Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pametni sex

pametni sex

mi pravi bejba….da išče ljubimca..
..naj bi bil poročen, z otroki..in samo za občasna srečanja… Potem ap me preseneti..reče namreč, da mora biti ***RAZGLEDAN***.

še zdaj norim….ker mi ni jasno zakaj razgledam ‘!
bolj ko tuhtam, manj mi je jasna povezava med fu** in pametjo..Vsaj kr se dedcev tiče…

Edino kar mi kapne….da je pupa zafrustrirana in da ji verjetno pride po minutki not-ven…upss

In potem verjetno hoče da se še tistih 59 minut pogovarja z njim…. da potem lahko naslednji dan razlaga kak je bila z ljubimcem celo uro…

No….še kakšna razlaga?..razen, da pri moških ni nujno, da je najboljši jebač, najbolj pameten ….!?

leta letijo - iščem stevardeso

razo se pa potrudi da jo boš seksal 59 minut, eno minuto ti bo pa ja uspelo se z njo pogovarjat?

aja, še odgovor na spodnje vprašanje, res ni nujno da je najboljši jebač najbolj pameten, pomaga pa, verjemi

Najbrž je mislila, da če boš razgledan, boš poznal več prijemov pri seksu, ne sam ate na mamo:)))

a ti veš da kar okoli 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slovencev žge običajno misijonarja? a potem smo nerazgledani al kaj

Točno sm vedla, da bom dobila takšen komentar od tebe, zato sm tud napisala tko, kr si že previdljiv postal.

Je že v redu če je malo razgledan, hudo je če je vase zagledan.

Točno tko, to si pa dobr napisala

aja? potem je čas za novo taktiko, bom danes sprobal svečo- da ne bom tako predvidljiv, ali pa mravljo ki pleza na drevo

Točno tko, to si pa dobr napisala[/quote]
največje spogledljivke in pohotnice ( v zadnjem času) na tem forumu meni očitajo samzagledanost? khm,

Hej hej, jaz pa res nism rekla da si samozagledan, jaz pa tud nisem samozagledana, če sem pohotna in spogledljiva.

Ma dej še kaj lepega napiš no, jez se morm vedno tko smejat tvojim komentarjem, ker si res domiseln.

tvoje besede so kot balzam za mojo dušo , povej a kaj treniraš svoj lotus?

VSAK DAN BOLJ, SEJ TKO ŽE VEŠ DA SM POHOTNA PA TO. Aja pa tele tvoje prispodobe so tud zanimive. Svaka ti čast. Všeč mi je kr poveš kaj misliš in to konkretno

zdaj pa postaja celotna zadeva čedalje bolj sumljiva, pa vseeno, greva naprej, to da si ti pohotna jez ne bi vedel, lahko pa za sebe rečem da nisem, čeprav bi bilo bolje reči da sem len, namreč zadnje čase se mi ne ljubi več seksat, se mi zdi čista potrata časa in energije? a miliš da je to samo začasno stanje al se znajo stvari počasi dvigniti?

Če bi te jaz v roke dobila, bi se stvari zelo hitro dvignile, nč bat. Se pa tud zgodi da se ti ne da, kdo pravi, da se mu vsak dan da laže. Al pa tud ne.

ma zato pa je na nek način vam ženskam lažje, pa še narava nas je zajebala, kaj češ

za razmislit…bom previden v bodoče…

leta letijo - iščem stevardeso

Ja le pazi se da ne boš dobil kakšne izobražene ko se bo hotla pogovarjat, še posebno če boš šel z njo zaradi seksa, za tam pa kot praviš ne rabiš bit razgledan.

ti to?

leta letijo - iščem stevardeso

lukava vprašanja postavljaš in počasi ti ne bom več verjel, da si “razo”
si:
raziskovalec razočaranih.

tukaj si kontradiktorna- če sama o sebi praviš, da si pohotna in spogledljiva, potem se imaš gotovo za privlačno in drugih pogledov vredno in posledično si gotovo vsaj majčkeno vase zagledana.

---------- le vent nous portera...

edino, kar meni kapne je, da ima doma enega trotla, ki cel dan gleda tv in zna rečt samo 3 stvari:
-ja
-ne
-prnes mi še en pir

---------- le vent nous portera...

ker to počenja celo dopoldan,
zato v službi en k**** naredi in za takšno delo te redko kdo plača.
v vsakem primeru takšno delo prenese samo državni proračun. (tudi njihove firme)

popoldne,v soboto in nedeljo ne dela.
vprašanje je, kdo od tu “nastopajočih” nima doma int. priključka.

Točno tko, to si pa dobr napisala[/quote]
največje spogledljivke in pohotnice ( v zadnjem času) na tem forumu meni očitajo samzagledanost? khm,[/quote]

Bog se te usmili, ha, ha, ha, si me pa res v dobro voljo spravil. Tale pohotnica in spogljedljivka, se v zadnjem času komaj še premika, imam že karto za v Rim. Priznam, da zdaj pa res samo še z jezikom opletam, se bom pa potrudila, da čimprej pridem v staro formo. Pa misijonar, pri nas že par mesecev ne pride več v poštev…
Pa razgibano noč ti želim, hi, hi,…

edino, kar meni kapne je, da ima doma enega trotla, ki cel dan gleda tv in zna rečt samo 3 stvari:
-ja
-ne
-prnes mi še en pir[/quote]

Boga naya…

razumen človek se prilagaja svetu, nerazumen vztrajno prilagaja svet sebi... zato je napredek celega sveta odvisen od nerazumnega človeka

New Report

Close