Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Paketi – DEDEK MRAZ

Paketi – DEDEK MRAZ

Pozdravljeni!

Glede na pogosta vprašanja lanskega leta in zato ker vas je tudi letos nekaj novih naj povem, da so to okvirne starostne skupine vam v pomoč, kar pomeni, da otroku lahko namenite igračo iz katere koli starostne skupine ne glede na njegovo starost. Vsak svojega otroka najbolj pozna, zato najbolj ve kaj mu odgovarja. Upam, da vam bodo paketi všeč.

Paketi:

0-2

A – Zvočni gugalni konjiček, lokomotiva na baterije
B – Glasbilo ksilofon, steklenička z nastavkom primerna od 6 mes. dalje
C – mehak dojenček, dodatki za dojenčka v obliki nahrbtnika, ki ga lahko otrok uporablja tudi za kaj drugega
D – senzorska steklenička za dojenčke, ki pokaže, če je tekočina v njej OK ali prevroča, igračka za umivanje, steklenička z nastavkom primerna od 6 mes. dalje

Meni osebno so vsi štirje paketi čudoviti, za čisto majhne pa priporočam paket D

2-4

A – Bruder cat nakladač ali bager, igra spomin
B – Punčka hot girl 45 cm velika, komplet perlic za friziranje, modna elastika za v lase, kolebnica
C – Newborn dojenček s sedmimi funkcijami, komplet modnih špangic
D – Veliki set orodja

Priporočam A paket za male bagariste in v B paketu je punčka čudovita.

4-7

A – Maketa z barvo in lepilom za sestavljati, set vozil (rešilec, gradbinec, policist, ….)
B – Različni ustvarjalni seti (za poslikavo stekla, sveč, das masa, izdelava divjega zahoda….)
C – Punčka hot girl 45 cm velika, lepotilni set, modna elastika za v lase
D – Igra super tombola, daljnogled

(tu je v igri morda še en paket namenjen fantom, a se ravno dogovarjam in si še ne upam napisati, bom pa takoj, ko bom vedela)

7-10

A – Parfum 50 ml, modna torbica v roza barvi, roza rutka
B – maketa avta mercedes benz, lepilo na čopič
C – avtocesta
D – ceramofix, modelčki z novoletnim motivom, barve za ceramofix

Ojla, ena ki komplicira. A je zvočni gugalni konjiček majhna igrača za v roke, ali pa se otrok gunca na njem?Sicer predvidevam, da je to majhna igrača iz plastike, pa vendar, za pojasnilo bom hvaležna.

Pozdravljeni!

Se opravičujem!!!!!!!!!!!!! Hitim, pa pozabim napisati vse. Upam, da zdaj vse drži:))))

Paketi:

0-2

A – Zvočni gugalni konjiček, lokomotiva na baterije
B – Glasbilo ksilofon, steklenička z nastavkom primerna od 6 mes. dalje, ropotulja
C – mehak dojenček, dodatki za dojenčka v obliki nahrbtnika, ki ga lahko otrok uporablja tudi za kaj drugega
D – senzorska steklenička za dojenčke, ki pokaže, če je tekočina v njej OK ali prevroča, igračka za umivanje, steklenička z nastavkom primerna od 6 mes. dalje

Meni osebno so vsi štirje paketi čudoviti, za čisto majhne pa priporočam paket D

2-4

A – Bruder cat nakladač ali bager, igra spomin
B – Punčka hot girl 45 cm velika, komplet perlic za friziranje, modna elastika za v lase, kolebnica
C – Newborn dojenček s sedmimi funkcijami, komplet modnih špangic
D – Veliki set orodja

Priporočam A paket za male bagariste in v B paketu je punčka čudovita.

