Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pacientka, ki so ji menda na živo rezali maternični vrat na Ginekološki kliniki

Pacientka, ki so ji menda na živo rezali maternični vrat na Ginekološki kliniki

V polni narkozi 2003, kasneje so zaceli s to ambulantno izvedbo. Ze prej sem imela vec posegov v pilni narkozi in enkrat sem vsa opremljena za narkozo hisniku pimagala sraufe iskat po tleh, ker je sestra slucajno probala aparat za krio in ni delal. Vcasih je rekla, da tut med posegom crke..ga malo brcnejo in dela. No, tokrat ni ozivel in rekli so mi, da mam sreco, ker me se niso dali spat. Odstranili so mi kanilo in ostale zadeve in odoh domov 🙂
Zal tole ni sala in tudi edina taka prigoda ne.

Po letzu sem sla domov na lastno odgovornost, ker je bila na onko pooperativi taka galama in sestra tako bolna, da sem bla res vesela, da lahko kidnem. Ostale so imele hujse operacije..odstranitev dojk…in verjetno so rabile samo se en tak prehlad ali karkoli je ze imela in poslusanje kako morajo delat in kera s kom spi. Za kozlat v glavnem..

Podpis![/quote]

Absolutno podpiram![/quote]

Podpiramo vsi,ampak kaj ko posnetki niso dokazni material ampak so zavlačevanje postopka in jih sodišče zato ne upošteva.V KCju so nadzorne kamere,pa jih sodišče sploh ne upošteva kdo kaj počne,kdo je hodil,ampak preko vez na podlagi laži obsodijo.

ne verjamem, da bi se nekaj tako hudega lagala! Tudi meni so na ginekološki kliniki v Lj pred pol leta opravili zelo ” nasilen” vaginalni pregled. Tisti ultrazvok mi je ginekologinja tako nasilno rinila notri, da sem zajokala, čeprav sem jo prosila, če lahko normalno drži ultrazvok mi ga je kar pritiskala notri, še zdaj mi je grozno, ko se spomnim! Pa je češ profesorica medicine. Nagravžna psica. To je. Ne pa profesor. Pritožila sem se in dobila samo ” oprostite”. Ni jih zanimalo, da sem komaj odkorakala do doma, ker sem se počutila katastrofalno zaradi GROBEGA IN KRUTEGA ultrazvoka kakršnega še nisem doživela. Sramota!!!!!!!

Absolutno podpiram![/quote]

Podpiramo vsi,ampak kaj ko posnetki niso dokazni material ampak so zavlačevanje postopka in jih sodišče zato ne upošteva.V KCju so nadzorne kamere,pa jih sodišče sploh ne upošteva kdo kaj počne,kdo je hodil,ampak preko vez na podlagi laži obsodijo.[/quote]

V tujini se operacije že snemajo, ker nimajo kaj skrivat…. Pri nas seveda zakoni tega ne dopuščajo, se ve, zakaj.

Se bomo pacienti morali kar sami znajti…..

Mene je v ljubljanski porodnišnici pri porodu po nepotrebnem prerezala oz. bolje rečeno razmesarila. No rana je bila res od zadnjične odprtine in v notranjost nožnice. Ko je prišla zdravnica, da me zašije sem pri prvih šivih čutila nenormalno bolečino, to je pa zato ker anestetik spodaj sploh še ni prijel kot bi moral. Pa me ni poslušala da me zelo boli in iglo v kožo vtikala naprej. Sem se premikala in odmikala z ritjo, nagonsko pač, pa je poklicala še eno sestro da mi je noge držala narazen ob tem pa z nesramnim in naveličanim tonom grozila da me bo slabo zašila če ne bom primiru. Bolelo me je kot pri norcih, to mi je bil najtežji del poroda. Nikoli ne bom pozabila. Anestetik je prijel šele kasneje čez kakšno uro bi rekla, ko me je nehalo zbadati in skeleti.

Zato ne gre v javnost, ker se točno ve, kdo te informacije pozna, kdo jih je v javnost posredoval – potem pa lahko pričakuje težke tožbe blatenja dobrega imena, kazenske tožbe, name it.
Zato se ljudje ne izpostavljajo – ker se jih uniči. Enako je s korupcijo. Veš, kdo je in kaj je naredil, ampak moraš imeti tako trdne dokaze, trdo kožo in živce za dolgotrajne tožbe. Sicer postaneš ti žrtev, te uničijo. Tako je to. Žalostno.

