Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pajkasto znamenje

pajkasto znamenje

Zdravo!

Stara sem 27 let. Pred približno 3 leti, se mi je na obrazu pojavilo rdeče znamenje. Ker sem bila ravno takrat zaradi neke druge reči pri dermatologu, sem mu pokazala tudi to znamenje. Rekel, je, da je to pajkasto znamenje, da ni nič nevarnega, če pa me bo motilo, pa se lahko odstrani z laserjem samoplačniško. Od takrat pa do danes se je znamenje povečalo, nastala pa sta še dva nova (tudi na obrazu). Ker ta znamenje rastejo, so me počasi začela motiti in bi si jih želela odstraniti. Zanima me kje se da ta poseg opraviti, kakšne približno je cena in postopek. Je pa še ena resnejša stvar: ko sem malo brskala po internetu sem zasledila neko informacijo, ki me je pričela skrbeti. V reviji Viva je bil objavljen članek o pajkastih znamenjih, v katerem piše, da se jih ponavadi pojavi več skupaj, na obrazu in da je to lahko znak jetrne bolezni. Zanima me ali je to res in kaj mi svetujete. Drugače sem zdrava in nimam kakšnih posebnih problemov.

LP
Mateja

Tole vprašanje, bi morali postaviti na forum dermatologija.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close