4-7

A – Maketa z barvo in lepilom za sestavljati, set vozil (rešilec, gradbinec, policist, ….)
B – Različni ustvarjalni seti (za poslikavo stekla, sveč, das masa, izdelava divjega zahoda….)
C – Punčka hot girl 45 cm velika, lepotilni set, modna elastika za v lase, komplet modnih špangic
D – Igra super tombola, daljnogled

(tu je v igri morda še en paket namenjen fantom, a se ravno dogovarjam in si še ne upam napisati, bom pa takoj, ko bom vedela)

7-10

A – Parfum 50 ml, modna torbica v roza barvi, roza rutka
B – maketa avta mercedes benz, lepilo na čopič
C – avtocesta
D – ceramofix, modelčki z novoletnim motivom, barve za ceramofix

majhna igračka,

Analina, mi smo denar nakazali, maila pa ne morem in ne morem poslati!!! GRRRR!!! Mail bo kasneje poslal mož (upam, da ne bo pozabil), ali pa ga bom jaz poslala jutri zvečer. Prej nikakor ne bom prišla do računalnika, ker delam.

HVALA še enkrat in LP!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Popravek. Mail mi je ravnokar uspelo poslati (ampak v 5 poskusu :(((), tako, da upam, da bo vse štimalo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Pozdravljena!

Imam dva vprasanja v zvezi s paketi. Namrec odlocamo se med paketoma A in D v skupini 2-4.Zzanima pa me:

1. ali v paketu A dobis in nakladac in igro spomin

2. kaksne so priblizne mere nakladaca?

Najlepse se ti zahvaljujem za ves cas in trud in upam, da bos lahko odgovorila.

Lep pozdrav iz Mb, Mojca

Analina, samo predlog: a je možno vsebino posameznih paketkov slikat z digitalcem in dat nekam na ogled, da si bi naročniki lažje predstavljali? Zraven bi slikali še meter, za predstavo velikosti. Verjetno bi to pripomoglo, da ne bi bilo toliko dodatnih vprašanj. Jaz imam sicer že izbrano! Lep pozdrav!

Sem že predlagala, pa žal ne gre. Navsezadnje so se punce zelo potrudile, sem pa vseeno upala, da se bo kakšno darilo ponovilo od lani. Zdaj bom tisti valj morala poiskat po trgovini.

Tudi mi2 sva poslala mail,kamor ste zbirale prijave. Pa me zanima kdaj in kako bom obvescena o nakazilu denarja…tega letos res ne bi rada zamudila…hvala in lp

teja&maj

Hvala ti kaja :)))

a v Mariboru pa potem ne bo Dedka Mraza?

Žal ne, ker sva obe organizatorki iz Ljubljane. Glede na to, da je sedaj avtocesta že skoraj na celi relaciji Lj-MB, prevoz ne bi smel biti problem.

dobila ne skrbi:)))

Oj!

Mogoče še eno neumno vprašanje!
Ali je “newborn” iz skupine 2-4; paket C pravi, ali le nekaj podobnega??
( Vem, da ta dojenček ni tako poceni in me zato zanima! )
Hvala za odgovor!
Nočko!
Vallery!

Trgovec ga je specificiral kot newborna na računu……malo dvomim, da je res, lahko se pa jutri pozanimam za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, je pa zelo lep in kvaliteten….videla na lastne oči…..

v paketih se bosta izmenjavala naključno dva: eden ima cca. 23 cm in drugi cca. 35 cm…

Hja potem lahko odprem hot line in cel čas samo odgovarjam:)))))). Imam pa zelo, zelo malo časa. Ponavadi po službah niti starši ne izbirajo med paketi. Vedeti pa morate, da vas je čez 100 in če bi vsak gledal slikice in se zmišljeval, potem bi morali s paketi začeti približno pol leta prej hehe….ej brez zamere:)))))

Bi ga vzela, ker je bil krasen…..pa ga letos ni v ponudbi:((((

Mi lahko na mail javite še točno starost otroka, da bom lahko naredila razpored po starosti od najmlajših do najstarejših, tako da bom družine dala skupaj.

Lp
A.

Hvala ti Analina!
Nočko!
V.!

Ko boš kaj izvedela boš sporočila, če bo tisti dodatni paket za to starost, ki naj bi bil še v igri? Kar ne morem se odločiti kaj bi, gre pa itak za fanta.

Analina, v tabeli , ki sem ti jo poslala , imaš družine skupaj in leta tudi.

Analina, kako velika je torbica pod A v skupini od 7-10 let?

Še malo oklevam za katerega bi se odločila in se ti vnaprej zahvaljujem za informacijo 🙂

New Report

Close