Tale tema je zelo zanimiva in vidim, da je tu gor kar nekaj ljudi, ki vam ni vseeno.

Malo bom off-topic, ampak NUJNO prosim za pomoč, da izpolnete zelo kratko anketo o pravici splava v Sloveniji. Potrebujem za zaključno nalogo na faksu.

Povezava do ankete: https://www.surveymonkey.com/r/QS8GQ3J

Hvala vsem že vnaprej!

Hana

Podpis pod tole.

Seveda uničijo te z izmišljotinami kot zasledovanje,snemanje in dajanje kalija.To ni nič novega.Pa še kolk dokumentov in neresničnih priznanj zaposlenih se je uničilo ko so kriminalsiti preiskavo delaliKot da so namerno na napačnem naslovo delali preiskave,da so lahko drugje ta čas uničevali obtožbe in priznanja

Sama imam zelo slabo izkušnjo z Lj porodnišnico. Porod 6 dni pred rokom. Lažni popadki. Voda ni odtekla. V porodnišnici me dopoldan sprva zavrnejo, ker da ni prostora in da to še ni to ter da se vidimo zvečer. Zvečer pa spet nazaj (sem imela popadke, ampak očitno še niso bili tisti ta pravi). Zdaj pa imamo prostor so rekli, me poslali gor, britje, klistir, pa bo pospešilo. Pa ni. Ob 23h pride dežurna zdravnica, me pogleda in reče, da še ne bo kaj in da se ne bova več videli ter da gre spat. Zjutraj pride druga zdravnica, mi ob 8h predre mehur, ob 9h pa začne z umetnimi popadki. Začela je z 10 kapljicami (toliko baje ponavadi na koncu dajo, da prej rodiš), na koncu sem jih imela baje čez 100. Zaradi umetnih popadkov me je trgalo, treslo in metalo po postelji od bolečine (pa imam visok prag), vse do malo pred 16. uro, ko sem rodila. Vmes so prileteli v sobo zdravniki (polna soba jih je bila) in anastezistka, ki mi je potem končno pomagala z Ultivo. Bilo je grozno, res grozno, do trenutka, ko sem dobila otroka v roke. Mož je bil ves čas z mano, za kar mu bom večno hvaležna. Tam sva se skupno odločila, da nikoli več ne greva skozi to. In nisva šla. Mi gre pa še danes na jok, ko pomislim.

Ja, saj to je to. Ko sprašujejo zakaj nima/š več otrok (nikoli) ne zaslediš odgovora, da zaradi slabe predhodne izkušnje in se poroda enostavno preveč bojiš in kot ti praviš, ne greš več v to…

Podpis![/quote]

Jp! Izredno moder in pameten predlog. To je nekaj kar bi morali, čim prej urediti.

Podpis pod tole.

Seveda uničijo te z izmišljotinami kot zasledovanje,snemanje in dajanje kalija.To ni nič novega.Pa še kolk dokumentov in neresničnih priznanj zaposlenih se je uničilo ko so kriminalsiti preiskavo delaliKot da so namerno na napačnem naslovo delali preiskave,da so lahko drugje ta čas uničevali obtožbe in priznanja[/quote]

Pišuka, da bi le bog zdravlja dal, pa čim bolj stran od teh “belih” bogov. Vem, niso vsi takšni, samo če pa pomislimo kako so delali s tistimi bruci v študentskem domu (sami sebi) in primer Radan …

Prav grozno je brati te prispevke, še bolj grozen je pa ta občutek nemoči.

Vedno sem se bolj vzdržala slabih komentarjev o zdravnikih … pač, delajo z ljudmi, kar je težko, hitro pride do konfliktov. Prenesla vse, vedno, brez žal besede. Dokler ni zbolel moj 3-letni otrok. Zvijal se je noč in dan zaradi bolečin v trebuhu. Ko sva pristala na Pediatrični, so me celo noč prepričevali, da gre za PSIHIČNE TEŽAVE, da ga v resnici nič ne boli, da se pretvarja! Ne bi verjela, če se ne bi zgodilo meni! Otrok, sicer zdrav, živahen, tudi govoriti ni mogel od bolečin! Sestre pa so ga gledale, naveličane sredi noči in mi govorile, da ga sigurno v resnici ne boli. Ko sem po vztrajanju končno prišla do zdravnice, mu je ta predpisala PIKOVIT SIRUP, češ da itak simulira! Zgodba se je hvala bogu srečno razpletla, pa ne zaradi pomoči zdravnikov. Je pa to izkušnja brez primere, ki si jo bom v odnosu do zdravstva zapomnila za celo življenje.

