bi spraševal “kaj pa če…” Te še jaz nekaj vprašam. Kakšen je pri vas občutek z in brez?

hahahaha……..
saj se ne gre samo glede bolezni; kaj pa , če ženska slučajno zanosi……

Ne vidim neke razlike. Mogoče, ma ne mogoče, gre bolj za tisti občutek, da se ji predam s svojo kožo. Občutje je kot pravim skoraj enako. “Nekaj osebnega” odtehta.

Pa sej vedno pazim!

:))))))))))))))))))))))))

Ti sam pazi:))))

hohohoho……………
:))
ok……………..

Sem se bal, da bom pozornost v stavku res moral usmerit na —-> :))))))

Se strinjam. Občutim enako. Tisti stik je bolj pristen.

Kaj pa če slučajno prenese kakšno bolezen še na svojo ženo…mislm..jebemti dis, mal bolj odgovoren si pa že lahko!

Kako je res, da najprej misli spodnja glava, šele nato zgornja!

Jaz sem že večkrat napisal, da mi je sex s kondomom kot ovohavanje vrtnic skozi plinsko masko!:-))))

Pa kljub tistim redkim skokcem nisem še nič staknil. Verjetnost je menda manjša od zadetka sedmice la lotu in tudi nje še nisem zadel. Torej juriš v nove skoke:-))))) Sam kje, če pa ne da?

No, zdej boš dobu kup ponudb. 😉 Če ne boš vsega sfolgu se lahko dogovoriva za kompenzacijo. ;))))))

:-)))))))))))))

:))))

aha, ti si tu smejčka? Daj ritko mal bližje primakni; bomo enga po pasje:-))))

Mmmm… bi pasal zdajle. Sem prave volje za packarije.

Ti si itak srečko srečkovič, kar se tega tiče in tvoje uvidevne ženke;))!

Enega takega veš – bi te pritisnil naprej na mizo, strgal spodnjice z riti in ti mal zaokrožil na začetku luknjice, pol pa kar not! Medtem ko bi te natepaval in bi ti govorila “ne smeva tega, sva poročena….”, bi te vedno hitreje, z rokama pa te držal za zizike, občasno pa potisnil prst v tvoja ustka,wau….

In kje je potem sedmica če sem Srečkovič????

Tudi tebe sem mislil brez takrat..ops

New Report

Close