Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pa spet za kren-a

pa spet za kren-a

Dragi kren!

Bilo je nesramno od mene, da se nisem več oglasila na tvoje besede. Priznam, res je. Oprost, če ti to kaj pomeni.

Veš, pred leti sva bila z možem najboljša prijatelja, kar je vključevalo pogovore o otrocih in poslu, razumevanje, dogovarjanje, rad imeti…na žalost pa izključevalo konkreten sex (o tem sem že, zato ne bi….).

Potem se mi je zgodilo…In takrat, ko se mi je sesul svet bi potrebovala nekoga, da mu zaupam….. pa ga ni bilo. Čas pa je bil prijazen z mano, tekel je dalje in se zame ni zmenil. Odločitev, da nekaj storim zase in zanj, za naju, je dozorela. In potrudila sva se oba. In se še naprej….takole nekak, kren.

A kdaj me bo 3x zaporedoma, hm, to je pa vprašanje, ha ha??
Želje ostajajo, upanje pa tud.

Uh, sploh nevem več v čem je problem! Zadnjič sem ti razlagal kako je, če nepoznanemu zaupaš svoje podatke…

Tut prov, če pozabu…tolk lepš. Kako si?

Ja, sej, kako pa je, res?

No, spomnim se, da imaš oz. si imela neke probleme… žal ne spremljam tako pogosto forum. Berem pa ga zelo malo, le sem in tja kaj. Če je zanimivo pa večkrat odgovarjam…

Sicer sem OK, kaj pa ti?

Vem, da odgovarjaš, tako na dooolllgoooo, kar te zanima, očitno. Saj, lepo to.

Sem ok, hvala. Kaj počneš?

Trenutno iščem kaj zanimivega na forumu… 😉

Našel, ne de?

Ja, našel: Backa&KIR, je sploh še kaj drugega, razen od aviv,pa zelo mal še

pa, maš kaj proti, ljubezen moja?

Veš da ne, princeska zlata! Majo pa verjetno drugi, sam briga me!
Meni je še žal za besede, ki sem jih moral dat zbrisat, toliko lepih je bilo! Bi mi znala vse obnovit, kar je blo tam? Ha ha, najbrž ne

Ha ha, pa tvoje lepe besede???? najlepše so, kar sem jih kdaj slišala!!
Poljubčka!

Poljubčka tudi tebi, ne samo tvoje so, sva se zmenila tako!

New Report

Close