Kateri bruci in kaj so delali? Hvala za odgovor!

Ogromno je takih zgodb s pediatrije.Glede na to kake zgodbe slišim od tam,da se več energije porablja podtikanju najboljšim sodelavcem,izmišljevanje zgodb,porablja energije in zlorablja identitete sodelavce,da se jih lahko na najlažji način odpusti,se ne čudim slabemu zdravstvenemu sistemu.

Če bi otroka domov vzela,bi te policija in CSD iskal,ter kazensko ovadil.Če bi šla prijavit zdravnika,pa bi se ti smejali.Njih nebi noben kazensko ovadil,pa če tudi bi tvoj otrok umrl.

Lahko si samo vesela,da je tvoj otrok živ in zdrav,da ni bilo kaj hujšega kot je razlit slepič,ali prebodeno črevesje,…da bi lahko umrl.

Kateri bruci in kaj so delali? Hvala za odgovor![/quote]

Vaš link pokukaj na ta link.

Dejansko ni edina, ki ji anestetik ni prijel. Meni se je to zgodilo pred 20 leti, ko sem imela spontani splav in sem morala na čiščenje. VSE so delali na živo, ker mi injekcija ni prijela. Pa poznala sem zdravnike in vsi so bili prijazni ampak zgodilo se pa je ja.

Pa da še jaz opišem svojo dogodivščino:
Tudi jaz ji verjamem. Sama sem v bolnišnico prišla na operacijo za določeno zadevo (za katero sem še danes prepričana, da mi jo je povzročil določen zdravnik-porodničar), sestra pa me je začela pripravljati za čisto drugo operacijo. Vljudno sem ji povedala, da pa jaz nisem tam zaradi te in te operacije, ampak zaradi čisto druge in ona mi je vehamentno odgovorila, da ona pa že ve zakaj sem tam. Ni mi preostalo drugega kot, da sem se uprla in ji povedala, da ne grem nikamor dokler ne pride moj kirurg in njej pojasni zakaj sem tam. Itak, da je vsa v besu oddivjala in le šla pogledati moj karton ter nato vsa poklapana prišla nazaj, da sem imela prav. Zgodilo se mi je pa tudi to, da sem čez vikend v bolnišnici dejansko dobila zdravila od druge pacientke. Hvala bogu sem pravočasno ugotovila. Kar se pa bolečin tiče imam pa po operaciji tudi jaz zelo slabe izkušnje, saj je anestezistka konkretno zamočila stvar (glede na njena leta je bila gospa že krepko v pokoju). 24 ur sem trpela neznosne bolečine (in ja porodna bolečina ni bila nič proti tej bolečini, zaradi katere sem dejansko dobivala zelo močno dozo narkotikov) in poniževanje te iste sestre (ki je trdila, da ona že ve na kakšno operacijo sem prišla) z besedami, da si izmišljujem da me boli in da nimam nobenega bolečinskega praga. Vse to je trajalo dokler ni ena od pacient ponorela in zahtevala, da naj pošljejo zdravnika, ker to pa ni normalno (bila že na mejo nezavesti, koža po telesu je bila že čisto bela, da o bruhanju ne govorim). Ko je prišel kirurg je ugotovil, da je nekaj narobe in hvalabogu je našel vzrok in ko je ta vzrok odstranil je bolečina v nekaj minutah izginila oz. postala zanemarljiva. Imela pa sem izredno srečo s kirurgom za katerega lahko še danes, ko sem še vedno njegova pacientka govorim samo v superlativih.

Ogromno je takih zgodb s pediatrije.Glede na to kake zgodbe slišim od tam,da se več energije porablja podtikanju najboljšim sodelavcem,izmišljevanje zgodb,porablja energije in zlorablja identitete sodelavce,da se jih lahko na najlažji način odpusti,se ne čudim slabemu zdravstvenemu sistemu.

Če bi otroka domov vzela,bi te policija in CSD iskal,ter kazensko ovadil.Če bi šla prijavit zdravnika,pa bi se ti smejali.Njih nebi noben kazensko ovadil,pa če tudi bi tvoj otrok umrl.

Lahko si samo vesela,da je tvoj otrok živ in zdrav,da ni bilo kaj hujšega kot je razlit slepič,ali prebodeno črevesje,…da bi lahko umrl.[/quote]

Ogromno slabih izkušenj z pediatrijo tudi mi mamo.

New Report

Close