Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Paketi – DEDEK MRAZ

Paketi – DEDEK MRAZ

Analina! Ne uspem poslat maila……mi ga tvoj server zavrne. Verjetno imaš full mailov in potem mojega ne sprejme. A lahko pošljem izbiro paketa kaji na mail???

Hvala in lp! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Počakaj kakšno uro, da Analina sprazni predal , ni treba meni pošiljat, ker ona vodi evidenco paketov.

Ok……hvala!

LP,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Še nekaj me zanima……kako približno izgleda Glasbilo ksilofon v paketu B (skupina 0-2)?

Hvala in sorry za “tečnarjeneje”.

Lep dan,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Analina me je ravnokar klicala, da danes ne bo dosegljiva, ker je na pregledih .

Prosim, da se držite rokov in čimprej izberete darila in nakažete denar.

Mail pošljite kar meni, pa ji bom jaz potem posredovala.

Njo bodo namreč 9.11. sprejeli v porodnišnico .

Jst sem nas prijavila tebi na mail [email protected] (nekaj dni nazaj). Zdej pa sem ti poslala še mail za paket na mail,kateri je pripet tebi pri registraciji.
Sta oba delujoča?

Hvala! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Sem dobila.Vse je O.K.

tudi jaz še čakam na povratno informacijo, ki naj bi jo imela najkasneje jutri zjutraj:)))))

za punčke velika, za nas velikosti toaletne torbice

probaj zdaj poslati mail …….lučke se prižigajo in igra, kot en tak klavirček…ne vem a misliš velikost?

Hvala za obrazložitev,sem poslala že kaji mail. Vse je zrihtano.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

New Report

Close