Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pajkice, njam :)

pajkice, njam :)

A je tukej kaksna punca, ki rada nosi pajkice? Povdarjam, PUNCA, da se ne bo kak tip javil :). Upam, da se bo katera oglasila.

Aha. In kwa zdej? Delaš anketo kolk nas je takih?:)))

ne, še doma ne, pajkice so že zdavnaj izven mode! se mi zdi da padem v čas Robina Huda, ko vidim ljudi v pajkicah.
Hihihihihi :O

ja ni lepšega kot videti krive ženske noge v pajkicah-hehe

Hahahaha.
Še lepše pa moškega.

ja, sem odkril lepoto nošenja pajkic, sam kaj ko mi grejo dlake na živce

Dlake pa res niso problem.Namažeš s smolo, daš gor trakec, da se fajn prilepi, potem pa …..žurka, na hitro odlepiš. Ponavljaš vse dokler te dlake imaš kaj dlak.

poglej si uni film z Mel Gibsonom, ko se depilira, oblači štunfe ….
heheheh
joj kak bi bil fejst

A si ti punca? mogoče gabrijela od včeraj?
hehehehe

ti je všeč če moški trpi? hehe- se skriva malo sadistke v tebi, kaj

ja gabrijela spanic- ideal ženske lepote , miline in gracioznosti za moškega, ženska od katere bi se lahko vse ženske nekaj naučile

ja gabrijela, pa nas nauči kaj….
hehehe

pa misliš da si zaslužite takšno učiteljico? mislim a ste vredne znanja?

ojoj, še ena naduvana blondinka?

zakaj ne presežeš svoje ozkoglednosti , zakaj takoj zreduciraš žensko inteligenco na odtenek njenih las?

zakaj pa bi,
mi je všeč tako
:))

ah, ve ženske , ste tako samovšečne

a, ja in v drugi dimenziji mogoče? 🙂

zakaj, a se čutiš povezana v drugo dimenzijo-onkraj prostora in časa? a ni orgazem prehod -trenutek ko preneha obstajat prostor in čas- trenutek smrti in ponovnega rojstva-čas največje ranljivosti in hkrati popolne zaščite ker si v rokah ljubljene osebe?

ja o orgazmu pa bi JAZ res lahko debatirala. raje poslušam Dan D in Siddarto.
ti mene malo cik cak?
:))

zakaj-saj si že sigurno doživela orgazem-ali pač

preteklost

ampak spomini pa so ostali

me že skleroza daje, se nič ne spomnim, če bi blo to včeraj, bi še lahko kako pametno rekla, ker pa je to bilo daaaaleeeč nazaj, bom raje modro tiho.
:))

ženske si pa ja zapomnite svoje najboljše orgazme, baje imate lestvico desetih naj orgazmov?

New Report

Close